Şimdi Ara

Opera'nın yeni logosu Windows Phone sürümüne de geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Opera'nın yeni logosu Windows Phone sürümüne de geldi 

Geçtiğimiz günlerde marka yüzünü ve logosu yenileyen dünyanın en popüler internet tarayıcılarından Opera, bu değişimi resmi Windows Phone uygulamasına da getirdi.

Bu doğrultuda 9.0 kodlu yeni sürümüne güncellenen Windows Phone için Opera Mini, canlı karo dahil birçok noktada yeni üç boyutlu logosunu kullanmaya başladı. Bazı ufak arayüz değişiklikleri de alan uygulama, ayrıca merkezine açılabilir bir menü sistemi dahil etti. 

Ücretsiz olarak sunulan Windows Phone için Opera Mini'ye buradan ulaşabilirsiniz. Yeni marka yüzünün detayları ise burada yer alıyor.

• Çok büyük güncelleme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmi sürümü ne zaman gelmiş yau şimdi gördüm. Hemen indireyim bari.
  • Yazıklar olsun hala javalı telefonlar için yapılmış mini sürümü koyuyorlar. Koysana adam gibi opera mobile uygulamasını , ne diye dandik mini sürümü koyuyorsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbulbirbaska

Yazıklar olsun hala javalı telefonlar için yapılmış mini sürümü koyuyorlar. Koysana adam gibi opera mobile uygulamasını , ne diye dandik mini sürümü koyuyorsun.

+1 Kötü durumda şu an.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni logo 6 rakamı bariz. 6 rakamıda şeytanın simgesi. Ben daha opera kullanmam.

• siz rakamları öğrenememişsiniz o zaman. 6 yı nereden çıkarttınız orda bilemiyorum. ayrıca 6 şeytanın simgesi falan da değil. hani öyle bir söylenti var o da 666 zaten. sırf karalayayım diye böyle saçmalamanız enteresan olmuş.
  • Opera en iyi tarayıcıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

quote:

Orijinalden alıntı: istanbulbirbaska

Yazıklar olsun hala javalı telefonlar için yapılmış mini sürümü koyuyorlar. Koysana adam gibi opera mobile uygulamasını , ne diye dandik mini sürümü koyuyorsun.

+1 Kötü durumda şu an.

Ooera mini ilk versionları gayet akıcıydı. Pcde opera kullanıyorum, mobilde de opera kendini bozmadan önce kullanırdım.. İlk zamanlar ki akıcılığı sunmuyor yeni versionları.. Windows 10 mobile ile birlikte kararlı port aracı gelse de doğru düzgün opera kullansak..

Wm10 beta sürümü ile port pek sağlıklı değil aslında port değil bu sadece windows içinde sanal çalışan apklar.. Resmi port aracı ise kaynak kodu w10'a uygun derleyeceği için daha az sorunlu olacaktır.

• Pekiyi bu bilgi gerçek hayatta ne işimize yarayacak öğretmenim? Bu esprinin tam yeri arkadaş uygulamanın logosu değişmiş ee bunun bize bir getirisi götürüsü var mı?
  • Birde madem logo güncelleniyor neden şeffaf kutucuk yapılmıyor.

• Yanlış kişiye sordunuz

• Dinleselerdi onlara söylerdik.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.