Şimdi Ara

HTC 20 Ekim'de yeni bir etkinlik düzenliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HTC 20 Ekim'de yeni bir etkinlik düzenliyor

HTC'nin yılın ikinci yarısı için planladığı ancak halen görücüye çıkarmadığı yeni kurtarıcı akıllı telefonu merakla beklenirken, bu beklentileri artıracak yeni bir etkinlik haberi geldi. HTC, 20 Ekim'de yeni bir etkinlik düzenliyor. 

Etkinlik ile ilgili herhangi bir detay yok ancak 20 Ekim 2015 günü yerel saat ile 15.00'da başlayacağı ve canlı olarak yayımlanacağı anlaşılıyor. Etkinlik görselindeki kömür ise muhtemelen modelin karbon grisi rengine işaret ediyor. 

Yıl sonuna artık çok fazla bir zaman kalmadığı için HTC'nin nihayet bu kurtarıcı cihazını tanıtacağı tahmin ediliyor. HTC Aero veya HTC One A9 adını alması beklenen model tarihler gözönüne alındığında Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi ile piyasaya çıkabilir. Bu da onu Nexus cihazları haricinde Android 6.0 işletim sistemli ilk akıllı telefon yapacaktır. 

HTC Aero modelinde MediaTek'in 10 çekirdekli Helio X20 yongaseti, 5.5 inçlik Full HD ekran, 4GB RAM, gelişmiş yeni bir kamera olacağı şimdiye kadar sızan iddiaların ortak noktası durumunda.  

• Ah HTC! O kadar kişinin ümidini boşa çıkarıyorsun ki?! Yabancı forumlardan da takip ediyorum, büyük çoğunlukta bu sızan resimlerden dolayı bir hayal kırıklığı var -ki ben dahil. M7 deki o muhteşem tasarımı kapasitif tuşları iptal ederek mahvettin. İnatla da sürdürüyorsun. Nokia örneğini dikkatle incelersen burnunun dikine gitmenin firmayı nereye götürdüğünü görebilirsin...

• Seneye tanıtılacak O2 kurtaracaksa kurtarır artık HTC'yi.

• O görseller doğruysa sen hiç uğraşma bat artık direk htc arayüzün güzel,hoparlör performansında çok iyisin,kaliteli malzeme kullanıyorsun sadece yapman gereken güzel tasarım ve rakiplerinle yarışabilecek kamera niye acı çektiriyon kendine

• Tipe bak çay demle dedikleri bu olsa gerek.

Tipsizlikte inovasyon yapmış adamlar.
  • yaptıkları tek iyi şey, üstünde htc yazan siyah şeridi kaldırmak, gerisi saçmalık.parmak izi okuyucu,20 mp kamera falan hikaye.eğer şu tiple piyasaya girecekse htc 7000 mah pi koyacak ki fark yaratsın.

• bu adamlar hakkaten anlamıyorlar herhalde...kardeşim bu darboğazdan çıkmak istiyorsan en başta farklı kullanışlı bir arayüz geliştireceksin,bataryayı sağlam yapıcan ve o aptal fiyat politikasından vazgeçeceksin....bu kadar basit...ama bunlar yıllardır aynı arayüzü kullanır,aynı kasayı kullanır birde muadillerinden daha pahalı satarlar sonrada vay efendim zarar ettik..ulan millet salakmı!!!tüm amirak gemilerde üst düzey işlemci kamera vs var zaten..sen farklı ne sunabiliyorsun ona bak...

• Adamlar bu harika tasarımdan şu tasarıma geldiler. Resmen batmak istiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulbirbaska -- 1 Ekim 2015; 0:18:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• htc m9 plus i heni kamerayla guncelledi simdi uzerine bu tipsiz
    htc napiyor anlamak mumkun degil.
    kaldir su siyah bantlari dedi herkes adamlar boyle tipsiz birseyle gelicekse hic gelmesin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bırakın ben batacam diyor resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbulbirbaska

Adamlar bu harika tasarımdan şu tasarıma geldiler. Resmen batmak istiyorlar

Güncel yongaseti ile aynısı gelse yok satar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu nasıl haber eyy donanımhaber ekibi?

Bu telefon 5.5 inc falan değil 5inc.

Telefon söylediğiniz işlemciylede gelmiyor snapdragon 620 veya 617 ile gelecek.Ramda 4 değil 3 olacak.

Telefonun özellikleri yapılan antutu testlerinde görüntülerde oraya bakmaktamı aklınıza gelmedi?

Haber yapmak bukadar kolay olmamalı.Alkışlıyoruz!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Fire_67

quote:

Orijinalden alıntı: istanbulbirbaska Adamlar bu harika tasarımdan şu tasarıma geldiler. Resmen batmak istiyorlar HTC 20 Ekim'de yeni bir etkinlik düzenliyor HTC 20 Ekim'de yeni bir etkinlik düzenliyor
    Güncel yongaseti ile aynısı gelse yok satar

Şu siyah bantları kaldırıp aynısını sürseler işlemci ve kamera değiştirip kafaya oynar direkt

• htc iki telefon tanıtmadımı ? neden haberi yok dh de ?
  • hala m7 kullanıyorum ve çok memnunum htc bu tasarımdan vazgeçerek kendi ayağına sıktı. bundan sonraki telefonum htc olmayacak gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baya baya iPhone tasarımını kopyalamışlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.