Şimdi Ara

iPhone 6s Plus kutudan çıkıyor 'özel video'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iPhone 6S Plus'ın kutulamasını merak ediyorsanız bütün detayları ile bu videomuzda görebilirsiniz.

• Kutu içeriği ip6 ile aynı. Sadece telefon 6s işte. Bu arada 4000 tl ye yakın bir telefonun kutusundan 1 amperlik şarj cihazı çıkması skandal resmen. 2015 yılındayız yahu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buralar karışır. İzleyelim bakalım :)

• O kulaklıktan nefret ediyorum.. gerçekten çok kalitesiz. Bu fiyata daha kaliteli bir kulaklık olmalı, olmak zorunda üstelik beats satın alınmışken ama olmaz bu Apple..Telefonu al, daha sonra da aksesuarlara para öde. Benim en çok merak ettiğim konu, kamera ve işlemci performansı günlük kullanıma nasıl yansıyacak.. Kullanımı her ne kadar yüksek rahatlık içerse de fiyat açısından aynı şeyi söylemek mümkün değil.. Üstelik ilk çıktığı zaman hemen koşulası bir cihaz değil malesef.

• 4299TL' lik bi telefona nasıl daha fazla para vermiş anlamadım.

4300 TL ... Bi ayda o kadar kazansak şükredicez

• Tam kibar derken nazar değdi hocam ya
  • demek servet deyerindeki telefon bu :)

• Alışılagelmiş şekilde pahalı,çok alışığız canım iphone'a

• Ülkemize gelsin alacam
  • s değil abi es ya
  • o kadar parayı telefona verebilenlere hayırlı olsun diyelim ne diyelim
  • iphoneda film izleyen, oyun oynayan, ekitap okuyan görmedim.Çünkü bunları telefona atmak işkence oluyor açmaması ayrı bi dumur olay.Şarjınız gün sonunu bırakın akşamı bile göremiyor.Sırf gösteriş.

Android kullanıcısı olarak son zamanlara kadar iphonenun stabil oluşu ve değer kaybetmemesi cazip kılıyordu dışardan bakınca.Ki artık 3 ve 4 gb ram ve android 5.0 lollipop ile telefonlar android tarafında da artık daha stabil ve her zamanki gibi daha performanslı.6.0 marshmallow da yolda.

Sd kart desteği ile 10$ lık maliyet farkına 100$ vermeyede gerek yok bir çok modelde.
    Verilen parayı kesinlikle hak etmiyor iphone. Sadece cahil sınıfın sözde prestij etiket göstergesi.Kullanılmayan teknolojiye para verilmesi ayrı bir şey telefon tarafında.

3d/force touch ın maliyeti 16$ bu arada.

• çok pahalı. o paraya macbook alınır.

• Adamın parası var almış. Buradaki fakirlerin de çenesi yorulacak gibi.

• Kim ne derse desin bu fiyatlar çok pahalı

• Hayret Donanımhaber Apple ürünlerini inceliyor.

• Anıl Gedikoğlu Hatay / Antakya askerliğimi yaptığım birlikte Tabip Astğm olarak görev yapmaktaydı. İlk adını duyduğumda onun olduğunu anladım görev süresinde almadığı telefon kalmamıştı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.