Şimdi Ara

Celtic i yenebileceğimizi düşünen var mı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
2.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samimi olarak söylüyorum, çok ama çok zor. Rakip takım, takım nasıl olunurun izahını uygulamalı olarak gösterebilir.
  • beyler çoğunuz futboldan anlam iyi sanırım. o sahada barsaleno bile zor kazanıyordu. fener liyim o maçı şans ile alırız anca iki tane yeriz o defansla. maç kznmmz hayal bnce

• çok zor.
  • lido kullanıcısına yanıt
    Diego'nun koşmasında bir sıkıntı yok zaten, oynadığı maçların hep en çok koşanı. Ama bu koşuyu ne kadar efektif yaptığı önemli. Bir oyuncu 11000 m. yi geçince çok koşmuş kategorisine giriyor. Sahalar yaklaşık 110 metre. Box to box oyuncusu iki alan arası bir gidip gelse 200 metre zaten. Diego koşuyor ama boş koşuyor. İleride üretmiyor, geride ikili mücadele kazanamıyor. Mevcut kadroda o bölgeyi oynama potansiyeli olan tek adam. Orası ayrı.

Özer de yıllardır her maç 11-12 bin koşuyor ama boş koşuyor

Egemen konusunun performansla alakası olduğunu sanmıyorum. O bir prensip kararıydı. Yönetim tüm sözleşmesi biten oyuncularla yollarını ayırdı. Bu Mert, şu Egemen, o Emre demedi. Geçen seneki rezillikten sonra bu karara saygı duymak gerekir.

RVP çeksin bir iskemle ceza yayı üstüne otursun. Gelene vursun, oynamasına gerek yok.

• Celtic'i küçümsemeyin.

1. Adamlar, Atletico Madrid'den daha iyi kapanan bir takım. İstemeyince gol yemiyorlar. Barcelona'nın %80-20 topla oynaması olduğu maçı hatırlatırım direk. Tek kale oynamışlar ama yine de gol atamamışladı. Kaldı ki kapalı savunmalara gol atamamakla ilgili ün yapmış bir takımız.

2. Stoperlerimiz çok ağır, bu stoperlerin ağırlığıyla Celtic kapalı savunmadan kontraya çok hızlı çıkan bir ekip, bizim gibi yana değil, dikine oynayan ve 2 pasta veya 3 pasta karşı kalede posizyon bulabilen bir takım, boş beleş bir takım değil. Endişeliyim açıkçası.

özetle; İsteyince gol yemeyen ve çok iyi kontraya çıkan bir ekip. İkisi de bize ters geliyor. Zaten bizde 60'tan sonra orta saha kevgire dönüyor, stoperler de ağır.
    Rezillik olmaz umarım.

Tabi maç belli bir süre dişe diş gider gibi düşünüyorum. Film 60'tan sonra kopacaktır.

Bu yıl takımdan Uefa'da başarı beklemeyin ayrıca.

• Dürüst olmak gerekirse Celtic Fb'nin yanından geçemez. Ama sizin hocanız portekizli Adnan Aybaba olduğu için gider puan kaybeder hatta yenilirsiniz.

İlk 11'i ben çıkarsam 2 atıp 1 sayarım Celtic'e
  • quote:

Orijinalden alıntı: zalimahmet

Bence Beşiktaş maçında defans hattı hariç takım iyi oynadı celtic de galibiyet alıp takım toparlanacaktir

celtic maçında bu defans oynamayacak mı. bu defasın ne zaman iyi oynadığını gördünüz. 12 maç oldu. En önemli maçlarda tırt hepsi. Nani de tabi ki.
    Kanatlar Markoviç - Volkan Şen olmalı. Van Persie arkasında 10 numara olarak Diego oynamalı. Ortada çift ön libero Topal - Ozan veya Topal - Souza olmalı. Defans Kanatlarda Gökhan - Hasan Ali olmalı.
    Bu takım o zaman hızlı oynar ve o zaman takım defansında yer tutabilir. Kademe alabilir.

Nani: Sadece küçük maçlarda var. Rize maçında bile döküldü. Ayağında çok gereksiz top tutuyor. Yavaşlatıyro bizi.

Fernandao: Bu adam Emenikenin irisi. Zaten Anadolu takımlarından bize golcü çıkmaz.

Caner: Defans geri dönüşü yok ileri çok çıkıyor. yerini kaybediyor. Defansif hiçbir müdahelesi yok. Bu sene hücuma katkısı olmayınca kötü gözüküyor. Aslında Caner hep bu.
    Bana kalırsa Caner eski sistemlerde kaldı. 3-5-2 nin orta kanat oyuncusu. 4-4-2 de veya 4-3-3 de işe yaramaz. O yüzden hasan ali tercih ediliyor.

Şener: maalesef defansta yok yediğimiz gollerde çok hatalı. adama basmıyor. eller arkada adam karşılıyor rakibe rahat orta yaptırıyor.

Alves: kesinlikle sene başında gönderilmesi gereken adam. fazla söze gerek yok.

Kjaer: Beklentinin çok altında. Form tutarsa başarılı olabilir. yanındaki adam da önemli. Uche Högh ikilisi için yanına tamamlayıcı hızlı süper bir stoper gerekebilir.

Devre arası mutlaka Stoper lazım. Bir de forvet. 2 transfer lazım.

• kesinlikle üst olur.
    üst oranı nedir acaba, sağlam oynamak lazım.
  • valla herşey olabilir hocam rvp bu
  • Bhen
  • şunlara bir delikanlı bir damla kan verse neler olur ama işte neyse
  • Bence Fener'in sorunu gol yedikten sonra bir sersemleme sorunu var. İlk golü Fener atarsa maçı alır bence.
  • sonuc nolur bilmem ama vitor rvp yi bu mac ta ilk 11 cikartmasinda o zaman gorun curcunayi
    sahsen ben antreman basabilirim o derece ofkeliyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • celtic'i 1-0 yeneceğiz.
  • 1-4 fener alır.
  • molde maçında çok rahat yeneriz uplarsınız yazdım.
    sonuç ortada

Celtic maçı için hayırlısı demekten başka birşey gelmiyor içimden
  • Celtic alır.Skor tahminim 2-0

• Şöyle çıkabilseydik şansımız olurdu:

• en ufak bir yenme ihtimalimiz bile yok
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.