Şimdi Ara

Superonline hakkinda acil yardim...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni bir eve tasindim ve tasindigim evde adsl port yokmus. Turk telekom ve Ttnet yetkilileri adsl portun takilmasi icin gelecek kisilerin ne zaman ve hangi tarihte geleceklerini de bilmiyorlar. Bir yetkili bana 3 veya 4 ay bile sürebilir dedi gelecek yetkililerin.

Ben 1 aydir bekliyorum ne gelen var ne giden. Simdi merak ettigim Turkcell Superonline'a gecis yapsam, yani Ttnet uyeligimi iptal edip gecis yapsam, turkcell superonline yetkilileri hemen gelip bu adsl port denen seyi takabilirler mi?

Yoksa ben yine Turk telekom yetkililerini mi beklemek zorundayim? Superonline musteri hizmetlerini aradim fakat baglanamadim bir turlu...

Bilen birisi varsa bu konuda bir bilgi verebilir mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Biz ttneti kapattırım. Dsmart kapanyasına geçtik. Acil internete ihtiyacımız vardı 3 günde kimse gelmedi. Sinirlendik digiturk-türkcel superonlie geçtik. Geçtiğimiz gün akşam geldiler.(hemde başka ilçeden). 2 kişi geldiler teki çatıya çıktı uydu vs derken diğeriyle aşağıda form vs doldurduk 30 dk sürmeden kurdular gittiler. O günün sabahı internetimiz açılmış kullanıyorduk superonline bu konuda hızlı bildiğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheRad67 -- 28 Eylül 2015; 20:18:23 >
  • Tüm ADSL İSS'lere Türk Telekom teknisyenleri baktığı için maalesef 3-4 ay beklemek zorundasın veya birisi aboneliğini iptal edecek seni oraya kaydıracaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Tüm ADSL İSS'lere Türk Telekom teknisyenleri baktığı için maalesef 3-4 ay beklemek zorundasın veya birisi aboneliğini iptal edecek seni oraya kaydıracaklar.

Kisacasi ayvayi yedim hocam. Telekom'a kaldiysak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Pueblo Unido

quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Tüm ADSL İSS'lere Türk Telekom teknisyenleri baktığı için maalesef 3-4 ay beklemek zorundasın veya birisi aboneliğini iptal edecek seni oraya kaydıracaklar.

Kisacasi ayvayi yedim hocam. Telekom'a kaldiysak..

Maalesef öyle...
  • Adslde türk telekoma muhtacsın.
  • DSL portları ile işi olan Turk Telekom, diğerleri YAPA santralleri hariç onunla fiziksel bir işlem yapmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.