Şimdi Ara

Sneijder galiba gidiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maçtan sonraki röportajı: "Ben Şampiyonlar Ligi'nde oynamaya devam etmek istiyorum. Burası Türkiye Ligi'nden çok daha farklı."

Adamın bonservisi yok cl gidecek takımlar rahat maaşını karşılar.(juve- inter en olası)
    Bizim çapsızlar sözleşmesi hazır diyor ama ikna edemiyor gibi...Hamzanın istediği olacak yine sonrada içimizden halletcez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Emre Xolak yerini doldurur.

• Hakan Balta yerini doldurur

• Doldurulur
  • Dark is the Sunlight kullanıcısına yanıt
    hocam emre çolak ayakta duramıyor
    kaç sene oldu fiziği bi türlü kuvvetlenmedi
  • Sneijder, Hamza Hamzaoğlundan daha çok futbol bilgisine ve stratejik zekaya sahip. Hoca diyorum hoca... Galatasaray'ın hocası. Durum böyleyken kim tutabilir Sneijder'i?
    Bu adam bile çıktı söyledi transfere ihtiyacımız var diye. Bizim yönetim ve teknik direktör de zaten şampiyon kadroya sahibiz dedi.
  • Kimse vergisiz bizim verdiğimiz parayı vermez. 4.5 milyon euro. Hayalci olmayın.
  • Bize gelebilir 10 milyon euro ya sosa sezon sonu katara gidiyor. Onun yerine Sneijder gibi daha kaliteli bir oyuncuyla doldururuz. Büyük bir aksilik olmazsa seneye cl ye de gideriz. Ve takımdaki genç ve kaliteli oyuncularla bizim takımda çok iş yapar sneijder

• valla gider mi bilmemde onun yerinde olsam bavulumu toplamıştım herif iyi kafayı yemedi hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Kimse vergisiz bizim verdiğimiz parayı vermez. 4.5 milyon euro. Hayalci olmayın.

melo da gs de aldığının yarısına gitti, bu adamlar para için oynamaz şunu bir kafanıza sokun
    herkes para için kariyerlerini camialarını satıp küfrettiği adamların emrine giren malum şahıs gibi değildir
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

quote:

Kimse vergisiz bizim verdiğimiz parayı vermez. 4.5 milyon euro. Hayalci olmayın.

melo da gs de aldığının yarısına gitti, bu adamlar para için oynamaz şunu bir kafanıza sokun
    herkes para için kariyerlerini camialarını satıp küfrettiği adamların emrine giren malum şahıs gibi değildir

Sneijder arma aşkına geldi Galatasaray'a. Arma aşkına 2 yıldır sözleşme istiyor. Hayal dünyan çok iyimiş.
  • quote:

quote:

quote:

Sneijder arma aşkına geldi Galatasaray'a. Arma aşkına 2 yıldır sözleşme istiyor. Hayal dünyan çok iyimiş.

taptığın yerli oyuncular arma aşkına geliyor ya sneijder de arma aşkına geldi geç şu bayat hikayeleri, selçuk efendi bile gs ye imza atmak için 2m euro imza parası almıştı sorsan hayallerinin takımına geldi düşünmeden.tanman sabri nin günlerce pazarlık yaptığını açıkladı, onada sorsan 5dk da imzayı atmış

melo örneği ortada diyorum, adamın kontratı bitiyor derdi para olsa en kötü katar çin vs. yapar kalkıp para için gs de kalacak yazıyor sırf yabancı oyunculardan nefret ediyor diye

• quote:

quote:

quote:

quote:

taptığın yerli oyuncular arma aşkına geliyor ya sneijder de arma aşkına geldi geç şu bayat hikayeleri, selçuk efendi bile gs ye imza atmak için 2m euro imza parası almıştı sorsan hayallerinin takımına geldi düşünmeden.tanman sabri nin günlerce pazarlık yaptığını açıkladı, onada sorsan 5dk da imzayı atmış

melo örneği ortada diyorum, adamın kontratı bitiyor derdi para olsa en kötü katar çin vs. yapar kalkıp para için gs de kalacak yazıyor sırf yabancı oyunculardan nefret ediyor diye

Konuyu nereden nereye getirmisşin. Ne alaka yerliler? Sneijder'in parayla işi yok diyorsun bende diyorum arma aşkına mı geldi. Yerliler arma aşkına geldi diye bir cümle mi kurdum?
    Katar, Çin Melo gibi oyuncuyu almaz bu arada. Adama dünya yıldızı muamelesi etmişsin.

Evet Sneijder PARA İÇİN GS'DE KALACAK. Hayır SNEIJDER'DEN NEFRET ETMİYORUM.

• Sneijder'in yerinde ben olsam 3 5 kuruş para verip bonservisimi alırdım. Böyle çapsız insanlarla çalışıp adımı kirletmenin manası yok.
  • Sneijder'i devre arasında Katar yada benzer bir ülkeye 10m Euro bonservisle satmak lazım.

Madem takımda oynamıyor ve Galatasaray'a ihanet ediyor, o zaman satıp kurtulmak lazım. Katar'da oynasın da dünyanın kaç bucak olduğunu anlasın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • avrupa nın hiçbir takımı sneijder e gs da aldığı parayı vermez.

sneijder i seviyorsunuz anlıyorum ama abartmayın beyler.

yaş, son 3 yılın ortalama performans kriterlerini baz alın.sizin kafanızda hala mourinho nun inter zamanındaki sneijder kalmış.

gidecek gibi duruyor..melo gibi düşük paralarla gidebilir tabi niye gitmesin.kafada bittiyse para geri planda kalır
  • Sneijder de giderse daha 3 5 sene mac izlemem heralde

• Zaten takımdaki dengeler adına gitmesi lazım
    ,yoksa bazı maçları tek başına kurtarıyor, dengeyi bozuyor....
  • Hamza Hamzaoglu: Sneijder gitsede problem değil içimizden hallederiz .O bölgede emre gibi bilal.gibi evlatlarımız var

• Giderse kan çıkar...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.