Şimdi Ara

Fenerbahçe Yandex Hakkında (Yazılım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Fenerbahçemizin yaptığı bu anlaşma bence bulunmaz bir fırsat kim düşünmüşse çok iyi bir iş başarmış. Aziz YILDIRIMIN da dediği gibi günde 20 tıklama ile bir daha ki senelerde büyük oyuncular almamız mümkün. Şimdi ben iş yerimdeki bilgisayarıma evdeki bilgisayarıma ve cep telefonuma Fenerbahçe Yandex`i yükledim ve gayet güzel tıklama yapıyorum. Sorum şu olacak örneğin; FBYandexe girip bugün oynanacak olan "Celtic Fenerbahçe Maçı Hangi Kanalda" yazarak aratıyorum ve listedeki bütün sonuçlara tıklıyorum şimdi bu tıklamanın herhangi bir zaman aralığı var mı onu öğrenmek istiyorum yani her tıklamam kabul oluyor mu? İkinci ise aklıma gelen fikir büyük ihtimalle birçok kişininde aklına gelmiştir herhalde. Evde iş yerinde cep telefonumda ben her zaman yandexten arama yapıyorum lakin unuttuğum zamanlar oluyor bazen hiç girmediğim bile oluyor bunun için diyorum yazılımdan anlayan arkadaşlar tam dilini bilmiyorum ama bir script oluştursa mesela evdeki bilgisayar açıldığında belirli zaman aralıklarında Fenerbahçe Yandexten aramalar yapıp çıkan sonuçlara tıklasa kendisi yada Fenerbahçe Yandex browserinin vermiş olduğu kısa linkleri alacak bir yazılım böyle bir şey mümkün olabilir mi bu konuyu tartışmak istiyorum aslında böyle bir uygulama yapılsa eminim her bir birey günde tekil 200-300 belkide 1000 lerce tıklama yapacaktır. Böyle bir şey yapılsa hukuki yaptırımı falan olur mu? Olmazsa süper olur ve ben dahil bir çok Fenerbahçe taraftarı bu uygulamayı kullanır diye düşünüyorum. Saygılar

• cmdcs C kullanıcısına yanıt
    Fb Tv'de sürekli altyazı geçiyor bu yazılımlar için. Yazılımların farkedilip aramaların sayılmadığı üzerine. O yüzden yazılım işini unutun, arama yapmayı unutmayın.
  • Bunu yazmak için üye olmuşsun iyi ki de olmuşsun 😃 Hocam sonuçlara tıklayarak para kazandırmıyoruz kulübe. Arama yaparak para kazandırıyoruz. Bot yazılımlarda Yandex tarafından tespit edilip geçersiz sayılıyor diye biliyorum.

İlk bastada belirttiğim gibi sonuçları boş ver hocam. Arama yapmalısın. Bir futbolcu ismi yaz mesela sonra solda çıkan oyunculara tıklamaya başla bu şekilde birkaç dakikada 100 arama yapabilirsin. Geçerli de bu yöntem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnum44

Bunu yazmak için üye olmuşsun iyi ki de olmuşsun 😃 Hocam sonuçlara tıklayarak para kazandırmıyoruz kulübe. Arama yaparak para kazandırıyoruz. Bot yazılımlarda Yandex tarafından tespit edilip geçersiz sayılıyor diye biliyorum.

İlk bastada belirttiğim gibi sonuçları boş ver hocam. Arama yapmalısın. Bir futbolcu ismi yaz mesela sonra solda çıkan oyunculara tıklamaya başla bu şekilde birkaç dakikada 100 arama yapabilirsin. Geçerli de bu yöntem.

Bunu yazacaktım. Tıklama sanan çok kişi var. Sadece arama yapmak yetiyor
  • Arkadaşlar konu açmak istemedim.

Fb Yandexten yaptığım aramalarda Yandex sürekli varsayılan arama motoru yandex olsun mu diyor. Arkadaş zaten ben fb yandexi varsayılan arama motoru yaptım. Niye sürekli bunu sorup duruyor ki?
  • Nasıl da kandırmışlar yazık
  • Bilgilendirmeler ve fikirler için teşekkür ederim arkadaşlar iyi forumlar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Nasıl da kandırmışlar yazık

Fakir olmanin dramı.

Sezon sonu biz transfer yaparken Bilale kalmanın acısını anlat biraz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desmond

quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Nasıl da kandırmışlar yazık

Fakir olmanin dramı.

Sezon sonu biz transfer yaparken Bilale kalmanın acısını anlat biraz.

Fakirlikten bilale kalmadık dostum. Basiretsiz adamlar gittiler saçma sapan adamlara harcadılar paraları, gereksiz kişilere zam yaptılar. Daha iyi kullanılabilirdi kaynaklar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.