Şimdi Ara

Oyun Alacağım Yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese iyi günler dilerim.www.playstore.com adlı siteden Championship Manager 2010 oyununu almak istiyorum. Acaba site güvenilinir mi? Korsan mıdır oyun? Sorunsuzca istediğim yıla kadar oynayabilir miyim? Yardımlarını bekliyorum. Şimdiden herkese teşekkürlerimi sunarım. (http://www.playstore.com/#!/urun/Championship-Manager-2010 )

• Site güvenilir fakat oyun güzel değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erayguzel7

Arkadaşlar herkese iyi günler dilerim.www.playstore.com adlı siteden Championship Manager 2010 oyununu almak istiyorum. Acaba site güvenilinir mi? Korsan mıdır oyun? Sorunsuzca istediğim yıla kadar oynayabilir miyim? Yardımlarını bekliyorum. Şimdiden herkese teşekkürlerimi sunarım. (http://www.playstore.com/#!/urun/Championship-Manager-2010 )

oyunu aldın mı merak ettim. Steam de satılan türkçe değildi bu steame ekleniyor mu türkçe mi oyun normalde tr de satılan kutulu versiyonlar türkçeydi.

• ben korsan olarak oynuyordum internetten indirip oynuyordum. ama belirli bir tarihten sonra atmaya başladı orjinal almak gerekiyor. ben severek oynuyorum cm serisini o yüzden. cm 2007 ile çok geçmişim var ama 2010 daha gelişmiş her bakımdan o yüzden soruyorum.
  • asi_mawi kullanıcısına yanıt
    steam da satılıyor mu ? oyunu daha almadım site güvenilir mi yeniden oyundan atar mı diye yorumlarınızı bekliyorum sadece yoksa hemen alacağım. valla hocam büyük ihtimal türkçe olması lazım.
  • quote:

ben korsan olarak oynuyordum internetten indirip oynuyordum. ama belirli bir tarihten sonra atmaya başladı orjinal almak gerekiyor. ben severek oynuyorum cm serisini o yüzden. cm 2007 ile çok geçmişim var ama 2010 daha gelişmiş her bakımdan o yüzden soruyorum.

Siz bilirsiniz fakat FM şu an çok güzel, FM oynamanızı öneririm.
  • quote:

steam da satılıyor mu ? oyunu daha almadım site güvenilir mi yeniden oyundan atar mı diye yorumlarınızı bekliyorum sadece yoksa hemen alacağım. valla hocam büyük ihtimal türkçe olması lazım.

ben steamden almıştım indirimlerde 3-5 lira falandı fakat dil seçeneklerinde türkçe yok burada kutulu satılanlar hep türkçeydi.
  • asi_mawi kullanıcısına yanıt
    steam da türkçe dil desteği yok. fakat internetten indirirsek öyle olur mu peki ? yani türkçe dil yamasını ?
  • valla hocam FM de oynadım fakat CM de oynadığım tat FM'de bulamadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.