Şimdi Ara

Nexus 6P ile çekilmiş ağır çekim görüntü kamera yeteneklerini ortaya koyuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nexus 6P ile çekilmiş ağır çekim görüntü kamera yeteneklerini ortaya koyuyor 

Google dün akşam Nexus ailesine iki yeni model ekledi. Bu cihazlardan birisi LG'nin ürettiği Nexus 5X olurken diğeri de Nexus programına ilk defa katılan Huawei'nin ürettiği Nexus 6P modeli oldu. Özellikle Huawei'nin modeli daha güçlü donanımı ve sıra dışı arka tasarımı ile dikkat çekiyor. Tabi ki bu tasarımın ortaya çıkmasındaki en önemli sebep kamera modulünün yaptığı çıkıntı, ancak buna sebep olan modül çekimlerde ne kadar başarılı ?

Phandroid çalışanı Derek Ross dün G+ üzerinden yayınladığı bir video ile bu soruya ilk yanıtı verdi. Nexus 6P'ninağır çekim çekim özelliğini gösteren videoda 30 saniye boyunca 240 FPS'lik HD kalitedeki görüntüye yer verilmiş. 

Diğer tüm detaylarını bu bağlantıda bulabileceğiniz Nexus 6P 12.3 MP çözünürlüğünde, 4K kayıt yapabilen bir arka kameraya sahip. Lazer tabanlı otomatik odaklama ile desteklenen kamerada piksel boyutu daha büyük olduğu için düşük ışık koşullarında daha iyi performans gösteriyor. Ön kısımda ise akıllı telefon 8MP'lik bir kamera eşlik ediyor. Nexus 5X modelinin ağır çekim özelliğini 120 FPS'de sunabildiğini de hatırlatalım.

• bu kuşun türü neymiş :D

• A.E.C kullanıcısına yanıt
    sinek kuşu
  • 6p cidden güzel bir model olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saniyede 80 kanat çırpması ve bunu yakalıyor... kbir sonraki hedef heralde kurşunu yakalamak olur...
  • Twerk yapan hatunlar bunu kullanmalı

• Gerçekten başarılı.

• Çok iyi... İlla aldıracaksınız... Neyse ki 810'u duyunca vazgeçiyorum...
  • Video açılmıyor bende benim gibi play barı alta kaymış gibi görünen varmı?
  • biraz aşağıda G+ yayınını ekledim habere. Oradan ulaşabilirsiniz.
  • Okisht kullanıcısına yanıt
    Oda görünmüyor bu şekilde şuan sayfa acaba reklam engelleyici ekleniler yüzünden olabilirmi
    Nexus 6P ile çekilmiş ağır çekim görüntü kamera yeteneklerini ortaya koyuyor
  • Linkler ölmüş...
  • Reklam engelleyiciden olabilir. Buyrun :https://plus.google.com/u/0/+DerekRoss/posts/2GHSrP8YiMa
  • bu telefonun kamera diyafram aralığı F kaçtır ?
  • Benim anlamadığım şey android cephesi neden bazı konularda hep geriden geliyor? Saniyede 240 kare ağır çekim video özelliği bundan yaklaşık 1 sene önce çıkan iphone 6 ve iphone 6 plusta bulunan bir özellik zaten. Şimdi bunu iphone kullananlar zaten biliyor ve bu bakımdan hiçbir esprisi yok. Yap şunu saniyede 480 kare satayım iphone u seni alayım ama yok işte hep geriden geliyor android cephesindeki cihazlar. Bende bunu anlamıyorum. Parmakizi okuyucu olsun ağır çekim video olsun ve şimdide 3D Touch yeniliği , yani kısaca yine Apple yapıyor ne yapıyorsa.

• Cidden iyi çekiyormuş ama bi telefonun kamerası iyi çekiyor diye iphone 6s gibi üst seviye telefonlardan vazgeçilip alınacak telefon değil bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalasso

Twerk yapan hatunlar bunu kullanmalı

Bir insanın aklına nasıl hemen bu gelebiliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: barocker

Benim anlamadığım şey android cephesi neden bazı konularda hep geriden geliyor? Saniyede 240 kare ağır çekim video özelliği bundan yaklaşık 1 sene önce çıkan iphone 6 ve iphone 6 plusta bulunan bir özellik zaten. Şimdi bunu iphone kullananlar zaten biliyor ve bu bakımdan hiçbir esprisi yok. Yap şunu saniyede 480 kare satayım iphone u seni alayım ama yok işte hep geriden geliyor android cephesindeki cihazlar. Bende bunu anlamıyorum. Parmakizi okuyucu olsun ağır çekim video olsun ve şimdide 3D Touch yeniliği , yani kısaca yine Apple yapıyor ne yapıyorsa.

İroni yapiyorsunuz değil mi

• Gerçekten bu cihaz bayağı iyi ama almam orası ayrı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.