Şimdi Ara

Yabancı Ülkelere Ait Altyazısız 1080P Dizi İzleme Sitesi Tavsiyesi ? Yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
1
Favori
13.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bazı dizilerin arşivini yapmaktayım.Fakat internette çok aramama rağmen 1080 P yada 720 P torrent dosylarını bulamadım.Bulduklarımda da seed eden sayısı yok yada çok az.Bende alternatif olarak yabancı ülkeye ait bir yada birden fazla dizi izleme sitesi arayışındayım.Bu dizilerin bölümlerini bu sitelerden video indrme programlarıyla ingilizce dublaj indirip daha sonra altyazıyı koymak istiyorum.Altyazısız istiyorum çünkü ingilizce altyazı ekleyipte izleyeceğim.Kimi zamanda Türkçe.Site Tavsiyelerinizi beklemekteyim.Teşekkürler

• Yabancılar bizim gibi dizi izleme siteleri kullanmıyor. Hulu, Netflix, Pandora, iTunes gibi yerlerden çok cüzzi miktarlar ödeyerek yasal olarak izliyorlar. Bunları kullanmayanlarda genelde torrentten indirip izliyorlar.

Onlinedizi.co istediğin işi görecektir. 720P olarak altyazısız sürümde yayınlıyorlar. 1080P sürümü altyazılı oluyor. Arşivi de gördüğüm kadarıyla oldukça geniş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Yabancılar bizim gibi dizi izleme siteleri kullanmıyor. Hulu, Netflix, Pandora, iTunes gibi yerlerden çok cüzzi miktarlar ödeyerek yasal olarak izliyorlar. Bunları kullanmayanlarda genelde torrentten indirip izliyorlar.

Onlinedizi.co istediğin işi görecektir. 720P olarak altyazısız sürümde yayınlıyorlar. 1080P sürümü altyazılı oluyor. Arşivi de gördüğüm kadarıyla oldukça geniş.

Cevabınız için teşekkür ederim.Bir arkadaşımın netflix hesabı var.Ondan şifresini alsam acaba idm gibi programlarla indirebilirmiyim 1080p ?

verdiğiniz site gereçkten güzel ama bana 1080p altyazısız lazım ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sh00t3r_DoguKan

quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Yabancılar bizim gibi dizi izleme siteleri kullanmıyor. Hulu, Netflix, Pandora, iTunes gibi yerlerden çok cüzzi miktarlar ödeyerek yasal olarak izliyorlar. Bunları kullanmayanlarda genelde torrentten indirip izliyorlar.

Cevabınız için teşekkür ederim.Bir arkadaşımın netflix hesabı var.Ondan şifresini alsam acaba idm gibi programlarla indirebilirmiyim 1080p ?

verdiğiniz site gereçkten güzel ama bana 1080p altyazısız lazım ..

Bildiğim kadarıyla Netflix'ten direkt olarak download programları ile indirme yapamazsınız. Yanlış bilmiyorsam Silverlight altyapısını kullanıyor stream için ve malesef Silverlight altyapısına sahip videolar download programlarıyla indirilemiyor. Onları indirmek için birkaç değişik program ve network monitor toolları kullanılıyor. Ayrıca Türkiye'den Netflix izleyebilmen için de Amerika VPN gerekiyor.

1080P altyazısız olarak indirmek istiyorsanız malesef dizilere özel torrent sitelerini kullanacaksınız. (Tabi bu torrent işiyle biraz bilgi ve tecrübe sahibiniz olmanız gerekir bu siteleri kullanmak için.)

Ama dizilerde 720P çözünürlük yeterli bence, full hd monitör ve tv'de çok rahat izleniyor. Söylediğim siteden 720p altyazısız sürümü indirme programlarıyla indirebilirsiniz.

• private trackerlardan yüksek kalite bulabilirsin. Seed sorunu da olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yürüyen Ölü -- 1 Ekim 2015; 22:47:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Ölü

private trackerlardan yüksek kalite bulabilirsin. Seed sorunu da olmaz.

Hakkında bilgim yoktu biraz araştırdım . Fakat anladığım kadarıyla bu tarz siteler özel üyelik istiyor.Kimleri davetyeyle üyelik alıyor kimiside üyelik alımlarına kapatmış.
    Sanırım bir site bulup internet download maneger ile indirmek daha kolay bir yol olacak. Ama çözünürlüğü yüksek 1080p altyazısız dizi sitesi bulamıyorum.
  • Bende arıyorum böyle bir site bulan olursa paylaşırsa güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sh00t3r_DoguKan

quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Ölü

private trackerlardan yüksek kalite bulabilirsin. Seed sorunu da olmaz.

