Şimdi Ara

CoD: Black Ops 3'ün Özel PS4 Sürümü Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •       Sony, Call of Duty: Black Ops 3'ün özel PlayStation 4 sürümünü duyurdu. Koyu gri ve turuncu renklerinin yoğunlukta olduğu özel bir PlayStation 4 ve Dualshock 4 ile gelecek bu pakette Black Ops 3'ün yanında NUK3TOWN multiplayer haritası bulunuyor.

PlayStation 4 Call of Duty: Black Ops 3 Limited Edition paketinde 1 TB'lık bir PlayStation 4 yer alıyor. Koyu gri rengindeki konsolun üzerinde turuncu çizgiler ve CoD: Black Ops 3'ün oyun modlarını temsil eden dört sembol bulunuyor. Dualshock 4'te ise yine aynı renk çifti kullanılıyor. Bu kontrolcünün daha sonra ayrı olarak da satılacağını belirtelim.

Sony aynı zamanda CoD: Black Ops 3 desenine sahip olmayan konsol ve kontrolcülü bir CoD: Black Ops 3 paketini de yayınlayacak. Bahsettiğimiz desenli paket 500 dolar fiyat etiketiyle 6 Kasım'da Avrupa'da satışa sunulacak. Pakete ait görsellere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Çoğu oyuncunun özellikle renkler nedeniyle çirkin bulduğu bu paket hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın. 

• Doğru. Renkler aşırı dercede zıt renkler. Uyumsuz. Özellikle turuncu göze çok batıyor. Sanırsın fosforlu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paketini yapıyorsun anlaşmasını yapıyorsun araya birde Türkçe dilini koysalar gözüm kapalı satın alacağım oyunu .

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Tarafsiz olarak söylüyorum,gerçekten çok kötü olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok kötü olmuş .

• Gamepad rezalet ötesi ama konsol biraz güzel

• Ps 4 güzel gözüküyo gamepad eh gibi sanki.

• garip durmasının sebebi bence dengesiz olması.sol taraf turuncu analoglar turuncu.sağ taraf siyah x kare yuvarlak.
    özel kol yapacaksanız şu siyah butonları kullanmayın kardeşim.dokunmatik panel siyah, kolun arkası siyah. saçma sapan görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qqqqrpppp -- 23 Eylül 2015; 3:11:59 >
  • DS4 güzel gözükmüyor ama Kasa şimdiye kadar çıkan en iyi özel sürüm kasa tasarımı bence

• Hiç diğer oyunların özel PS4 tasarımı gibi değil örneğin Phantom Pain özel sürüm PS4'ü çok şık duruyor ama bu biraz üstüne iki turuncu çizik attırdık gibi olmuş.
  • Gamepad pazar malı gibi

• Ben böyle çirkin konsol hayatımda görmedim tasarlayan kişi kesin XO hayranı biri.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

Ben böyle çirkin konsol hayatımda görmedim tasarlayan kişi kesin XO hayranı biri.

Ulan ahahahahahahhaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freshmind -- 23 Eylül 2015; 13:17:33 >
  • gördüğüm en iyi paket bu star wars dan sonra tabiki. Ancak konsol mat, kol şahane olmuş o turuncu renk inanın elinize aldığınızda hoş durur millet ne kadar beğenmesede yok satar

• ilginç olmuş hani öyle çok albenisi yok gibi geldi bana tabi seven de olacaktır

• Harika bir dizayn, CoD meraklilari kacirmasin...

• konsol kötü ama controller güzel olmuş
  • Bu konsol aynı galatasaray forması gibi olmuş onlarda artık sarı renk yerine turuncu kullanıyorlar.100 yıllık camianin renkleri sarı kırmızı değil.
  • Evlat olsa sevilmez. Bu ne lan! Kontrolcünün üzerindeki gri renk dünyanın en sevimsiz rengi daha doğrusu renk bile değil.

• Füme ve turuncuya zıt renkler denildiğini de gördü ya bu gözler... :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.