Şimdi Ara

Navitech DVX-M560 Ses sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hepinize merhabalar. Yaklaşık 2 hafta önce başlıkta belirttiğim ürünü aldım. Ürün navigasyon görevini çok iyi görüyor yalnız telefonla bağlantı yapıp birisini aradığım zaman; sesim karşı tarafa çok kısık şekilde gidiyor. Bunun için ne yapabilirim? Bu durum bu cihaz için genel bir sorun mu yoksa benim cihaz mı sorunlu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu tür pnd cihazlardan navigasyon dışında çok fazla beklentiniz olmasın. Bu cihazların en iyi yapabildiği iş navigasyon.

• quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

Arkadaşlar hepinize merhabalar. Yaklaşık 2 hafta önce başlıkta belirttiğim ürünü aldım. Ürün navigasyon görevini çok iyi görüyor yalnız telefonla bağlantı yapıp birisini aradığım zaman; sesim karşı tarafa çok kısık şekilde gidiyor. Bunun için ne yapabilirim? Bu durum bu cihaz için genel bir sorun mu yoksa benim cihaz mı sorunlu?

Hocam ürünü hala kullanıyor musun? Memnun musun?

• quote:

Orijinalden alıntı: ThreeArrow

quote:

Arkadaşlar hepinize merhabalar. Yaklaşık 2 hafta önce başlıkta belirttiğim ürünü aldım. Ürün navigasyon görevini çok iyi görüyor yalnız telefonla bağlantı yapıp birisini aradığım zaman; sesim karşı tarafa çok kısık şekilde gidiyor. Bunun için ne yapabilirim? Bu durum bu cihaz için genel bir sorun mu yoksa benim cihaz mı sorunlu?

Navigasyon ve dış çekim kamera olarak cok güzel yalniz dedigim gibi sesim karşı tarafa kısık gidiyor. Ayrica bir olumsuz yönü de sarji az gidiyor gerçii bu çok önemli değil ama yinede belirtmek istedim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ThreeArrow

quote:

Navigasyon ve dış çekim kamera olarak cok güzel yalniz dedigim gibi sesim karşı tarafa kısık gidiyor. Ayrica bir olumsuz yönü de sarji az gidiyor gerçii bu çok önemli değil ama yinede belirtmek istedim.

Teşekkürler hocam cevap için.
  • Selamlar;
    Bu cihazda rota planlama özelliği var mıdır? Yani "A hedefine gideceğim ancak B noktasından da geçmem lazım" şeklinde yani.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.