Şimdi Ara

İDDİA | Hamza Hamzaoğlu Görevi Bıraktı [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
2.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lyrazed

quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

STAY WITH US HAMZA HOCA

Bu sene de dahil olmak üzere son 5 teknik direktörünüz için bu hashtagı kullanmıştık/kullanıyoruz. Ne kadar garip değil mi ?

Niye yazdım sanıyordun ki Muhtemelen 1 aya kalmaz vitor içinde söylenmeye başlar.

An itibariyle Celtic karşısında 5li defansa dönen hoca Fenerde kalamaz zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayatta istifa etmez.2 m dolar tatlı geldi yüzüde yok istifa etmeye

• Hamzanin yerine kim gelirse gelsin bundan daha kötü olmaz. İnşallah en kısa zamanda gider.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadroya kim gelirse gelsin bundan iyisi yapamaz. Hele birde yabancı hoca falan hiç düşünemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

DİREN VE EFSANE OL HOCAM

SEN GELDİN BAHAR GELDİ HOCAM

Hafıza balıktan 2.el galiba.

Ne var hafızada? İsmailli Fener ile Bilicli loser Beşiktaş'ın önünde şampiyon olduk diye mi? Futbol namına ne var bu takımda 1 senedir? Bana göre geçen hafta oynadığımız Antep maçı en iyi oynadığımı maçlardan biriydi, o bile 2-1 bitti. 2 farklı kazandığımız maç sayısı 4'ü 5'i geçmiyor.

Haticeye değil neticeye bakarım. 3 kupa aldı mı, aldı. Geçen sene başarılımı, başarılı. Bu sene başarısız mı, şimdilik başarısız. Sırf Sabri'yi sözleşmesi uzasın diye oyuna soktuğu için görevine son veririm Hamza Hoca'nın Gs başkanı olsam. Maç 2-2 devam ediyor, onun kafasında neler var.

• Bu arada öyle yağma yok. Hamza Hoca gidecekse bu yönetimde gidecek. Ya beraber gidecekler ya da devam edecekler. Öyle tüm suçu Hamza Hoca'ya yükleyip aklanmak yok. Hamza Hoca 1 suçluysa bu yönetim 5 suçludur.
  • hamza nın gitmesi tek başına birşey değiştirmez yeni hoca gazıyla bir süre kıpırdanır takım sonra yine patates
    ne yapıp edip yeniçerilerden kurtulmamız lazım
    ilk iş umut sabri kontratları uzamasın diye kadro dışı bırakılmalı

burak selçuk olcan semih emre eray bu adamlarda devre arası satılmalı satılamayanlar serbest bırakılmalı ya da en kötü yekta tarifesi gibi elden çıkarılmalı

gelen hoca tercihen alman olmalı , geldiği gün bu yıl beklentiye girilmemesi gerektiğini sonraki senenin takımının kurulacağını adam gibi anlatmalı

yazın yapmamız gereken ama hamzanın ırkçı olduğundan göndermediği yerli oyuncuların gidişiyle açılan maaş bütçesiyle adam gibi kadro zaten kurulur seneye
  • Hamza Hocanın da yanlışları var elbet ama yerine başka hoca olsada aynı nane olurdu yonetim transfer yapmak istemedi Meloyu fln Hamza hoca mı sattı sanıyosunuz ?
  • başkanla giderse hayırlı olur yoksa eksik kalır.
  • noldu şimdi gidiyor mu kesin?

• bence fener maçına kadar gitmez
  • Allah'ım sen konuyu biliyorsun,

Amin
  • E hani?

• Darısı başkan ve trabzon tayfasına inşallah
  • hamza hocayı çok ararsınız, kıymetini yokluğunda anlarsınız
  • İstifa yakın gibi hadi inşallah

• Hamza hoca gidecegini ilk once baskan gitsin.Gecen sene bu takimi hamza hoca ve yonetim sampiyon yapti.Hamza hocanin hakkini yemeyelim

• Sanki hamza gidince işler düzelecek mi

• Takımın içine tam olarak etmeden,benfica ve fener maçlarında 3lük 5lik olmadan gitmez.Hatta öyle bile olsa gitmeyebilir.Maaş tatlı geliyor. Sinyor Terim gibi oturduğu yerde milyonları götürürken bi fırsatı bırakacağını hiç sanmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

DİREN VE EFSANE OL HOCAM

SEN GELDİN BAHAR GELDİ HOCAM

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.