Şimdi Ara

iOS 9.0.1 yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kısa süre önce yeni nesil mobil işletim sistemi iOS 9'u kullanıma sunan teknoloji devi Apple, aradan çok geçmeden yaşanan bazı yükleme sorunları nedeniyle iOS 9.0.1 sürümünü yayınladı.

iOS 9.0.1 ile yapılan değişiklikler Apple tarafından şu şekilde sıralanıyor;

• Bazı kullanıcıların güncellemeden sonra ayarlama yardımcısını tamamlayamamasına neden olan bir sorun düzeltildi

• Alarmların ve sayaçların bazen çalmaması ile ilgi sorunlar düzeltildi

• Safari'de ve Fotoğraflar'da videoyu durdurmanın durdurulmuş çerçevenin bozuk görünmesine neden olan sorun düzeltildi

• Profil yoluyla özel APN ayarlarına sahip olan bazı kullanıcıların hücresel veriyi kaybetmelerine neden olan bir sorun düzeltildi

iOS 9 ile sorun yaşayan kullanıcılarımızın bu güncellemeyi yüklemesini tavsiye ediyoruz. 34.2 MB boyutundaki güncelleme cihazların "Yazılım Güncelleme" bölümünden indirilip kurulabiliyor.

• Windows 10 beta aşamasındayken Windows 10'a giydiren 4 arkadaş vardı. Merak ediyorum onlardan herhangi biri bu konuya veya ios 9 ile yaşanan sorunlara ilişkin herhangi bir konuya bir yorum yazacaklar mı acaba?

Acaba ios 8 ilk çıktığında yaşanan sorunlara yorum yazmışlar mıydı? ios 7'de olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eulogy -- 23 Eylül 2015; 22:52:31 >
  • Yazılımları tamamen test etmeden çıkardıklarının en iyi kanıtı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Touch id yi yazilimsal olarak bir miktar yavaslatmis olabilirlermi 6s i one cikarmak icin 6 kullaniyorum biraz yavasladi sanki eskisine oranla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eulogy

Windows 10 beta aşamasındayken Windows 10'a giydiren 4 arkadaş vardı. Merak ediyorum onlardan herhangi biri bu konuya veya ios 9 ile yaşanan sorunlara ilişkin herhangi bir konuya bir yorum yazacaklar mı acaba?

Acaba ios 8 ilk çıktığında yaşanan sorunlara yorum yazmışlar mıydı? ios 7'de olabilir?

ADamlar en azından sorunları düzeltiyorlar , windowsta sorunlar düzelmiyorki

Telefonumda hala şarjdan çıkartalı 8 GÜN geçti yazıyor.Kalan şarj süresi ise 10 GÜN yazıyor. Aslında gün yerine saat yazması lazım ama bu sorunu 1 yıla yakındır düzeltmediler.

Mesela telefonumda bugün bayramın 2. günü olarak gözüküyor.

Vs...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulbirbaska -- 24 Eylül 2015; 8:02:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• LazımdıSomuçlara göre geçiş Yaparım 8.4.1 den.

• Henüz geçiş için erken. En azından 9.1'e kadar; ideal ise; 9.2'ye kadar beklenilmeli.

• ios bir app launcher dan fazlası değil ama onu bile eline yüzüne bulaştırıyor artık apple, mesela ios6 ne kadar sade güzeldi değil mi teferruatlar eklenince ne oldu o stabilliği sağlamak zorlaştı yani keramet apple'da değil sonra millet android'e sorunlu diyor koskoca işletim sistemini stabil kılmak bir launcher dan zor olsa gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom II -- 24 Eylül 2015; 14:48:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doom II

ios bir app launcher dan fazlası değil ama onu bile eline yüzüne bulaştırıyor artık apple, mesela ios6 ne kadar sade güzeldi değil mi teferruatlar eklenince ne oldu o stabilliği sağlamak zorlaştı yani keramet apple'da değil sonra millet android'e sorunlu diyor koskoca işletim sistemini stabil kılmak bir launcher dan zor olsa gerek.

İos zaten bir işletim sistemi değildir. Uygulama çalıştırmaya yarayan basit bir sistemdir.

• Doom II kullanıcısına yanıt
    Ne bu ios 6 zırvalığı anlamadım. iphone os 2'den beri kullanmasak inanırdım da. ios her çıkan sürümünde daha karmaşıklaşmaya başladı. ios 6'nın da sade olduğunu düşünmüyorum. Skeuomorph tarzında olması sade olduğunu göstermez zaten...

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbulbirbaska

quote:

Orijinalden alıntı: eulogy

Windows 10 beta aşamasındayken Windows 10'a giydiren 4 arkadaş vardı. Merak ediyorum onlardan herhangi biri bu konuya veya ios 9 ile yaşanan sorunlara ilişkin herhangi bir konuya bir yorum yazacaklar mı acaba?

ADamlar en azından sorunları düzeltiyorlar , windowsta sorunlar düzelmiyorki

Telefonumda hala şarjdan çıkartalı 8 GÜN geçti yazıyor.Kalan şarj süresi ise 10 GÜN yazıyor. Aslında gün yerine saat yazması lazım ama bu sorunu 1 yıla yakındır düzeltmediler.

Mesela telefonumda bugün bayramın 2. günü olarak gözüküyor.

Vs...

Haklısın 2 yıldır wp kullanıyorum sistemdeki hataları geçtim çok eksik var 1,5 yıl geçti halen w10 gelecek ios 2 sene içinde kaç defa güncelleme yayınladı Microsoft da uyuyor olduğu yerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ios 10 için büyük beklentiler içersindeyim. 10. yıla özel güzel bir telefon ve yazılım çıkar diye tahmin ediyorum.
  • iphone 6 lar ios9 da kasıyordu umarım gitmiştir...
  • Bizde hala wp10u bekliyelim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.