Şimdi Ara

500 tl alti Tablet tavsiyenizi alabilirmiyim..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 7 inc ve ustu film izlemek ve internet icin kullanacagim tablet tavsiyeleri. Ozellikle internette flash oynatabilecek ve film izlerken kasmicak . Teknosa - Vatan - bimek vb. Gibi magazalardan alabilecegim bir tablet olursa iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum:)) iyi forumlar.

BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN.

• Asus me176c

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reeder in windows tabletlerine bakin hocam, 2gb ramli 450 tlye bi model vardi.

• http://www.teknosa.com/urunler/125045366/asus-z380c-1b062a-zenpad-8-atom-x3-c32002gb16gband

hocam bu modeli 500 liraya bulabilirsen al.yeni cikti piyasaya 16gb vede 2gb remli 8 inc

not:android tablet konusunda bir arkadas memnuniyetsizligini ifade etmis.sonradan gordum ):):

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 27 Eylül 2015; 21:39:07 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önerilerinize bakıyorum arkadaslar. Askerdeyim Teskereme iki hafta kaldi o yuzden gec yazabilorim. Bu arada 3 g li olanlar hat takilanlarmi oluyo ? Otg dedikleri usb mause klavye takilanlarmi? Yani hepsine klavye mause olmazmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fnerbahc -- 28 Eylül 2015; 2:51:03 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.