Şimdi Ara

Elektro Gitar şarkı ve tab önerileri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet yakın zamanda elektro gitar aldım fakat internette türkçe bir kaynak bulmak çok zor. elinizde basit ve bilindik şarkıların tabları falan var mı acaba

• Akormerkezini karistir, her Turk gibi orada da tonlarca akor cok az tab calindigini goreceksin ama bazen singsterr veya ultimatetab sitelerinde Turk parcalari oluyor, onlara bakabilirsin. Youtubeda ise Ingilizcen varsa ders anlatimlarini takip edebilirsin ozel bir sarkiyla alakali, degilse Selim Isik derslerinde bazen ufak sarkilardan bahsediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merto0180 M kullanıcısına yanıt
    Songsterr den istediğin şarkıların %99.5una ulaşabilirsin. Türkçe çok olmasa da pentagram duman falan var. Youtube da cifra club'ı takip et onlar da hem çalıp hem öğretiyor teknik falan da kaparsın. Bu arada hayırlı olsun ekipmanın

• quote:

Orijinalden alıntı: merto0180

Evet yakın zamanda elektro gitar aldım fakat internette türkçe bir kaynak bulmak çok zor. elinizde basit ve bilindik şarkıların tabları falan var mı acaba

turkce çalma u2 falan ile basla illede çalcam diyorsan bir duman ogren gerisi bos inte ingilizce istedigin grubun-tabi seklinde yaz cikar

• quote:

Orijinalden alıntı: YaevdeYoksa

quote:

Evet yakın zamanda elektro gitar aldım fakat internette türkçe bir kaynak bulmak çok zor. elinizde basit ve bilindik şarkıların tabları falan var mı acaba

turkce çalma u2 falan ile basla illede çalcam diyorsan bir duman ogren gerisi bos inte ingilizce istedigin grubun-tabi seklinde yaz cikar

Gerisi boş mu , haykırdım hocam yapma ya , Mavi Sakal , Pentagram , Düş Sokağı Sakinleri , Haluk Levent falan bir dinle istersen.

Edit: Asıl Duman boş bana sorarsan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eddie Van Halen -- 25 Eylül 2015; 2:29:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Eddie Van Halen

quote:

quote:

Gerisi boş mu , haykırdım hocam yapma ya , Mavi Sakal , Pentagram , Düş Sokağı Sakinleri , Haluk Levent falan bir dinle istersen.

Yeni baslayanin pentagrami biraz bos vermesi gerekebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

Orijinalden alıntı: Eddie Van Halen

quote:

quote:

Yeni baslayanin pentagrami biraz bos vermesi gerekebilir

Doğru dedin.

• Songsterr, ultimate guitar, cifra club, marty schwartz bakabilirsin. türkçe olarak akor merkezi, orjinalton bazende mygitar forumunun notalar bölümünden güzel şeyler çıkıyor oralara bakabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.