Şimdi Ara

Jem Karacana haksızlık ediliyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu adama haksızlık yapılıyor. Adamı daha kaç dakika izledik ki. En kötü selçuk kadar oynar bence. En son sonradan oyuna girdiğinde kötü de oynamadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olmaz. Olamaz. Selçuğun yeri doldurulamaz. Doldurulması teklif dahi edilemez. Selçuk kimseyle kıyaslanamaz.

• Jem e komisyon transferi diyorlar fakat kadikoyde yildizlasacak o kadar diorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asıl büyük haksızlık Jose'ye yapılan. Şuan performans olarak hem Bilal'den hemde Selçuk'tan önde. Ancak Hamza önünü kesiyor. Bilal-Jose ikilisi ortasahada daha etkiliydi. Aralarındaki uyum gözden kaçmadı. Takım içi dengeler sebebiyle, oynamaması gerektiği halde Selçuk oynuyor. Hamza kesmiyor, belki kesemiyor. Ancak Galatasaray'ın geleceğini yok ediyor. Sinan, Koray, Jose,o bu şu genç oyuncular oynamadan nasıl performans gösterecek ki?

İlginç olan birşeyde bu Selçuk hiç sakatlanmıyor. Adam kendisini o kadar koruyor ki. Küçük bir dokunuş ile hemen kendini yere atıyor. Arkadaş bir çapraz bağları falan da kopmuyor. Bel fıtığı da çıkmıyor. Nasıl bir iş bu? Sakatlanmayan futbolcu mu olur? Oluyor işte.

Burak sakatlandı bakın ne kadar faydalandık. Ne kadar mutluyuz. Burak'ı hiç arıyor muyuz? Yooooo. Unuttuk bile.

• Saçmalamayın, adam 2 yıl futbol oynamamış bizden sonra aldığı en iyi teklif eski takımından, o da maç başı. Hakikaten gs nin malı deniz anasını satayım ya.
  • Eğer jem-jose ikilisi bilal-selcuk kadar oynamazsa foruma girmek bir daha..

• Selçuk denilen adamin tek amacı faul almak olmuş.. Bir topu hızlı cikarayim derdi yok.. Devamlı eveleyip geveliyor.. Bakıyorum bilalden öğrenmiş aynisini yapıyor.. Adam da haklı demek ki Galatasaray da oynamanın yolu bu diyor.. Dün bir kez daha fark ettim ne Burak ne umut ne olcan ilk laf edilecek adam selçuk ve onu 11 oynatan hamza..Beddua etmek istemiyorum fakat umarım futbol hayatı biter de kurtuluruz bu adam 35 ine kadar kene gibi yapışır bize..

•  Jem Karacana haksızlık ediliyor.
  • Inter maçında oyuna girdikten sonra yaptığı hareketleri bir daha izleyin. 3. lig topçusu gibiydi. Resmi maçlarda 25 dakika süre almış, yetersiz tabii ki ama bir maçı 3-0 falan yapmadan bu adamı oyuna sokmak büyük risk. Yaşı da 26

Reading ile bir anlaşmalar yapılmıştı bir ara. Sanırım bir başlangıç olsun alışveriş olsun hem de Türk diye aldılar bu adamı. Birileri de bu sayede damardan girip daha kolay çöplenmiştir.
  • Selçuktaki oyun disiplini kimsede yok , bunu bilin ona göre yorum yapın.
  • Torpilli bilalden 10 kat daha iyi performans verir. Adam şinodan da selçukdan da az koşuyor. kaptırdığı topun peşine düşmek yok.
    Bu adam nasıl hala 11 oynuyor. Yazık günah takımda ki diğer oyunculara.
  • kaybolan bir yetenek:jpk

• Ezbere konuşmak bizim araftarın en önemli özlliği olmuş.. Durduk yerde Seçuğa sallamalar, Bilal e salamalar. Arkadaşım orta saha oyuncusu olarak ikisi de kaliteli oyuncular. Ama ikşside ön libero değil onun yanında oynayacak oyuncular. Ön liberonun olmadığı yerde defans işini kim yapacak selçuk yükleniyor o işi. İyi bir ön libero ve adam gibi santrafor ile selçuk gibisini bulamazsınız. Bila ise ayağına hakim yenenekli futbolcudur. Jem karacanı top diye oynar.
  • ExtrameBOY27 kullanıcısına yanıt
    Defans işini Selçuk mu üstleniyor? Aynı maçları mı izliyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: psirik

Adam haklı mayıstıro xelçuk rakibe iyi refakat ediyor, kolpa presi ile de orta sahayı rahat

geçmelerine fırsat tanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psirik

Jose mi yapıyor? yoksa Bilal mi? Kim var senin orta sahanda.. alan kapatmak işi kimin?
  • Ben demiştim. Adam defansif olarak çok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tigrerra

Ben demiştim. Adam defansif olarak çok iyi.

"Ben demiştim."
    Dedim, dedim inanmadınız n'oldu şimdi?
  • Bu maçta Eskişehir çok kötüydü, belki bu maç kıyas olmaz ama hiç sırıtmadı güzel oynadı bence de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESESGS

Bu maçta Eskişehir çok kötüydü, belki bu maç kıyas olmaz ama hiç sırıtmadı güzel oynadı bence de.

Bence vasattı baskıyı kaldıracak bir yapısı yok top tekniği nerdeyse yok iyi koştu ona sözüm yok ama ben beğenmedim güven vermiyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.