Şimdi Ara

Instagram'ın iOS sürümünü güncellendi, iPad için düşük kaliteli fotoğraf sorunu çözüldü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Instagram'ın iOS sürümünü güncellendi, iPad için düşük kaliteli fotoğraf sorunu çözüldü 

Dünyanın en popüler sosyal ağlarından Instagram'ın iPhone uygulaması hafta başında güncellenmiş, bu güncelleme sonrasındaysa sürümü iPad üzerinde kullanan kişilerde düşük kaliteli fotoğraf sorunu meydana gelmişti.

Birçok kullanıcıdan bu konuda şikayet alan Instagram, bugün yayınlanan yeni bir güncelleme bu sorunu çözdü ve iPhone sürümünü iPad'de kullanan kişiler de eski yüksek kaliteye dönüş yaptı.

Ücretsiz olarak sunulan Instagram'a aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• iPad için güncelleme yapacaklarına uygulamanın iPad sürümünü yapsınlar. Demek ki iPad üzerinden de Instagram kullananlar var. Benim gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ersin ÇAKI

iPad için güncelleme yapacaklarına uygulamanın iPad sürümünü yapsınlar. Demek ki iPad üzerinden de Instagram kullananlar var. Benim gibi.

Aynı fikirdeyim. Ben de çoğu zaman iPad üzerinden kullanıyorum. Böyle büyük bir ağın resmi iPad sürümü çıkartmamasına da şaşıp kalıyorum
  • iPad sürümü isterük
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.