Şimdi Ara

Digiturkten marslı filmine 2 kişilik bilet hediye (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
7
Favori
10.122
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tek kod yeter bana güzelce tek başıma izlerim varsa fazla olan pm Rice ederim 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana da uygun fiyata 2 adet kod lazım özellikle Marslı filmi için. satmak isteyen arkadaşlar pm den ulaşabilir
  • İki adet için 15 tl verebilirim.
  • haber veren arkadaşa teşekkürler...
  • Satmak isteyen ulaşssın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 adet şifrem var. İlk özel mesaj atan bir çifte hediye etmeyi düşünüyorum. Benim pek vaktim yok, eğlenemiyorum, başkası eğlensin. Tek bir şartım var lütfen şifreler ticari amaçla kullanılmasın. Şimdiden iyi eğlenceler.

EDİT: Şifreler sahibini bulmuştur. Gidecek arkadaşa şimdiden iyi eğlenceler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mezomorta paşa -- 5 Ekim 2015; 23:37:11 >
  • Merhaba . Tek kişi gidecek ya da tek kodunu kullanmayacak olanlar varsa 1 tane koda talibim arkadaşlar , paylaşan olursa çok sevinirim . Bulunduğum yerde film yok ama 2 gün içerisinde Mersin'e gideceğim . Eğer bulabilirsem izlemeye giderim filmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 5 Ekim 2015; 21:11:26 >
  • kodlar ne kadar süre geçerlidir bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: altai35

üyeliğim var ama bana vermediler. Müşteri hizmetlerini aradım. Siz turksat sınız, eutelsat a veriliyor dedi. Anlamadım? Ne demek istiyorlar.

Benim üyeliğim turkcell superonline + digiturk 59,99-TL olan üyelik. 2 sene sinema/dizi paketi verdiler.

İkit tür uydu kurulumu vardır. Euro olanı Dıgıturk'ün kendi kurulumu. Türksat ise hem normal uydu hem digiturk oluyor. Kanal sıralaması değiştirilebilir olduğu için + hd kanallarda olmadığı için tam kullanıcı olarak kabul etmemişlerdir. Saçma ama sanki herkes kullanacak bu uygulamayı.
  • Film nasil arkadaşlar tavsiye eder misiniz ?

• by_carisma33 kullanıcısına yanıt
    Labirentten sonra çok güzel geldi bana :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hirotaro kullanıcısına yanıt
    Pek hoş görünmese de kural dışı değil maalesef...
  • 22.5 liraya sattıkları bilet bedavaya geldi.üstelik filmde gayet güzeldi.resmen digiturk bu ay bedavaya geldi
  • Arkadaşlar Labirent filmi için şifremizle beraber gittik; ancak şifreler 3D filmler için geçerli değilmiş. Yanımda şifreyi sisteme girdi ve sistem kabul etmedi. Marslı filmi de aynısı olabilir. Gideceklere duyrulur
    ek bilgi: Soranlar oluyor. Gittiğimiz sinema Palladium avm cinemaximum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurgazi -- 6 Ekim 2015; 9:19:25 >
  • Hocam 3D'de geçerli miydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matandberenice -- 6 Ekim 2015; 9:50:04 >
  • matandberenice kullanıcısına yanıt
    aynen 3D'de geçerli.ben zorlu centerda 3d olarak izledim flmi
  • Arkadaşlar, kullanmayacak varsa talibim. Şimdiden teşekkürler.
  • Kullanmayacak olan varsa, alabilirim. Akşam gideceğiz 2 kişi.

• Kampanya süresi var mı peki? Haftaya cuma sınavım var da o akşam gitmeyi düşünüyorum. Ya da kodu şimdi alsam o gün kullanabilir miyim acaba?

Konu da alış-satış dolmuş bu arada
  • Kitabını okudum, oldukça sürükleyici ve bilimsel tutarlığa sahip olması için uğraşılmış bir roman. Yazarı -ne kadar enteresandır ki- warcraft 2 üzerinde çalışmış bir programcı. Ne zamandır filmine gitmek istiyordum ancak burada cinemaximumlar dışında gösterime girmedi. Kullanmak istemeyen varsa 2 kişilik koda talibim. şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pandaren -- 6 Ekim 2015; 13:12:58 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.