Şimdi Ara

Batman: Arkham Knight'ın PC Sürümü Ay Sonu Yeniden Satışta

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Sorunlu bir şekilde çıkışını yapan ve oynanamaz halde olan Batman: Arkham Knight'ın PC sürümü gelen tepkilerin ardından satıştan çekilmişti. Geçtiğimiz haftalarda oyun için büyük çaplı bir düzenleme yaması yayınlayan Rocksteady ile Warner Bros, Batman: Arkham Knight'ın PC sürümünün ay sonunda yeniden satışa sunulacağını belirtti.

Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda geçtiğimiz haftalarda yayınlanan performans yamasının haricinde Rocksteady'nin yamalar sunmaya devam edeceği belirtildi. Oyunun yeniden satışa sunulacağı vakit PC sürümünün, konsollara çıkmış olan bütün DLC'leri destekleyebilir durumda olacağını belirten topluluk yöneticisi Yorick, yapımcıların hâla çalışmaları sürdürdüğünü ekledi.

• Bunlar nasıl bir şey yaptı böyle de hala düzeltemiyorlar hayret bir şey arkadaş.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • ya insan bari bir özür olarak DLC'leri ücretsiz verir "biz batırdık oyunu bilmem kaç ay geç oynayacaksınız bari tam oynayın" der insan. tabii ki de demeyecekler ama.

• Nasıl bir sıvamaysa sil sil geçmiyor.

• 5-10 Liradan çıkarsa alınır ya değilse çıkmasının hiç bir manası yok . Dahada WB oyununu direkt almam benim gözümde artık 2. bir Ubizort vakası olarak kalacaklar .

• quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

5-10 Liradan çıkarsa alınır ya değilse çıkmasının hiç bir manası yok . Dahada WB oyununu direkt almam benim gözümde artık 2. bir Ubizort vakası olarak kalacaklar .

En azından AC Unity bir ay içinde düzeldi ve Dead Kings story DLC'sini bedava verdiler hala bedava

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçti artık milletin hevesini kırdınız şimdi tekrar satmaya çalışın

• Aral Özel 150 :D
  • oynama hevesi kaldı mı ki
  • Atarinin oyunu E.T. den sonra ki en kötü oyun bu herhalde.

• sanki mmorpg oyunda güncelleme devam edecekmiş. millet bitirip sildi. 120 fps de çalışsa nolur
  • Hiç oynama isteğim kalmadı. Bir oyun ancak bu kadar batırılırdı, tebrik ederim kendilerini.

• quote:

Orjinalden alıntı: manesfirst

ya insan bari bir özür olarak DLC'leri ücretsiz verir "biz batırdık oyunu bilmem kaç ay geç oynayacaksınız bari tam oynayın" der insan. tabii ki de demeyecekler ama.

Ben bu oyunu season pass ile beraber aldım, bu durumda bana geri ödeme yapmaları gerekecek. Yani imkansız sizlere öyle bir şey yapmaları. Ayrıca oyunu silmeyip bekleyen bi tek ben miyim lan.

• quote:

Orjinalden alıntı: weNM

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: manesfirst

ya insan bari bir özür olarak DLC'leri ücretsiz verir "biz batırdık oyunu bilmem kaç ay geç oynayacaksınız bari tam oynayın" der insan. tabii ki de demeyecekler ama.</blockquote>

Ben bu oyunu season pass ile beraber aldım, bu durumda bana geri ödeme yapmaları gerekecek. Yani imkansız sizlere öyle bir şey yapmaları. Ayrıca oyunu silmeyip bekleyen bi tek ben miyim lan.

yapılmadık şey değil bu aslında.unity de yapılmıştı zamanında. gayet kolay bir biçimde yapılabilir tek platformda satışa sunulan bir oyun steam ile irtibata geçerler season pass ı olanlara veya herhangi bir DLC almış olnalara parasını iade ederler de yok işte yapamazlar değil mesele yapmazlar.

• En az %33-50 arası indirim olmalı ki millet ileride çıkacak Batman oyunlarının Pc sürümünü alsın.
  • Bundan önceki Batman oyunlarıda Unreal engine kullanıyordu Batman: Arkham Knight kadar büyük sorunları yoktu... Yeni konsolların oyun kıtlığı çektiğini bildiğiniz gibi Batman:AA'nın pc sürümün başından beri problemli olduğunu biliyordunuz...

Haziran'da yeni konsollarda voleyi vurduğunuz gibi Ekim-Kasım ayları Oyun dünyasının bereketli olduğu dönemde Haziran ayından konsola çıkmış oyun Batman etiketi ile PCde tekrar okutmak istemeniz anlarızda bu numaralar oyununuz gibi bayat
  • WB ile alakası yok Mad Max in optimizasyonu sorunsuz çıkışı mesela.Sorun Rocksteady de
  • Geçti bolu pazarı, sür eşşeği fallout4e
  • 780ti SLI ile yağmursuz, ambient occlusion olmadan arada 15 FPS lere düşerek bitirdim zaten Nvidia ayarlarını açmak hayal. Çoğu pre-order yapma hatasına düşen çoğu PC kullanıcısı benim gibi sorunlu bir şekilde bitirmiştir. Artık oyun geri satışa açılsa da kim nasıl güvenerek satın alır bilmiyorum.
  • bari ilerde çıkacak bir dlcyi ücretsiz versinler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.