Şimdi Ara

Yeni The X-Files dizisinden ilk uzun fragman yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni The X-Files dizisinden ilk uzun fragman yayınlandı

Amerikan televizyon kanalı FOX'ta 1993 - 2002 yılları arasında yayınlanan ve televizyon tarihinin en sevilen dizileri arasında yer alan The X-Files, 13 yıllık aranın ardından televizyon ekranlarına geri dönmeye hazırlanıyor. 2002 yılındaki finalinin ardından yolculuğuna beyaz perdede devam eden The X-Files serisi, 2016 yılında yayınlanmaya başlayacak altı bölümlük yeni bir diziyle Scully ve Mulder'ın maceralarını anlatmayı sürdürecek.

Ünlü oyuncular David Duchovny ve Gillian Anderson'ın kendileriyle özdeşleşen Mulder ve Scully rolleriyle geri dönecekleri yeni X-Files, serinin yaratıcısı olan Chris Carter öncülüğünde geliştiriliyor. Altı bölümden oluşacak dizinin üç bölümünü Carter yazıp yönetirken, geriye kalan üç bölümü de serinin eski isimlerinden Glen Morgan, Darin Morgan ve James Wong yazıp yönetecek.

Yeni The X-Files dizisinden ilk uzun fragman yayınlandı

Mulder ve Scully yeni dizide de gizem dolu, paranormal olayları araştırmaya devam edecekler. Yeni dizide bir yandan münferit paranormal olaylar araştırılırken, bir yandan da serinin mitolojisini genişletecek bir hikaye anlatılacak. Dizinin konusu hakkında bilinenler şimdilik oldukça kısıtlı olsa da, Mulder ve Scully'nin ilk bölümde bir uzaylılar tarafından kaçırılma vakasını inceleyecekleri biliniyor.

The X-Files'ın bu yeni versiyonu şimdilik altı bölümlük bir mini dizi olarak görülse de, dizinin gösterdiği performansa göre bu altı bölümün ötesine de devam edebileceği söyleniyor. Başrollerinde Duchovny ve Anderson'a Mitch Pileggi, Joel McHale, Robbie Amell, Lauren Ambrose, Annabeth Gish, Annet Mahendru, Rhys Darby, Kumail Nanjiani ve William B. Davis'in eşlik edeceği yeni The X-Files, ABD'deki yayınına 24 Ocak 2016'da başlayacak.

• Işıkları kapatıp gece gece izlerdim .....ne diziydi bee
  • Eskiden bende takip ederdim,umarım aynı tadı verir ve izlemeye devam ederim.
  • Beyler torrent haric,su dizinin sezonlarini nerden indirebilirim ya da elinde olan varsa sevabina cd ye yazip bana gonderebilir mi kargoyu oderim,istanbulda olanlarla metrobuste bulusup da alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskisi benim için efsaneler arasındadır.Yeni olanı da sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Diyecegim tek söz var wideonun sonundaki müzigi duydugumda tüglerim diken diken oldu harbiden özledigim bir dizi..

• Harika bir haber, ne zaman başlayacak bu yapım,
  • Eskiden TGRT'de yayınlanırdı. Tırsa tırsa izlerdim geceleri... Çocukluk işte.
    Geçenlerde mkvod'da HD olarak denk gelince birinci sezondan birkaç bölüm izledim. Devam ederim belki.

• Bilimci karı scully
    Ufocu adam mulder

TGRT de zamanında az bağımlılık yapmamıştı. Güzel diziydi.
  • Eskisini takip ederdim, David Duchovny ve Gillian Anderson oynadığı için izlerim.
  • Efsane geri dönüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Harika bir haber, ne zaman başlayacak bu yapım,

24 Ocak 2016'da başlıyor

• dizi eski versiyonunda sanırım mulder'in uzaylılar tarafından kaçırılması ile bitmişti , yanlıi hatırlıyor da olabilirim.

• Hey gidi günler hey, gece uyumaz TGRT'de X Files beklerdim... Gerçek orada bir yerlerde :)
  • videoyu izlerken sigara içen adam nerede yazacakken son sahne
  • Merakla bekliyorum yeni bölümleri
  • Beyler sadece iki bolum izledim cok guzel dizi fakat izlemeye firsat bulamadim sizce yeniden once eskiyi izlemem gerekir mi
  • izlenebilecek en iyi dizi :)

• eski tadını vermez bence
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.