Şimdi Ara

1308 TL Gigabyte 8GB GDDR5 512Bit GV-R939G1 GAMING-8GD R9 390 16x PCIe 3.0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.518
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1308 TL Gigabyte 8GB GDDR5 512Bit GV-R939G1 GAMING-8GD R9 390 16x PCIe 3.0

http://www.sanalmarketim.com/gigabyte-gvr939g1-gaming8gd-r9-390-8gb-gddr5-512bit-16x-pcie-30/p_61797/

• Eğer kartta sorun yaşarsanız cw sorunu gibi sanalmarketim iade almamak için elinden geleni yapıyor(muş) ekşide ve forumumuzda da bolca tartışıldı ayrıca gigabyte servisi cw sorununu sorundan saymıyor haberiniz olsun.
  • Müşterinin mesafeli satışlarda kanuni cayma hakkını tanımayan firmalardan uzak durmak lazım. Hele hele iade için %15-20 kesinti uygulayan hukuk tanımaz firmalardan.

Ekşi de bu firma için böyle yorumlar var yalan doğrusunu bilemem fakat doğruysa uzak durmak her bilinçli tüketicinin firmalara vermesi gereken ders olmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamlar yazmış ürün kırık çizik vb. yani sıfır özelliğini yitirmiş ürünler için o ifadeyi kullanıyor. iade almam demiyor ki.
  • oceanx35 kullanıcısına yanıt
    Kutusu açıldığı anda sıfır özelliğini yitirmiş olarak kabul ediyorlar.
  • 375 w güç tuketir.😄

• Maceraya gerek yok

• Bu firma bedava bile verse uzak durun.
  • Zamaninda CN044D en ucuz buradaydi, alacaktim sirf bu %20 muhabbeti yuzunden bulasmadim. Alsam alir, iade etmek istesem iade ederdim ve pasa pasa alirlardi.
    Ki ben yamyam bir yayinevinin senet karsiligi universitelerde turlu dalaverelerle sattigi kitap setini iade etmis adamim. Adam bana o senetleri odemek zorundasiniz dediginde gorecegiz demistim. Cok emindi ahmak herif.
    Sonunda APS ile senete Gecersizdir yazip pasa pasa gonderdiler.

Dedigim gibi kanunu, nizami biliyorsaniz 14 gun icinde kosulsuz, sartsiz iade edebilirsiniz.
    Yok oyle kafaya gore kesinti yapmak falan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Evil_Miyu

Kutusu açıldığı anda sıfır özelliğini yitirmiş olarak kabul ediyorlar.

Ben bunlardan oyuncu faresi aldım ve bir gün denedim kullanarak. Bana da yüzde 20 falan fistan dediler sıfır özelliğini yitirirse diye... Ürünü firmaya gönderdim ve para kesintisi vb. durumlar olmadan ürünü aldıkları gün veya ertesi gün kredi kartıma para iadesi oldu.

Üründen kesinti yapmaya gitselerdi mahkemelik olurdum.

Benim kafa takılan firma ile ilgili verdiğiniz bu bilgiye nereden ulaştınız?

Mesajlarında "kırık, çizik olması durumunda sıfır özelliğini yitirmiş kabul edilir" yazıyor ama siz kutu açıldığı anda sıfır özelliğini yitirir diye belirtmişsiniz?
  • Fallout kullanıcısına yanıt
    Forumda ve ekşide yer yerinden oynadı okumadınız galiba.Kutusunu açıp cihazı açtığınız an işi yokuşa sürüyorlar.
  • quote:

Forumda ve ekşide yer yerinden oynadı okumadınız galiba.Kutusunu açıp cihazı açtığınız an işi yokuşa sürüyorlar.

Okumadım. Sizin dediğinizi teyit eden, direkt hukuka aykırı bir davranış da görmedim firma ile ilgili.

Sizin dediğiniz teyit eden herhangi bir kullanıcı var mı?
  • Ekşiden sonra Dh ölücüleri !!! tarafından da kara listeye alınmasına sevindim bu firmanın. Almayın aldırmayın.
  • quote:

https://www.sikayetvar.com/sanalmarketimcom

https://www.sikayetvar.com/sanalmarketimcom-logitech-g502-proteus-core-urun-cayma-sorunu

ekşide konuyu incelerseniz , bu forumdada ararsanız , şikayet varada bakarsanız bol miktarda görecekseniz.En basitinden verdiğim linklere bakabilirsiniz.

G502 mouse ile ilgili durum benim durumum ile aynı olmuş. Bana da o şikayetteki gibi yaklaşmışlardı. Skatezler çizilebilir vb. Baktım, inceledim sıfır ile farkı yoktu, ben de gönderdim firmaya. Uğraştırmadılar allahtan. O şikayetleri makul bir şekilde çözmeyeceklerse zor ticaret yaparlar bu saatten sonra.

• Almam Almamaliyiz Aldirmamaliyiz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.