Şimdi Ara

huawei hg552e firmware

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkeze iyi günler benim huawei hg552e modemim var bu modemde oyunlarda port açamıyorum yani açılmıyor bilgisayarcı getirdim çok bilgili bir bilgisayarcı bu modemde port açamadı bu modeme firmware gerekli dedi internette bulunmuyor modemin firmwaresi elinde bu modemin firmwaresi olan varsa upload edip benle paylaşabilirmi çok mağdurum bana yardım edin iyi akşamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: meronsds

Herkeze iyi günler benim huawei hg552e modemim var bu modemde oyunlarda port açamıyorum yani açılmıyor bilgisayarcı getirdim çok bilgili bir bilgisayarcı bu modemde port açamadı bu modeme firmware gerekli dedi internette bulunmuyor modemin firmwaresi elinde bu modemin firmwaresi olan varsa upload edip benle paylaşabilirmi çok mağdurum bana yardım edin iyi akşamlar

Port Forwarding/Port Yönlendirme tarzı birşeyler ara vardır elbet.
    Ama öncelikle ağ ayarlarından kendi makinana sabit ip ver, dhcp kullanma.
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    Ya bunları bırak ben bunların hepsini yaptım yapmadığım hiçbirşey kalmadı bilgisayarcı bile yapamadı dediki modeme firmware lazım yoksa açılmaz yani modem çürük çıktı firmware olsa olabilir bana firmware lazım huawei hg552e
  • quote:

Ya bunları bırak ben bunların hepsini yaptım yapmadığım hiçbirşey kalmadı bilgisayarcı bile yapamadı dediki modeme firmware lazım yoksa açılmaz yani modem çürük çıktı firmware olsa olabilir bana firmware lazım huawei hg552e

Bilgisayarcı dediğin kişi iyi sallamış diyorum sadece(Kocaeli Üniversitesinin PC Donanım bölümünde çalıştım, sen ne anlarsın dersen diye yazayım ), büyük bir ihtimalle bulamadı nasıl yapacağını.

http://kubilayarikandan.blogspot.com.tr/2015/01/huawei-hg552e-port-mapping.html

• huawei sitesinde varsa vardır yoksa yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

quote:

Bilgisayarcı dediğin kişi iyi sallamış diyorum sadece(Kocaeli Üniversitesinin PC Donanım bölümünde çalıştım, sen ne anlarsın dersen diye yazayım ), büyük bir ihtimalle bulamadı nasıl yapacağını.

http://kubilayarikandan.blogspot.com.tr/2015/01/huawei-hg552e-port-mapping.html

teamdan bağlanıp yaparmısın port açabilirmisin bana ben herşeyi tam yaptığımdan eminim ama olmadı sen yaparsın belki

• meronsds M kullanıcısına yanıt
    benim gibi superonline kullanıyorsan boşuna uğraşma bende de olmuyor .tabi öncesinde kullanıyordum 1-2 ay öncesine kadar. internet gitti geldi sonra çalışmıyor artık. modemin firmware sini de yükselttim ama aynı . superonline ı arayıp portu oradan açtırmak gerekiyor. ana kaynaktan güvenlik için kapatmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarrkNnesS -- 3 Ekim 2015; 23:08:09 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.