Şimdi Ara

Steelseries Rival eriyen tutma yerleri hakkında yardımlarınızı rica ediyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar , resimde belirttiyim noktaya baş parmağımı koyduğum için belli bir süre sonra erimeye başladı.O yandaki plastikten yurtdışından felan getirtebilirmiyim yardımcı olrusanız sevinirim.
     Steelseries Rival eriyen tutma yerleri hakkında yardımlarınızı rica ediyorum

• Steelseries'e direk yaz. Yabancı forumlarda yardımcı olduklarını görmüştüm.

Logitech'te böyle durumlarda yardımcı oluyorlardı.
  • Üstteki arkadaşın dediği gibi yaparsan yardım bulursun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplarınız için teşekkür ederim .
  • Aynı sorun bende de oldu urunu aldıktan 7 ay sonra adeksten almıştım sordum garanti dışı dedi steelseries TR dis. mail attım onlarda garanti dışı dedi üstüne düşmedim mail attınız mı steelseriese
  • yandaki kauçuk erimesi üretim hatası steelseries kendisi kabul ediyor bu durumu, adeks nasıl garanti dışı der. steelseries sitesine girip ticket aç yardımcı oluyorlar mutlaka.
  • adeksden aldım tandık arkadaşım var çalışan değiştirdiler.Sürekli değiştiriyorlar. Değiştirince git başka mouse al .. Mouse cok harika ama tek sorunu bu
  • Böyle durumlarda direkt SS ile görüşün buradaki satıcıların çoğu hep gelir gelsin ister hiç gider gitsin istemez. En ufak şeyde garanti dışı deyip sallarlar sizi, ah bu ülkenin zihniyeti gelişse gerisi kendiliğinden gelir de... herkes kısayoldan paranın peşinde.
  • Yapacak birşey yok kardeşim mouse'u o kadar sevmeme rağmen sırf bu yüzden almamıştım. Elleri çok terleyen bir insanım ve mouse'un çok kısa sürede aşınacağını bildiğim için vazgeçmiştim garanti etmediklerini duyunca.
  • Sagolun arkadaşlar bilgi için ingilizcesi bu konuda iyi olan bi arkadaşımla mail atıp sorunu ss bildirecegim
  • BABASCARFACE kullanıcısına yanıt
    Hocam daha önce bir arkadaşım değiştirmiş diye mail atın değiştirsinler daha sonra satın eli cok terleyen biriyseniz benim gibi çabuk deforme oluyor yoksa mouse mükemmel ben memnundum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.