Şimdi Ara

Lig Tv REKLAMLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sezon büyük değişiklik olmuş hayırdır :) geçen sezon top dışarıya çıkınca hemen reklam veriyolardı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yasa çıktı. yasak
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    RTÜK kararıyla maçlardaki reklamlara bir düzenleme getirildi ondan.
    Karar burada yer alıyor. Yönetmelikler bölümünde
    http://www.resmigazete.gov.tr/main.aspx?http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2015/08/20150812.htm&main=http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2015/08/20150812.htm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne güzel bir yasa..Çok iyi olmuş

• Maçtan önce döşüyolar şimdi.artık ne kadar koparırlarsa

• Simdi yayinlar güzel oldu rahatsiz etmiyor reklamlar eskisi kadar

• Geçen sene Kasım ayı civarı çıkarıldı yasa, ancak resmi gazetede yayınlanmadı ve uygulanmadı, neden çünkü Digi tmsfnin elindeydi, devlet kendi koyduğu kanunu yürütmeyerek reklam geliri kazandı resmen, sonra yabancılara satılınca birden yayınlandı ve geçen sene karışıklık çıkar diye uygulamadık laga luga denildi.
  • RTÜK Bazı düzenlemeler yaptı daha sonra Lig TV çakallık yapmaya çalıştı ve RTÜK öptü ondan sonra düzeldiler
  • İlk hafta yine geçen seneki gibi reklam verdi ve bi dünya para cezası aldı reklamlar yüzünden. İnsan maç izlerken artık zevk alıyor. Reklamlardan gına gelmişti..

• perfromdan sınırsız reklamsız izlienebiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: fredydexter

perfromdan sınırsız reklamsız izlienebiliyor

360p çamur gibi yayında izliyor musun :) azıcık araştırın daha iyileri var :)

şakamısın bana araştırın diyen adama bak sen perfrom normal recerver yayını ile aynı anda veriyor benim izledigim yayın feed yayın rusların yayınladıgı siteden izliyorum burda önemli olan yayının geriden gelmemesi
  • quote:

şakamısın bana araştırın diyen adama bak sen perfrom normal recerver yayını ile aynı anda veriyor benim izledigim yayın feed yayın rusların yayınladıgı siteden izliyorum burda önemli olan yayının geriden gelmemesi

:) ya kalite ? Çamur gibi..

fikrin yok boş konuşuyorsun boş
  • quote:

fikrin yok boş konuşuyorsun boş

Dostum çok kaba konuşuyorsun..Özelden skype adresini ver ekliyim..Kim boş konuşuyor dolu konuşuyor görürsün.Çamur gibi yayınları bana övme :) araştır daha iyilerini bulursun

çoçukmusun daha olayı anlamadı farkında degil feed yayından bahsediyoruz neyse boşuna zaman tüketmye gerek yok anlayan anladı demek istedigimi
  • quote:

çoçukmusun daha olayı anlamadı farkında degil feed yayından bahsediyoruz neyse boşuna zaman tüketmye gerek yok anlayan anladı demek istedigimi

Kapa çeneni dostum tamam..

düzgün konuşş ukalanın lüzümü yok
  • quote:

düzgün konuşş ukalanın lüzümü yok

Ben zaten başından beri düzgün konuşuyordum dostum..Çamur gibi yayınları izlemeye devam et..Hep yerinde sayıkla.
    sen ne biliyorsun anlat bakalım görelim bakalım kaliteli izledigin yayınları ikide bir çamur diyorsun senın izledigin yayının kpsl kaç bana onu söyle fikrin yok konuşuyorsun hadi anlat dinleyelim kaç dk geriden veriyor burda övündügün nokta hd olmasımı herkez için önemli olan noktayı biliyormsun yok o noktayı söylim anlamıyorsun tekrarlıyarak cevapını aynısnı yazıyorsun
    perfromdan asla geriden yayın vermez..sadece o degil idddadaki bahsi oynan maçları izlersin hele o ingiltere 1.2 ligleri hollanda 2 lig iskoçya ligi E,spor takım ligler NFL ,NHL hepsini izleme imkanın var
    ha burada yayıncı kuruluş sansürü çok yapar ama ben hepsini duyarım staddaki küfürleri , tezaruhatları
    4 yıl önce sky italia local kartımdan streamdan veriyordum böyle senın gibileri çıkar muhakka bir tane ama anlamaz bildigini okur bana akıl vermeye gelir hiç bir şey bildikleri yok
    forumun konusunu uzatım için kusura bakmayın millet cevap vermem gerekiyordu bu arkadaşa dahada sözlü sataşmayı uzatmıyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.