Şimdi Ara

Getir uygulaması bu kez Fifa 2016 teslimatında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Getir uygulaması bu kez Fifa 2016 teslimatında

Geçtiğimiz günlerde Getir uygulamasını bu bağlantıda sizlerle paylaşmıştık. Yaklaşık 10 dakika içerisinde şarj aleti, çorap, kedi-köpek maması ve deodorant gibi bir çok siparişinizi bulunduğunuz noktaya ulaştıran uygulama bu kez Fifa 16'yı getirmeye başladı. 

Uygulama üzerinden Fifa 16  siparişi verirken PC sürümü için 210 TL, PS4 sürümü için 259 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Ödeme sipariş sırasında kredi kartınızdan alınırken, sonrasında yaklaşık 10 dakika içerisinde oyun bulunduğunuz noktaya getiriliyor. Özellikle internet kotası ve indirme sürelerini göze alacak olursak oyuna hızlı bir şekilde ulaşmak isteyenler için uygulama daha mantıklı bir seçenek sunuyor.

Türk kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği Fifa ilk kez Türkçe dil desteği ile birlikte gelirken, Türkiye Spor Toto Süper Lig’de tüm takımlarıyla birlikte oyun içerisinde yer alıyor. 

Kuryeyi haritadan canlı olarak takip edebildiğiniz ve ulaşabildiğiniz Getir uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

• 10 dakika içerisinde ?

Hadi ben izmir deyim ,trafik bir derece sakin.

İstanbuldaki adam şimdi sipariş versin , kim getirecek, nereden gelicek ?

getir götür demekle olmuyor bu işler.
  • Bu fiyata getiriyorsa getirmesin mümkünse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkçası haberden bağımsız kişisel yorum yapmam gerekirse ben bir kez denedim uygulamayı söylenen sürede geldi. Zaten belirli şehirlerde ve istanbulun belirli bir alanına teslimat yapıyorlar bildiğim kadarıyla
  • İçerik tabanlı reklam alırım bi dal. Birde şu forumun ağlanacak durumuna el atsaniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenkay KESER -- 22 Eylül 2015; 16:23:46 >
  • Sıcak fırsatlarda böyle bir konu açılmış.

evet arkadaşlar getir uygulaması ile FİFA 16 260 tl sepette %30 indirimle 182 tl geliyor bence yanıyor

• Bu fiyata getirmesede olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • düdükleyecek adam arıyorlar...
  • 10 dk da torrentten indirdim hem param cebimde kaldı 250 tl ne lan?

• 210 260tl nedir, o paralara oyun mu olur... Dolardan önce millet ekran kartı alıyordu o paralara. Uygulamayı eleştirmiyorum mağazalarda da uçuk.
    EA origin üzerinde meksikaya hindistana fakir ülkeler olduğu için kendi parabirimleri(peso/rupi) üzerinden satış yapıyor ve dolara göre çok çok ucuza geliyor.
    Bu forumda hatta çoğu kişi battlefield. 3 / battlefield 4 paketlerini proxy ile almıştır.
    Bize de yapsınlar aynısını, işlerine gelince bizi Avrupa'da gösterip euroyu geçiriyorlar. Normal zamanda da 3. dünya ortadoğu ülkesi diye aşağılıyorlar.
    Diğer 3. dünya ülkeleri gibi Türkiye'ye ve liraya özel fiyatlandırma yapmadıkları sürece millet de gidip korsanı tercih eder kusura bakmasınlar.
    Steam, g2a, greenman gaming olmasa online için orjinal de kullanamayız zaten.
  • bu 10 dk türkiyenin her yerinde imkansız
  • 10dk'yi gecerse bedava mi acaba :) kafam dominosa gitti.

• benim buldymugum yerde oyunlar ortalama 70 80 ucuz oluyir. isteyen pm atsin.

troll diyorsaniz yazmayin birsey

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • trafiğin yoğun olduğu saatlerde denemek lazım alcak olan varsa :)
  • 259 tl mi ...

• reklamlar...

• torrentten indirim param cebimde kalır.250 tl nedir yazık yav....
  • "Fifa 16 siparişi verirken PC sürümü için 210 TL, PS4 sürümü için 259 TL ödeme yapmanız gerekiyor" Aylık 1000-1500TL kazanıyor bu millet maaşının 4'de 1'ini bir oyuna vermez, veremez...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.