Şimdi Ara

17-22BİN Civarı (308/Focus) ve diğerleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuanda altımızda nissan primera 2001 dizel var. Satabileceğimiz fiyat 12-15bin eder diye düşünüyoruz.üstüne 7-8 bin lira daha ekleyip çok büyük olmayan bi araba bakıyorum.İlk olarak aklıma gelenlr 308 ve içime çok sinmese de focus un 5 kapıları.

Bu fiyat aralığında bu genç kardeşinizin yaşına(23) uygun araba tavsiyeleri istiyorum.

Öyle hız tutkusu,makas isteği sıfır olan birisiyim yani pejo nun o ufak arabalarından bmw nin tofaşlarından tavsiyede bulunmazsanız sevinirim ve son bir ekleme şirket arabası damgası yemiş mesela symbol gibi araba tavsiyelerini de bir kenara ayırırsak çok iyi olur.

Bütçemin farkındayım tofaş parasına son model mercedes alamayız ama vermişken olabilecek en iyisi olsun istiyorum.

Minimum 2003 model 2-3 sene içeresinde bana ağır yük olmasın yeter.

Şimdiden teşekkürler...

• 17-22 bin e 308 ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_fb

17-22 bin e 308 ?

Nerde almak isterim 206 olmasın o 😀

• 17-22 bin aralığında belki focus 1 veya 307 bulunabilir. benim tavsiyem focus 1 olurdu. 307 kronik sorunları olan bir araç.
  • 307 demek istemiştim yanlış olmuş.

bi arkadaşım fiat grande punto tavsiye etti fiyatları da benim aradığım civarlarda fikirleriiz neler
  • 307 almaktansa focus daha iyidir. Az yakar, uzmez satarkende hizlica elden cikar gider.

• Fiat grande punto bu fiyat aralığında alınabilir mı? Tavsiye eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: electronica

Fiat grande punto bu fiyat aralığında alınabilir mı? Tavsiye eder misiniz?

ben de şuan son olarak seçeneklerimi grande punto ve citroen c4 üzerinde yoğunlaştırdım iki araba iyice içime sindi
  • Grande punto veya c4 ün hangi modelini, almayı düşünüyorsun? Kafana yatan araçların linkini paylaşırsan memnun olurum. Yıl, km, fiyat v.b özellikler ne olmalı? Bu fiyat aralığındaki araçlara bakıyorum.

• Grande punto dizel veya clio 3 dizel olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.