Şimdi Ara

beats wireless studio 2 black matte ne kadar eder

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu kulaklık tere dayanıklı olmadığından spor yaparken kullandığımda süngerinde açılma oluyor ve garanti olarak değiştiriyorlar fakat bu sefer geldiğinde satmak niyetindeyim.
    bu kulaklık apple store (zorludan alınma) garantilili ve temmuz sonunda garantisi bitiyor. Sizce bu ürünün ederi nedir? internet üzerinden dolandırılabilirim diye satmayı düşünmüyorum arkadaşlarımdan birine satabilirim belki. ama fiyatta ne ben kazık atayım ne de ucuza satmış olayım diyorum. lütfen bilen biri fiyat önerebilir mi?

• Max 600-700 kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssungur33

Max 600-700 kardeşim

teşekkür ederim. güzel alet ama tere bile dayanamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufd84

quote:

Max 600-700 kardeşim

teşekkür ederim. güzel alet ama tere bile dayanamıyor

Bendede Studio v2 red var çok narin aletler bunlar bendeki de gri metal yerleri soyuldu deridede bi renk belirdi bidaha bulaşmam sanırım sanada önerim tekrar beats alacaksan powerbeats bi ara onuda kullandım kulaktan düşmüyor ve tere dayanaklı😁

• ssungur33 kullanıcısına yanıt
    Garantin bitmemişse değiştir. Ben sürekli değiştiriyorum ama bu sefer spor yaparken kullanmayacağım ses konusunda iyi, standart kullanıcıyım, kulağım ağrımaaın diye aldım ve gerçekten rahat ama gel görki tere dayanmıyor. Ama artık beats falan almam, çünkü powerbeats için de çok iyi şeyler duymadım. Her neyse en azından garantide sorun çıkarmıyorlar, sıra bile beklemiyorsun ve kesinlikle değişim oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Garantin bitmemişse değiştir. Ben sürekli değiştiriyorum ama bu sefer spor yaparken kullanmayacağım ses konusunda iyi, standart kullanıcıyım, kulağım ağrımaaın diye aldım ve gerçekten rahat ama gel görki tere dayanmıyor. Ama artık beats falan almam, çünkü powerbeats için de çok iyi şeyler duymadım. Her neyse en azından garantide sorun çıkarmıyorlar, sıra bile beklemiyorsun ve kesinlikle değişim oluyor

Bende gönderip satmayı düşünüyorum hocam aynı şekilde 😁 bende powerbeatden memnun kalmadım iade ettim

• quote:

quote:

Bende gönderip satmayı düşünüyorum hocam aynı şekilde 😁 bende powerbeatden memnun kalmadım iade ettim

Şu an ne kullanıyorsun hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreamers.

quote:

quote:

Şu an ne kullanıyorsun hocam?

Beats Studio v2 hocam

Memnun musun peki hocam tavsiye eder misin? Beğenmediğin yönleri nelerdir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreamers.

Memnun musun peki hocam tavsiye eder misin? Beğenmediğin yönleri nelerdir?

Samimi olarak önermem hocam çok daha iyi şeyler var sadece görüntü için para verdim kurtulmak istiyorum

Anladım hocam teşekkür ederim.

• bu kulaklığın sevdiğim tarafı: pilinin gerçekten iyi olması, çok fazla detay aramayanlar için de ses kalitesi iyi (bu konuda iddia edemem çünkü müzik dinlerken dışardaki ses gelmesin bana yeter)

neden beats almam: çünkü ürünler tere dayanıklı değil alırken sanki spor için elverişliymiş gibi gösterirler ama sonra işte biz sweat proof demedik zaten onun için powerbeatsi öneriyoruz diyorlar.
    yürürken spor yaparken değil de oturduğun yerde dnlemek için alınabilir.
    parasını hakediyor mu dersen asla hak etmiyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.