Şimdi Ara

Canon EF 50mm f1.8 is II + UV filtre + vivitar close up filtreler toplam 150TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

uzun süredir keyifle kullandığım 50mm lensimi başka bir markaya geçeceğim için satıyorum.

lensin eksileri
    1-içinde bir kaç parça toz var. gözle görülüyor. düşük diyafram değerinde fotoğrafa etkisi yok.
    f16 ve f22 değerlerde fotoğrafta belli olur.(emin değilim o değerlerde fotoğraf çekmedim.) f2.8 yada 1.8 gibi değerlerde kullandığımdan benim için sıkıntı yapmadı.

lensin artıları

1-lensin netlemesinde yada kullanımında herhangi sorun yoktur.

2- yanında marumi uv fitre ve çok az kullandığım çiçek-böçek-yemek makroları için çok işlevsel vivitar series 1 close up filtre(çok temiz değil kılıfından dolayı sanırım) hediyedir.

fiyat: hepsi 150TL

salihliden görerek alamayacak arkadaşlar için önce havale sonra kargo şeklinde satış olacaktır.

Canon EF 50mm f1.8 is II + UV filtre +  vivitar close up filtreler toplam 150TL Canon EF 50mm f1.8 is II + UV filtre +  vivitar close up filtreler toplam 150TL Canon EF 50mm f1.8 is II + UV filtre +  vivitar close up filtreler toplam 150TL Canon EF 50mm f1.8 is II + UV filtre +  vivitar close up filtreler toplam 150TL Canon EF 50mm f1.8 is II + UV filtre +  vivitar close up filtreler toplam 150TL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri sirin -- 29 Eylül 2015; 14:16:53 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Fiyat 120tl olarak güncellendi.

Kargo alıcı öder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.