Hakkında bilgim yoktu biraz araştırdım . Fakat anladığım kadarıyla bu tarz siteler özel üyelik istiyor.Kimleri davetyeyle üyelik alıyor kimiside üyelik alımlarına kapatmış.
    Sanırım bir site bulup internet download maneger ile indirmek daha kolay bir yol olacak. Ama çözünürlüğü yüksek 1080p altyazısız dizi sitesi bulamıyorum.

Öyle. Davetiye bulup üye olursan bu siteler daha iyi. Torrentten web dl, bluray sürümleri indirip dosya barındırma sitelerine koyan siteler var. Ama siliniyor dosyalar. Çoğu link ölü oluyor genelde. Dizi sitelerinin yükledikleri yerlerde dosyayı sıkıştırıyor galiba. Torrent de 2 GB olan video online sitelerde 1.4 olduğunu görmüştüm. Private sitelerden birinden üyelik bul bence. Kaynak sıkıntısıda olmuyor. morethan.tv de 1080P oluyor diziler. Davetiye bulabilirsen tavsiyem olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 1080p sitelere yüklemek sıkıntı. torrenten bulunur
  • Onlinedizi.co veya dizibox da yoksa baska biyerde bulabilecegini sanmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi sitelerinde gerçek kalite değil ve boyutu oldukça yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlueShift

Onlinedizi.co veya dizibox da yoksa baska biyerde bulabilecegini sanmiyorum

Selam. onlinedizi.co 'yu baya gezerek buldum.İstediğim işlevler kısmen var.Altyazısız seçeneği ve 1080P ayarı. Ama görüntü kesinlikle 1080P çözünürlüğünde değil.720P hatta az daha kötü diyebilirim.Bir diziyi torrentten indiriken seedi bitmeden önce inen kısmıyla karşılaştırdm gerçektende dediğim gibi.Üstelik indirmekte olduğum dizi 720P idi.Malum seedi kesince herkez dizi yüzde 15te kaldı.

sonuç olarak bu tarz bi site biz arşivcilere lazım.Ama gerçek 1080P .Umarım bilen birileri paylaşır..
  • Dizilab'de bulabilirsin 1080p altyazısız olarak
  • Önceden tazedizi vardı, direk 1080p koyarlardı dizileri. Sonra kapattılar siteyi, maddi yetersizlik yüzünden.
    Ben torrent kullanıyorum, ama sezonlukdizi sitesi 1080p olarak dizileri ekliyorlar. Altyazısız şekilde indirebilirsin idm ile.
    Ama benim sana önerim, torrent biliyorsan eğer hevc kodekli videoları indirebilirsin.
    1080p videolar 500MB boyutundalar. Görüntüler ise aynı.
    Tavsiye ederim.
  • Hocam hangi dizileri ariyosun bilmiyorum ama popcorn time'ı bi dene istersen , torrent sistemiyle calişsa da bazen bulamadığım bölüm torrentlerini barinidirabiliyo.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozokluht

Hocam hangi dizileri ariyosun bilmiyorum ama popcorn time'ı bi dene istersen , torrent sistemiyle calişsa da bazen bulamadığım bölüm torrentlerini barinidirabiliyo.

ben o programda hiç aradığım dizileri bulamadım.

sanırım geç upload ediliyor.

ama program güzel. yapana helal olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

quote:

Orijinalden alıntı: bozokluht

Hocam hangi dizileri ariyosun bilmiyorum ama popcorn time'ı bi dene istersen , torrent sistemiyle calişsa da bazen bulamadığım bölüm torrentlerini barinidirabiliyo.

ben o programda hiç aradığım dizileri bulamadım.

sanırım geç upload ediliyor.

ama program güzel. yapana helal olsun.

Tavsiye için teşekkür ederim.Bir bakayım..
  • Sh00t3r_DoguKan kullanıcısına yanıt
    ekran görüntüsü yakalayan programlar veya aygıtlar kullanıp netflix'den alabilirsin bazıları öyle yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Markus Schulz

ekran görüntüsü yakalayan programlar veya aygıtlar kullanıp netflix'den alabilirsin bazıları öyle yapıyor.

Arkasaşımın Netflix hesap süresi dolmuş . Bu sebeple o ihtimal kalmadı.Özel torrent siteleri var onlardan bulmaya çalışıyorum şuanlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tor da gezerken bir torrent sitesi bulmuştum gördüğüm en kapsamlı siteydi sanırım rus bir siteydi her çeşit her tür vardı istemediğiniz kadar adresi hatırlamıyorum ama
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.