Şimdi Ara

Monitör Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung lw2253 var bende suanda 2007 de almıştım.Oyunlarda fps düşüşleri monitörden kaynaklanabilir mi?
    Oyun için ne tavsiye edersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fps de monitorun etkisi pek yoktur. mmonitör genelde renk kontrastı görüş açısı ve parlaklıgına göre değişir bide hdmi dvi vga girişleri arasındaki fark var.

bende Samsung S22D300HY var hdmi baglı kasaya görüntü 10 numara 21.5 inc ekrana göre güzel. tepkime süresi düşük ve kontrast oranı 1 milyon dan fazla olan hdmi girişli bir monitor oyundan aldıgın zevki 3 e katlayacaktır emin ol gerisi ekran kartına kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: greman

fps de monitorun etkisi pek yoktur. mmonitör genelde renk kontrastı görüş açısı ve parlaklıgına göre değişir bide hdmi dvi vga girişleri arasındaki fark var.

bende Samsung S22D300HY var hdmi baglı kasaya görüntü 10 numara 21.5 inc ekrana göre güzel. tepkime süresi düşük ve kontrast oranı 1 milyon dan fazla olan hdmi girişli bir monitor oyundan aldıgın zevki 3 e katlayacaktır emin ol gerisi ekran kartına kalıyor

Hocam valla bende R9 280 var 6x amd işlemci var ama nba 2k16 da fps sorunu oluyor keza fifa 16 da da aynı durum söz konusu,ekranda sorun var mı diye merak ettim doğrusu

• ekran kartın nnormal seviye ile üst seviyenin tam arasında bi kart hdmi ile baglantı sagladıgında ornegin tv ye hdmi kablo ile deneyebilirsin ilk aşamada. 1920 x 1080 çözünürlğükteki fps oranı sana %80 oranla gerçegi soyler . çümkü fps nin arkasında bir çok bileşenin etkisi var. harddiskin sdd olup olmaması işlemcinin önbelleklemesi ram ecc si veya hertz lerin işlemciye uymaması gibi birçok etmen var. dedigim gbi ben bazen tv den oynuyorum o zaman 1080 px de canavar gibi olabiliyor. fpsv tv de iyi durumda ise o zaman zaten sorunu kendin yanıtlarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: greman

ekran kartın nnormal seviye ile üst seviyenin tam arasında bi kart hdmi ile baglantı sagladıgında ornegin tv ye hdmi kablo ile deneyebilirsin ilk aşamada. 1920 x 1080 çözünürlğükteki fps oranı sana %80 oranla gerçegi soyler . çümkü fps nin arkasında bir çok bileşenin etkisi var. harddiskin sdd olup olmaması işlemcinin önbelleklemesi ram ecc si veya hertz lerin işlemciye uymaması gibi birçok etmen var. dedigim gbi ben bazen tv den oynuyorum o zaman 1080 px de canavar gibi olabiliyor. fpsv tv de iyi durumda ise o zaman zaten sorunu kendin yanıtlarsın

Disk olayı olabilir, haricide oynuyorum oyunu birde SSD ye kurup denemek lazım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.