Şimdi Ara

LG G4 VEYA GALAXY NOTE 4?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2bin liraya kadar incelediğim telefonlarda bu ikisi arasında kaldım.Donanımsal olarak bi fark yok gibi gözüküyo ''okunanlara'' göre.Fakat işlev, uzun kullanım açısından nasıl bi tercih yapılabilir sizce?
    1400liraya kadar da z2de kesin karar kıldım.Yine de ilk bu 2sini zorlayıp almayı düşünüyorum.
    Bi de kliksada paralel ithatlat 1650 liraya lg g4 gördüm.Artıları eksikleri nedir paralel ithalatın 350lira fark için riske etmeye değer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magister Equitum -- 1 Ekim 2015; 23:40:14 >

• Bataryayı dert etmezsen g4 al
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freeze MF

Bataryayı dert etmezsen g4 al

Hoca samsung işletim sistemi uzun süreli kullanımda sıkıntı çıkarıyor okuduğum kadarıyla; donmalar vs.O yüzden lg g4 bi tık önde.Ama galaxy note 4 de bu sorun yoksa alınabilecke bi telefon diye düşünüyorum.Lg g4te de şarj problemi var.Onu göze aldım artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magister Equitum

quote:

Hoca samsung işletim sistemi uzun süreli kullanımda sıkıntı çıkarıyor okuduğum kadarıyla; donmalar vs.O yüzden lg g4 bi tık önde.Ama galaxy note 4 de bu sorun yoksa alınabilecke bi telefon diye düşünüyorum.Lg g4te de şarj problemi var.Onu göze aldım artık.

Note 4 kullanıyorum herhangi bir sorun yok cihazda ama kamera ve ekran olarak g4 bir adım önde
  • quote:

quote:

quote:

Note 4 kullanıyorum herhangi bir sorun yok cihazda ama kamera ve ekran olarak g4 bir adım önde

Ekran derken?Siz alalı fazla olmadı sanırım, o yüzden uzun vadeli sayılmaz sanki:)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ekran derken?Siz alalı fazla olmadı sanırım, o yüzden uzun vadeli sayılmaz sanki:)

Ekran parlaklık ve renkler konusunda g4 note 4 'e göre biraz daha iyi

• G4 tabiki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z3 alın bence..Sony kalitesi sonuçta üzmez adamı..

• LG G4 veya Z3

• Magister Equitum kullanıcısına yanıt
    g4 dü alın
  • Note4

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

İşletim sistemi android ikisi de aynı fakat G4 arayüzü bir tık daha iyi gibi akıcılıkta.S pen bence karar vermenizi sağlayacak olan nesne
  • G4 kullanıyorum hiç bir takılma problem yok kamerada süper sarj süreside yeterli 4 saat ekran süreai alıyorum ve son vericekleri güncelleme ile batarya süresini dahada iyileştirceklerini belirttiler.Düşünmeden g4 alın bence
  • G4 arkadaşımda var ve gayet iyi, benim tercihim G4 olurdu.

• Kalem ve arayüz karari etkiler.
    Lg nin arayüzü cok daha detay barındırıyor.
    Uretim cihazi olarak lanse edilen note4 de hala menu icin uygulama aramasi yok. Misal whatsapp nerde tek tek ara bak. Lg de sag ustte buyutec simgesine tikla wh yaz hemen ciksin karsina.
    Note4 guzel guven veriyor ama kilifa ragmen cizilen metal yan kasa benim sinirimi bozdu satmıştım.
    Sony z3 u satma sebebim ise, lg kadar para verip nexus kadar bir arayüze sahip olmak yani sıkıcı bir arayüz, rezalet kamerasi ve yan çerçevesinde boya atmasi, hoparlörün de cızırtı nedeniyle en son Sony Türkiye ye servise verdim. Yenisini yollamışlar sağolsunlar bende hiç açmadan bu forumdan bir arkadaşa satmıştım gitti.
    Acikcasi hicbir cihazdan memnun kalmiyorum. Biraz lg nin arayüzünü sevdim ama g2 nin kamera rezildi g3 de g2 ile kamera konusunda ayniydi kasa rezildi simdilerde ara ara g4e aklim kaysada zenfone2 ile idare ediyorum en azından bana lg kadar dolu bir menu veriyor, pili kasa kalitesi ve diger negatiflikleri ise konustugumuz telefonlarin yari parasi olmasindan dolayi telafi ediyor. Sürekli amiral gemi alirdim ama artik iyice sacmalasan fiyatlar ve o kalitedede artmayan cihaz kaliteleri yuzunden orta segment fiyat/performans cihazlarina kaydim...

