Şimdi Ara

Logitech G300S Point Blank Makro Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Logitech g300S mouse'um Hiçbir Oyunda, Driver'ı yüklü olup makrosu ayarlanmış olduğu halde
    Oyunda İşe Yaramadı... Çoklu tuş İşe yaramadı diğerleri yaradı.. Kodlar yalnış değil bir çok kez değiştirilip farklı
    türlerde denenmiştir ama çalışmıyor nedenini bilen veya düzeltmesini bilen varsa yardımcı olursa
    Çok Sevinirim.. Şimdiden Teşekkürler !!!
     Logitech G300S Point Blank Makro Sorunu

• predatoor P kullanıcısına yanıt
    bende yeni aldım makrolar calışmıyor bildiğin mausdan farkı yok
  • sessizlerin_umudu kullanıcısına yanıt
    Problemi Çözdüm Windows'a Format Attığımda Ortaya Çıkan Bir Problemdi Oyunları Açmıyordu ve şu hatayı Veriyordu
    Dijital İmza Engellemesi Diye Tam ismini hatırlamadım ama Dijital İmza Kesinlikle Vardı
    Bunu Devre Dışı Bırakınca Bilgisayarı tekrar Başlatıp Rahatça Kullanabilirsiniz...

Başlat/CMD = Üzerine Gel Sağ Tıkla, Yönetici Olarak Çalıştır !

Kusura Bakmayın 2 Kod Var Not Almıştımda Hangisi Olduğunu Hatırlamıyorum.. Denemekten Zarar Gelmez İşinize Yarayabiliceğini Düşünüyorum..
    Çıkan Ekrana şu
    bcdedit.exe -set loadoptions DDISABLE_INTEGRITY_CHECKS

bcdedit.exe -set TESTSIGNING ON

Konu Bundan İbaret Farklı Bir Hata Alıyorsanız Eğer Bundan Bahsedin LÜTFEN... İyi Forumlar, İyi Oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: predatoor

Problemi Çözdüm Windows'a Format Attığımda Ortaya Çıkan Bir Problemdi Oyunları Açmıyordu ve şu hatayı Veriyordu
    Dijital İmza Engellemesi Diye Tam ismini hatırlamadım ama Dijital İmza Kesinlikle Vardı
    Bunu Devre Dışı Bırakınca Bilgisayarı tekrar Başlatıp Rahatça Kullanabilirsiniz...

Başlat/CMD = Üzerine Gel Sağ Tıkla, Yönetici Olarak Çalıştır !

Kusura Bakmayın 2 Kod Var Not Almıştımda Hangisi Olduğunu Hatırlamıyorum.. Denemekten Zarar Gelmez İşinize Yarayabiliceğini Düşünüyorum..
    Çıkan Ekrana şu
    bcdedit.exe -set loadoptions DDISABLE_INTEGRITY_CHECKS

bcdedit.exe -set TESTSIGNING ON

Konu Bundan İbaret Farklı Bir Hata Alıyorsanız Eğer Bundan Bahsedin LÜTFEN... İyi Forumlar, İyi Oyunlar

en son drıverda sorun varmış o yüzden calışmıyormuş 5 drıver aşa indim öyle claıştı g300s modeli

Bence Format Attırın Bilgisayarınızda veya başka bilgisayarda deneyin çünkü Herzaman Son Çıkan Sürüm En İyisi Ve Gelişmişidir..
    Tekrar Tekrar Araştırın Son sürümüyle Deneyin Bence Problem Basit Ama Biz Bulamıyoruz :D
    Size İyi Şanslar
    Kuzenimde, sınıf arkadaşım da var. Çok rahat makro yapıyorlar siz nasıl yapamıyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • predatoor P kullanıcısına yanıt
    en son sürümde win 7 de calışmıyor makrolar.

formatı yeni attım öyle kurdum gene claışmadı eski sürüm calıştı
  • Bakın Dediğim Gibi İMZA HATASI OLMA İHTİMALİ ÇOK YÜKSEK
    bundan dolayı siz yukarda verdiğim kodları deniyip son sürümü deneyin
    ben logitech'in sitesine başvurdum bana geri bildirimde hatayı anlattılar zaten bundan olabilir diyorlar
    ben onlar mesaj atana kadar buldum ama :) problem bundan ibaret diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.