Şimdi Ara

IWC ALL-STAR Başladı. 4. gün başlıyor!! (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
380
Cevap
1
Favori
7.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Thaldrin eskiden böyle değildi. Naru ve diğer oyuncular kişiliğini değiştirmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brTT yi adam sanardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: HalfKill

brTT yi adam sanardım

Hepsi müslüman olduğumuz için... ama bir şeyi unutuyorlar,gün gelecek hepsi müslüman olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PagRyze -- 29 Kasım 2015; 12:24:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PagRyze

quote:

brTT yi adam sanardım

Hepsi müslüman olduğumuz için... ama bir şeyi unutuyorlar,gün gelecek hepsi müslüman olacak

ALLAHU AKBAR
  • quote:

brTT yi adam sanardım

Ne yapti ki ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PagRyze

quote:

brTT yi adam sanardım

ALLAHU AKBAR

• Bu arada 1v1 turnuvasinda thaldrin , holy vok rahat kazanibilirlerdi 2. Maclarini. Acele ettiler . Millet 100 farma oynuyor. Bizimkiler daha ultisi acilmadan adam kesmeye calisiyor. Yazik oldu gercekten keske biz gidebilseydik. Bu senr bi turnuvada olsaydik bari

• quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

quote:

brTT yi adam sanardım

Ne yapti ki ?

mac satti

• quote:

Orijinalden alıntı: -Reikokuna

quote:

Orijinalden alıntı: Midowex

Olm o değilde vs leri izledim kiranın 5 canı kalmış adamın %10 canı bariyeri var vurmuyo la bilerek hele banlar neydi öyle bildiğin türk düşmanı bilerek öldü finalde

cait vs caitti o demi? iyi gülmüştüm bu kadar belli edilmez şike xd

Hadi onu geçtim son maçlara bak aga ya adam kule dibinde malzahar e+w acıp ulti atsa ignite ile kesecek bilerek yapmıyor lucian banlamamak da zaten bu durumu açıklıyor
  • Haksızlığın daniskası asıl olay zaten 5v5 maçlardı adamlar 1v1 kazandı diye gidiyor sisteme bak ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_endless -- 29 Kasım 2015; 14:21:43 >
  • Bizim oyuncular 1v1de sabirsiz olmasaydi giderdik ama bence sistem de sacma

• ben turnuvanın formatını anlamadım. IWC gibi mi bu da. Kazanan başka bir turnuvaya mı gidiyor ? O turnuva ne ? daha iyi bir allstar olacak mı fakerin falan oynayacağı, bu ne abi allah aşkına.

Bu arada bizimkilerin brasil karşısındaki maçını izledim baya iyi oynadılar hele bot lane acımadı
  • Wisrty kullanıcısına yanıt
    Evet hocam onun gibi. Buradan sonra diğer takımların olduğu yere gidiyorlar. Faker vs olur büyük ihtimal. (Oylamaya bakmadım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: UKisuke

quote:

Orijinalden alıntı: -Reikokuna

quote:

Orijinalden alıntı: Midowex

Olm o değilde vs leri izledim kiranın 5 canı kalmış adamın %10 canı bariyeri var vurmuyo la bilerek hele banlar neydi öyle bildiğin türk düşmanı bilerek öldü finalde

cait vs caitti o demi? iyi gülmüştüm bu kadar belli edilmez şike xd

Hadi onu geçtim son maçlara bak aga ya adam kule dibinde malzahar e+w acıp ulti atsa ignite ile kesecek bilerek yapmıyor lucian banlamamak da zaten bu durumu açıklıyor

aatrox bc banladılar adam istedigini alsın diye zaten.Futbolda nasıl trollenip bilerek gol yenilmiyosa loldede buna benzer cezalar gelmesi lazım bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lynxou

Evet hocam onun gibi. Buradan sonra diğer takımların olduğu yere gidiyorlar. Faker vs olur büyük ihtimal. (Oylamaya bakmadım)

bizimkiler gidemiyor mu şimdi o turnuvaya ?

birileri konuda müslüman düşmanlığı gibi bir şeyler söylemiş. Bu kadar alıngan olmayın sadece yakın olduğu ülkeyi tutuyorlar.
  • Wisrty kullanıcısına yanıt
    Maalesef gidemiyorlar. Gidebilmemiz için Kira'nın 1v1 turnuvasını kaybetmesi lazımdı. Ancak kazandı. Haliyle takımına yüksek bir puan kazandırmış oldu. Bizi de puanda geçtikleri için onlar gidiyor.
  • sabahtan beri dışardayım,eve geldim hevesle baktım sonuçlara hüsran gerçekten.Koydu baya.İlk kez bi türk takımı uluslararası bir turnuvada zorlanmadan oynuyordu.Hani önceden de turnuvaları kazandığımız oldu ama bu kadar eze eze, bu kadar rahat olmamıştık.Yazık oldu.Açıkçası Los Angelesda ne yapacağımızı çok merak ediyordum sağlık olsun.
  • Sistemi bu kadar ***tan olan bir turnuvaya gidemediğimiz için üzülmedim.

• Ben Crystal Lowundan iyi oynardım

• quote:

Orijinalden alıntı: kralorti70

Ben Crystal Lowundan iyi oynardım

gayet iyi oynadı bütün maçlarda
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.