• Bu her konuya z3 yazanlarida anlamiyorum o bataryasi iyi bi kamera vs çöp

• Lg g4 te karar kıldım.Note 4 ve s6yı da değerlendirdim fakat samsung arayüzü ve sürekli yeni ürün çıkarma mantalitesinde olduğu için lg g4te karar kıldım.Paralel ithalat olayını araştırıyorum şimdi yoksa da internetten distürübütör garantili alıcam.Alım konusunda da bi tavsiyeniz varsa çok makbule geçer:)
    Teşekkürler yorumlarınız için.
    Sony 3e gelince, batarya hariç özelliklerinin g3ten bi farkı yok açıkçası.Sırf o fark için de 400-500lira vermem, lg g4 almak varken:)
  • quote:

Lg g4 te karar kıldım.Note 4 ve s6yı da değerlendirdim fakat samsung arayüzü ve sürekli yeni ürün çıkarma mantalitesinde olduğu için lg g4te karar kıldım.Paralel ithalat olayını araştırıyorum şimdi yoksa da internetten distürübütör garantili alıcam.Alım konusunda da bi tavsiyeniz varsa çok makbule geçer:)
    Sony 3e gelince, batarya hariç özelliklerinin g3ten bi farkı yok açıkçası.Sırf o fark için de 400-500lira vermem, lg g4 almak varken:)

Şurayı bakın hocam

http://www.teknoperest.net/ithalatci-firma-garantili-cihaz-nedir-alinir-mi-imei-kayit-sorunu-olabilir-mi/

bende Lg g3 sipariş vericem 300 400 fark büyük fark telefonlarda farkda yok sadece garantileri farklı tabi sanayi bakanlığı onaylı firmalar bunlar sorun çıkacağını sanmıyorum. Her gün binlerce satılıyor ithalat garantili mallar .

• quote:

Orijinalden alıntı: aktas3455

quote:

Lg g4 te karar kıldım.Note 4 ve s6yı da değerlendirdim fakat samsung arayüzü ve sürekli yeni ürün çıkarma mantalitesinde olduğu için lg g4te karar kıldım.Paralel ithalat olayını araştırıyorum şimdi yoksa da internetten distürübütör garantili alıcam.Alım konusunda da bi tavsiyeniz varsa çok makbule geçer:)

Şurayı bakın hocam

http://www.teknoperest.net/ithalatci-firma-garantili-cihaz-nedir-alinir-mi-imei-kayit-sorunu-olabilir-mi/

bende Lg g3 sipariş vericem 300 400 fark büyük fark telefonlarda farkda yok sadece garantileri farklı tabi sanayi bakanlığı onaylı firmalar bunlar sorun çıkacağını sanmıyorum. Her gün binlerce satılıyor ithalat garantili mallar .

Hocam hepsiburada.com öneririm bu konuda.Hepsiburada kendisi satıcı firmalığı üstleniyor, bi garanti sıkıntısı çıkarsa onlarla irtibata geçiyorsun, 14günde iade hakkın var zaten; kapıda ödeme seçeneği var.Hepsiburada müşteri ilgisi var.Daha ne olsun:)
    Ha garanti performansı, lg ile eşit değildir tabii o konuda yanıltmıyım seni.Ama Satıcı firmanın kim olduğuna dikkat et ve araştır alırken.
    Kliksada gelişi güzel satıcı isimleri veriyolardı 5 tane.Hepsini araştırdım, dubai iletişimden olduğu sonucuna vardım.Araştırdım herifler ürünün paketi açık, çizik, parçaları değiştirmeye kadar saçma işler yapabiliyormuş.O yüzden güvendiğim bi satıcı olarak ''hepsiburada'' öneririm sana da.

• Gittigidiyordan aldim 1500e g4, bataryasi çok iyi değil onun disinda diger ozellikleri super. Öneririm

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.