Şimdi Ara

FIFA 16 Ultimate Team iOS için indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • FIFA 16 Ultimate Team iOS için indirmeye sunuldu

EA Sports'un mobil platformlardaki beğenilen futbol oyunu FIFA Ultimate Team, 2016 versiyonuyla birlikte yeniden yeşil sahalara dönüyor. 

Oyun futbol arenasında en iyi takımı oluşturarak başarıdan başarıya koşmanızı anlatıyor. 500 gerçek dünya takımından 10 000 futbolcuyu barındıran veritabanı bu süreçte en önemli yardımcınız. Maçlar kazanarak, elinizdeki futbolcu kartlarını arkadaşlarınızla takas ederek veya satın alarak en iyi futbolcuları elde etmeye çalışıyorsunuz. 

Takımınızı kurduktan sonra oyun stilini, formasyonu, formaları ve futbolcu kimya dengesini ayarlıyor ve sahaya iniyorsunuz.  Yeni bir oyun motoruna sahip olan FUT 2016, gelişmiş yapay zeka oyuncuları ile sizi oldukça zorlayacak. Ayrıca ilk kez mobilde gol sonrası sevinçler de yer alıyor. 1.4GB boyutundaki oyun ücretsiz ancak bazı kısıtlamaları ücret ödeyerek açmanız gerekiyor. Ayrıca sürekli bir internet bağlantısı gerekli.  

FIFA 16 Ultimate Team iOS için indirmeye sunuldu 

• Ipad 4 desteklemiyor en az ios 8 nedir yab

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

Ipad 4 desteklemiyor en az ios 8 nedir yab

Milleti son sürüme zorla geçirmek amaç. Kimisi eski sürümde kalmayı yeğliyor sonraki sürümleri beğenmediği için, ama uygulamalar yüzünden güncelleme yapılmak zorunda kalınıyor.
  • Keske iphoneum olsa kaldim bu s4e fifa indirsen kasar telefonla konussam yanar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

quote:

Milleti son sürüme zorla geçirmek amaç. Kimisi eski sürümde kalmayı yeğliyor sonraki sürümleri beğenmediği için, ama uygulamalar yüzünden güncelleme yapılmak zorunda kalınıyor.

Onu geçtim cihazda desteklemiyor

• Oyun harika şuan 6plus ios 9 da oynuyorum grafikler ve gol sevinçleri çok iyi olmuş ayrıca oyunu internetsiz oynayamazsınız uyumlu telefonlar 5c,5s,6,6plus tabletler ipad air,air2,mini2,mini3 bunun haricinde bosuna ugrasmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

quote:

Onu geçtim cihazda desteklemiyor

Ipad 4 bizde de var fakat mantıken bu oyunun desteklememesi için hiçbir sebep yok, listedeki cihazlar kadar güçlüdür A6X işlemcisi. Ram 1gb, çözünürlük desen halen standart.
    Sanırım yeni cihaz aldırmaya yönelik birşey olabilir.
    Bu kafada çok uygulama var malesef. Onun haricinde geçen ben de telefonuma bir müzik stream uygulaması(mix radio) indirmek istedim, en az ios 8 diyordu.
    Ben 7'den memnunum zorla niye geçireceksin ki basit bir müzik stream uygulaması için. Ios 8 isteyince iphone 4 sahipleri de otomatikman egale oluyor mesela.
    Halbuki sistem kaynağı yiyen uygulamalar da değil bunlar, yazılımlarda yeni framework'ü kullanıp eski cihazları çöpe atın demek gibi birşey.

• I pad 4 e indiremedim rezalet ulen pırıl pırıl tablet neyini beğenmiyor sunuz

• İphone 5 de uyumsuz

• Üstün grafiklerinden ötürü sadece 64 bit cihazlara çıkarmışlar. 32 bit cihazı olanlar Fifa 2015 indirebilir marketten kaldırmadılar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.