Şimdi Ara

artik galatasaraydan soguyorum ciddiyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar cidden artik gsden soguyorum eskiden lig maclarinda bile heyecanlanir, sampiyonlar ligi maclarinda kalbim atardi simdi ne bilim gayet siradanmis gibi izliyorum cunku top oynamayacagimizi,forvetimiz de 4 harfli oldugunu ve kanser olucagimizi biliyorum he yensekte zaten goller bala oluyo hicbir sekilde taktikli organizasyonlu bir gol goremiyorum ve ayrica o klubede hazma denilen adami gorunce sinirik yerine cikiyo cunku bugune kadar bu kadar adi,karaktersiz,capsiz,vizyonsuz bir adam gormedim.bugun acikcasi basaksehirin yenmesini istedim.allah cezanizi versin sizin be. ultraaslanada sozum var "beles biletler nasil iyimi karaktersizler?"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• özbek, hamza, sabri, selçuk, bilal, umut, burak = kanser
  • Bence de en kısa zamanda futbol izlemeyi bırakıp buralardan elini eteğini çekmelisin. İnzivaya çekilmelisin, internetini iptal ettirip seni sosyal medyaya bağlayan herşeyden vazgeçmelisin. Böylelikle sende bizde mutlu olacağız.

• Evde lig tv var maçı izleyesim gelmedi. İlk yarıyı izlemedim. İkinci yarıyı izledim sadece. Hele formanın önünde reklam olmadığını gördüm utanç duydum. Sözde takımın maddi durumunu düzeltiyorlar. Bunlar bizim görmediğimiz, bilmediğimiz neyi biliyor çok merak ediyorum

• Kardeşim biz doğuştan soğuğuz bu takıma zaten. İsmini telafuz edemiyorum cinnet geçiriyorum o derece tiksiniyorum yani

• İçimde en ufak Galatasaray sempatisi yok bu sene. Varmış yokmuş umurumda değil şahsen. Eskiden Galatasaray yenildiğinde içime öküz otururdu 2 gün geçmezdi. Kazandığımızda sanki sevdiğim kız çıkıp gelmiş gibi sevinirdim. Şimdiyse maçları bile izlemiyorum. Sırf maç var diye izin, erken çıkış isterdim şimdi umurumda değil. Takımı bu hala getiren yönetim ve hala ses etmeyen taraftara yazıklar olsun. Şimdiye kadar o florya basılıp bunları istifa ettirmiş olmaları gerekiyordu. Ama yok 3 kupa aldılar onlar. 4. yıldız falan. Sorsan başarı için sevmedik derler, bizse skor taraftarı oluruz.
  • Senin gibi dusunen bir suru taraftar var(yani umarim vardir) bende bunlardan biriyim, merak etme hocam bu gunlerde gececektir.

• HAMZA HAMZAOĞLU OLEY OLEYY

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halil_20

Kardeşim biz doğuştan soğuğuz bu takıma zaten. İsmini telafuz edemiyorum cinnet geçiriyorum o derece tiksiniyorum yani

Bu tiksintinin 2000 yılı ile bi ilgisi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tadeon

quote:

Kardeşim biz doğuştan soğuğuz bu takıma zaten. İsmini telafuz edemiyorum cinnet geçiriyorum o derece tiksiniyorum yani

Hayır 6 attıktan sonra başladı

• quote:

quote:

quote:

Hadi hadi yeme bizi o mayıs akşamı o kupayı Galatasaraylı futbolcuların ellerinde kalktığını görünce gözlerin doldu deme

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hadi hadi yeme bizi o mayıs akşamı o kupayı Galatasaraylı futbolcuların ellerinde kalktığını görünce gözlerin doldu deme

Nerden görsün o zaman dünyada bile değildir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Rager

quote:

quote:

quote:

quote:

Nerden görsün o zaman dünyada bile değildir.

40 yaşındayım sizi 3-0 dan 4-3. Gömdüğümüzü bile dün gibi hatırlıyorum

Nick halil_20 ..üye profili goruntulenemiyor.. Mesaj sayısı 7 .. Yaş 40

• quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

özbek, hamza, sabri, selçuk, bilal, umut, burak = kanser

bilali sil arkadaşım, yerine olcanı ekle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ultraaslana bedava bilet verildigi aşikar. Bunun disinda bu capsiz yonetim ruhsuz yerliler gidene kadar rakibimiz kimse ona sempati duyacagim muhtemelen maclarda

• Artık futbolda geniş alanlardan yardırıp hücum etmek zor. Sık sık organize ataklar izleme devri bitti. Kazanılan her puan para demek. Takımlar kalite olarak eksiklerse bunu fizik güç ve takım oyunuyla kapatmaya çalışıyorlar. Rakibe top yaptırmamak, mümkün olduğunca alan bırakmamak, rakibin yapacağı hatalardan gol bulup üstüne yatmak geçer akçe.

Bunun panzehiri oyunu hızlı oynamak, topu 3. bölgeye taşıdığında kolay kaptırmayıp hızlı top çevirerek rakibin dengesini bozmak. Bunu da ancak kaliteli futbolcularla yapabilirsiniz. Şİno ve kısmen poldi dışında bunu yapacak oyuncu var mı kadroda? Başakşehir maçında 70 dk pozisyon olmaması bundan.

Geçen yılki oyun devam edecek. Muslera tutacak, şino uzaktan şutla ya da duran topla atacak üzerine yatacağız. Nereye kadar giderse gidecek bu oyun.
  • Ben umutu görünce maç izlerken kapatasim geliyor.

• La bu bilal size netti gardas

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.