Şimdi Ara

Van Persie'yi Çekiştiren Amcayı Buldum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Van Persie'yi Çekiştiren Amcayı Buldum

kendisi birilerinin maşası büyük ihtimalle..

• Ya RVP'de insan, kolundan tuttu uyardı altı üstü niye abartıyorlar anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Praetorian*

Ya RVP'de insan, kolundan tuttu uyardı altı üstü niye abartıyorlar anlamadım.

Uyarması lazimken ne diye gidip çekiştiriyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emeklilik yaşı gelip geçmiş zaten , hemen sutlansin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Massiv

quote:

Rvp laftan anlamıyor ondan kaç kişi uyardı anlamadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardes adam haklı olanı yaptı

• Asil cahil cocuk sensin.
    Her mactan once oyunculara nerde isinilacagi soylenir.3 kisi isinabilir.Ve bunlar kesindir yani soylememesi gibi bir durum yok.Ama sizin perreirayla van persie kavgali falan o yuzden konusmamis olabilirler.Ki olsa bile adami 50 kere uyardilar orali olmadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shorunmuuu

Asil cahil cocuk sensin.
    Her mactan once oyunculara nerde isinilacagi soylenir.3 kisi isinabilir.Ve bunlar kesindir yani soylememesi gibi bir durum yok.Ama sizin perreirayla van persie kavgali falan o yuzden konusmamis olabilirler.Ki olsa bile adami 50 kere uyardilar orali olmadi.

Nerden biliyorsun oyuncumusun sen?
    O amcanın ıngilizce seviyesi ne ki rvpyi uyariyor.Rvpnin birşey anlamadığı yüzünden belli.
    Kimseye önceden söylendiği yok, sadece resmi kurallarda yazıyor.
    boş yapmayın

• Onceden futbolcu olan yazarlarin yazilarini takip ediyorum.Bos yapmayi kes.Rvp haksiz bu konuda.Daha da alintilama mesajimi gormek istemiyorum yazdigin cevaplari.

• Sabaha kadar yazarim kocum buraya.Heralde bu liseli olmadigima ikna eder seni.Ama sen benim yazdigim mesajlari gorebilir misin mechul.

• Turkiye ve Fenerbahce'yi kucuk goren Rvp'yi savunmaya devam edin.
    Kendisini bu sezon 2 macta izledim birinde uzerinde Hollanda formasi Oguzhan'in golunu digerinde de uzerinde Fenerbahce formasi Mario Gomez'in golunu izliyordu

• Mesele rvp yi uyarması değil ki, işinin parçası orda. Asıl mesele maçtan sonra sosyal medyada artistlik yapması

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Turkiye ve Fenerbahce'yi kucuk goren Rvp'yi savunmaya devam edin.
    Kendisini bu sezon 2 macta izledim birinde uzerinde Hollanda formasi Oguzhan'in golunu digerinde de uzerinde Fenerbahce formasi Mario Gomez'in golunu izliyordu

iyi bi derbi kazandınız.bu kadar büyütmeniz kompleksinizi belli ediyor Fenerbahçe nin sizden daha iyi ve büyük olduğunu sizde biliyorsunuz ama korkuyorsunuz söylemekten hakemle alırdınız bu maçı anca ve öyle oldu
  • adam haklı. Bazı Fenerbahçe taraftarları bazen harbiden saçmalıyor. adamın görevi bu. ingilizce biliyor bilmiyor kolunu çekmiş itmiş bunları bir kenara bırakın. Adam İŞini yapıyor bu RVP olmuş Drogba olmuş farketmez

• Pereyra vasıfsızının yapamadığını yaptı adam helal olsun. Ayrıca van persie %100000 haksız. Yan hakemin koşu yolunda ısınıyor, hem de artistlik yapıyor.
  • Hem suçlu hem güçlü takılan şımarık bir portre çizdi orada.
    Uyaranlara da el kol hareketleri ile posta koydu.
    Kendisinden daha bitirim hareketler bekliyorum, ne de olsa destekleyenler var.
  • Yaşına ve geçmişine bakınca RVP'yi daha olgun sanırdım, bildiğin ergen tavırlarındaydı ısınırken, o kadar cebelleşecek ne vardı orada onuda anlamadım, burası ingiltere değil ki hadi yer yoktu orada ısındı diyelim, arkada at koşturacak alan var keza fenerli ve beşiktaşlı furbolcular hali hazırda orada ısınıyordu, bir kere bu kadar uzatmaya gerek yoktu zaten yan hakemin alanını kesiyordu yan hakem sahaya giriyordu ona çarpmamak için, hakem uyaracaktı gitmiyorsa sarı, devam ediyorsa ikinci sarıdan atacaktı mantık budur RVP ile bu kadar muhattap olmaya bile gerek yoktu, futbolcuyada bişey diyemiyorum sen kalk gel ingiltereden fernandaonun arkasında yedek bekle o adamında psikolojisi yerlerdedir ne yapsa yeridir çokta kızmamak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exalted1903

Yaşına ve geçmişine bakınca RVP'yi daha olgun sanırdım, bildiğin ergen tavırlarındaydı ısınırken, o kadar cebelleşecek ne vardı orada onuda anlamadım, burası ingiltere değil ki hadi yer yoktu orada ısındı diyelim, arkada at koşturacak alan var keza fenerli ve beşiktaşlı furbolcular hali hazırda orada ısınıyordu, bir kere bu kadar uzatmaya gerek yoktu zaten yan hakemin alanını kesiyordu yan hakem sahaya giriyordu ona çarpmamak için, hakem uyaracaktı gitmiyorsa sarı, devam ediyorsa ikinci sarıdan atacaktı mantık budur RVP ile bu kadar muhattap olmaya bile gerek yoktu, futbolcuyada bişey diyemiyorum sen kalk gel ingiltereden fernandaonun arkasında yedek bekle o adamında psikolojisi yerlerdedir ne yapsa yeridir çokta kızmamak lazım.

Adamın kafası çalıştığı için arkadaki at koşturucak yerde ısınmıyor. Tartan pistte vidalı kramponla mı ısınsın ? Yan hakem falan yalan, TT arenada oyuncular nerde ısınıyor sanıyorsunuz ... Dibine kadar haklı çim varsa çimde ısınır, o alanda da oyuncular ısınabilir. Saha komiserini muhattap almaz RVP, otorite hakemdir. Hakem sıkıntı çıkartmadıysa sorun yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lukany

quote:

Orijinalden alıntı: Massiv

quote:

Rvp laftan anlamıyor ondan kaç kişi uyardı anlamadı

Rvp dusundugunuzden daha zeki bir oyuncu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Turkiye ve Fenerbahce'yi kucuk goren Rvp'yi savunmaya devam edin.

Ya yasin kucuk yada kusura bakma cahilin görmemisin önde gidenisin umarim yasin kucuktur diger turlusu cok kotu cunku.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.