Şimdi Ara

FIFA 16, Getir ile Ortalama 10 Dakikada Elinizde

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
         Yaklaşık 250 çeşit günlük ihtiyaç ürününü 7/24 istenilen noktaya ortalama 10 dakikada getiren akıllı telefon uygulaması Getir, FIFA 16’yı, PS4 için 259 TL’den, PC için 210 TL’den satışa sunuyor.

Getir uygulaması, bebek bezi, cep telefonu şarjı, kadın çorabı, çikolata, kedi-köpek maması, içecek, dondurma, deodorant derken şimdi de FIFA 16’yı getirmeye başladı. Üstelik bulunduğunuz noktaya ve ortalama 10 dakikada. FIFA kalitesinde bir oyunun internetten indirme süresinin de ortalama bir hızda en az 8 saat(480 dakika) sürdüğünü ve yenilen kotanın da oldukça yüksek olduğunu hatırlatalım. Bu doğrultuda Getir’in sunduğu fiyat ve 10 dakikada getirme süresi ise oldukça iddialı bir teklif olarak karşımıza çıkıyor.

Uygulama üzerinden kredi kartını sadece bir kez tanımlayarak kolay bir şekilde sipariş  verilebiliyor. Siparişler, Getir’in kendi kuryeleriyle geliyor ve haritadan canlı olarak izlenebiliyor. İlk defa Türkçe dil desteğiyle satılacak olan FIFA 16’da Türkiye Spor Toto Süper Lig’de yer alan 18 takımın da olduğunu hatırlatalım.

Getir’i AppStore’dan ve Google Play’den indirebilirsiniz.

• Sanırım basın bülteni yazmayı unuttunuz :D 210 TL ye pc oyunu alanın onu geçtim 200 liraya oyun alanın aklına tüküreyim.Reklamlar....

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Yalnız sadece İstanbul için geçerli bu uygulama :/

• Ayrıca 260 lira oyun alıyorum bi zahmet getirsin 10 dakikada kapıya

• Oyun malum sitelerde şu anda 120 tl, almak isteyen varmı :) 210 tl ne demek arkadaş, kafanız mı güzel sizin

• 260 liraya ben ps 4 için 3 oyun pc için 5-6 oyun alırım arkadaş

• Gayet güzel bir uygulama.

• O kadar parayı bana verin bende evinize kadar getiririm hatta oyunu da kurar çıkarım, size sadece oynamak kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankara -- 22 Eylül 2015; 15:42:16 >
  • ps4 için 60 liraya aldım

• 10 dakikami? Ambulastan cok cok daha hizli geliyor yani.

• Yuh o fiyatlar ne oyle. Hadi konsol 250 tl covari oyunlari gorduk de pc de 210 tl yani afedersiniz ama çüş harbiden diyecek söz yok

• 259

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 DK 'da gelmezse oyun bedava mı? Öyleyse denemeye dener. Ayrıca sürekli oyun fiyatlarını eleştirip burada sırf reklam için 260 ve 210 TL'ye iddaa'lı fiyat demeniz gerçekten kötü. Sizi seviyorum ama reklam için de bu kadar da düşmeyin. Bu arada yıllardır şu sorunu çözemediniz. Bir yorum atmaya çalışıyoruz 10 kere çöküyor. Gerçekten site altyapınız çok kötü. Umarım artık bir çözüm bulursunuz. Ha birde 260 lira nedir? Artık gerçekten oyun oynamak için zengin olmak şart oluyor. Şu kur umarım düşer de biz de biraz daha uygun fiyata oyunları alırız. Yoksa yakında normal oyunlar 300 Olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phyrodex -- 22 Eylül 2015; 16:35:19 >
  • Torrentten 5 dakikada geliyor o da bisey mi. Ustelik bedava, Ataistler bos bi zamanlarinda bunu da aciklasinlar bi zahmet.

• Bu şimdi reklam mı, haber mi? Ben onu anlayamadım.

• Key ile anında hem de 41 ABD Doları = 124,318145 Türk Lirası

• Böyle reklamlara gerek yok sağ üstte donate tuşu açın biz bağışlarız :D

• Bu devirde artık EA bile Gamespota ve IGN'e para ile reklam haber yaptırabiliyorsa benim gariban BSC napsın..

• bir oyuna 260 lira verilir mi ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wayward Son

Key ile anında hem de 41 ABD Doları = 124,318145 Türk Lirası

PSN US kardeşlik kişi başı 90tl. varmı fiyatı indiren?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.