Şimdi Ara

Ücretsiz domain süresi uzatma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
7
Favori
2.974
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • .com uzantılı domainizi bu siteye transfer ederek bedavaya 1 sene uzatabilirsiniz. Umarım işinize yarar arkadaşlar. Benim bitmekte olan domainimi bu siteye transfer ederek ücretsiz olarak 1 sene uzattım. Yalnız site icann ücretini ödemenizi istiyor, domain uzatma ücreti ödemiyorsunuz.

https://www.1and1.com/domain-transfer#transfer

Dip not: kimliğinizle hesabı onaylatmanız gerekmektedir.

• üste para verseler yabancı siteye domain çekmem. aracı olan firmalarada domain vermem. onlarada taşımam. isimtescil alt yapısına bağlı. bir firmada duran domainim. ücretini ödememe rağmen süresini uzatmamıştı süre bitti. yaklaşık 1 ay firmadan kimseye ulaşamadım. isimtescil ile irtibata geçtim. adamlar 3 günde domaini alıp benim kişisel hesabıma koydu. kimse yapmaz. risk alıncak işler değil bu işler.
  • Sunu godaddy yapsa keske

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • guvrnilirmi hocam domain çalınmaz dimi godady kullanıyorum yenileme ücretleri 35tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aybaham -- 27 Eylül 2015; 11:01:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnminisTraktor

guvrnilirmi hocam domain çalınmaz dimi godady kullanıyorum yenileme ücretleri 35tl

valla ben yaptim, suan transfer sürecinde. transfer süresi 1 hafta sürüyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

quote:

guvrnilirmi hocam domain çalınmaz dimi godady kullanıyorum yenileme ücretleri 35tl

Aslında güvenilir ve sonra başka yere tasınırken sıkıntı cıkmayacaksa baya baya cok sıcak fırsat. icann ücretini cok birşey oldugunu sanmıyorum zaten bedava desek yeridir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revenge®

quote:

quote:

Aslında güvenilir ve sonra başka yere tasınırken sıkıntı cıkmayacaksa baya baya cok sıcak fırsat. icann ücretini cok birşey oldugunu sanmıyorum zaten bedava desek yeridir.

icann ücreti ödedikten sonra 1 sene ücretsiz domain uzatan başka firma yok, 1 sene sonra Allah kerim

• Seneye 2 yillik istemesinler?

• Seneye de godaddye indirimli transfer edersiniz.

• Godaddy'de bulunan domainim yıllık 30-40 lira veriyorum. Riske girmek istemem bu işler sıkıntı. eğer çok önemli değilse kesinlikle yapın. 3senedir kullandığım domaini taşıyamam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: flort

Seneye 2 yillik istemesinler?

Transfer lock yok sitede, seneye tekrar taşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgahanuzun

Godaddy'de bulunan domainim yıllık 30-40 lira veriyorum. Riske girmek istemem bu işler sıkıntı. eğer çok önemli değilse kesinlikle yapın. 3senedir kullandığım domaini taşıyamam :D

5 yıllık domainimi her sene ordan oraya taşıyorum. Sıkıntı yaşamadım hiç
  • quote:

quote:

Godaddy'de bulunan domainim yıllık 30-40 lira veriyorum. Riske girmek istemem bu işler sıkıntı. eğer çok önemli değilse kesinlikle yapın. 3senedir kullandığım domaini taşıyamam :D

Mail'ini kullandığım önemli bir domain :D Yani riske atmak istemiyorum. Elimde projelik başka domain olsa sıkıntı olmazda :D
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    kaç tane domain taşımaya izin veriyor bu şartlarda? kişi başı 1 tane ile sınırılı mı? genelde bu tür kampanyalar 1 tane ile sınırlı oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: smclk89

üste para verseler yabancı siteye domain çekmem. aracı olan firmalarada domain vermem. onlarada taşımam. isimtescil alt yapısına bağlı. bir firmada duran domainim. ücretini ödememe rağmen süresini uzatmamıştı süre bitti. yaklaşık 1 ay firmadan kimseye ulaşamadım. isimtescil ile irtibata geçtim. adamlar 3 günde domaini alıp benim kişisel hesabıma koydu. kimse yapmaz. risk alıncak işler değil bu işler.

İsimtescilin yaptığı kanuna aykırı domaini gerçek sahibi siz olmayabilirsiniz.. Com. Tr dışında bu işlem yapılamaz. Bunu yapan firma senin domainini başkasınada verebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arada ben sitede transferin bedava olduğuna dair bir ibare görmüyorum. Emin misiniz bedava transfer ile bedava 1 yıl süre uzattığına?

Sitede sadece bedava transfer edebilirsiniz diyor. Transfer beleş ama 1 yıllık uzatma parasını ayrıca almasınlar?

• quote:

quote:

quote:

Mail'ini kullandığım önemli bir domain :D Yani riske atmak istemiyorum. Elimde projelik başka domain olsa sıkıntı olmazda :D

bende mail olarak kullanıyorum bu domainimi

• quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

bu arada ben sitede transferin bedava olduğuna dair bir ibare görmüyorum. Emin misiniz bedava transfer ile bedava 1 yıl süre uzattığına?

Sitede sadece bedava transfer edebilirsiniz diyor. Transfer beleş ama 1 yıllık uzatma parasını ayrıca almasınlar?

hayır sadece icann ücreti alarak .com uzantılı domaini 1 sene uzatıyor. Test edildi, Onaylandı.
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    peki. kaç tane domain'i transfer etme hakkımız var bu şekilde?

• Alan adı sayısında kısıtlama yoksa değerlendirilebilir.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.