Şimdi Ara

\ıı/ DH GENİŞ KATILIMLI HEAVY METAL TURNUVASI \ıı/ (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.387
Cevap
12
Favori
29.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar, bu aksam/gece kendim de oy verip eslesmeyi kapatmayi dusunuyorum.

Ayrica bobafett'in bahsettigi mevzu icin de herkes hemfikirse onu da bu aksam degistiririm. yalniz bobafett gibi bir arkadas daha ayni istekte bulunmustu diye hatirliyorum ama kim oldugunu ve ne istedigini bir turlu hatirlayamadim, pmlerde de bulamadim. O arkadas da ayni sekilde istegini sunabilirse onunkini de (onaylanirsa) degistirmis oluruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her şekil Exciter. Kanada'dan çıkmış en iyi speed metal albümü belki de..
    Saxon'u ezelden beri sevmemişimdir, olabildiğine ortalama zira köklü bir nwobhm grubu olsa da, bana göre tek iyi şey vokalistin sesidir.

Violence & Force , Pounding Metal, Evil Sinner ve Destructor parçaları adamı ortadan ikiye ayırır cinsdendir.

Exciter 2
    Saxon 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 18 Kasım 2015; 8:54:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

arkadaslar, bu aksam/gece kendim de oy verip eslesmeyi kapatmayi dusunuyorum.

Ayrica bobafett'in bahsettigi mevzu icin de herkes hemfikirse onu da bu aksam degistiririm. yalniz bobafett gibi bir arkadas daha ayni istekte bulunmustu diye hatirliyorum ama kim oldugunu ve ne istedigini bir turlu hatirlayamadim, pmlerde de bulamadim. O arkadas da ayni sekilde istegini sunabilirse onunkini de (onaylanirsa) degistirmis oluruz.

Hocam ben Malmsteen'in bir albümünü önermiştim size ama yerine çıkacak falan söylememiştim.O sırada ben kendi albümümüzle katıldığımızi sanıyordumHe çıkartılacak albüm varsa onu koyabiliriz gerçi yerine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eşitlemek istemezdim ama Saxon 'un sakin tavrındansa ırkçıları tercih ettim

Exciter: 3
    Saxon: 3

@Rotting Christ Haksızlık olmaması adına eşleşmemiş ve önerilen kişi tarafından yarışmaya eklenmiş albümlerin değişimi olabilir ancak. Şimdi senin durumunda hangi albümü önerirsen öner ona haksızlık olacak. Kusuruma bakma, beni yanlış anlamanı istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelerinli -- 18 Kasım 2015; 21:07:37 >
  • quote:

Eşitlemek istemezdim ama Saxon 'un sakin tavrındansa ırkçıları tercih ettim

Exciter: 3

@Rotting Christ Haksızlık olmaması adına eşleşmemiş ve önerilen kişi tarafından yarışmaya eklenmiş albümlerin değişimi olabilir ancak. Şimdi senin durumunda hangi albümü önerirsen öner ona haksızlık olacak. Kusuruma bakma, beni yanlış anlamanı istemiyorum

Hocam yok ya ne yanlış anlamasıBiz zaten yarışma başlamadan daha konuştuk bu durumu anlaştık orda, o özel mesaj dediğin kişi büyük ihtimalle benim.Canın sağolsun demiştim ben de.Bir sıkıntı yok yani.

• iyi o zaman ya sıkıntı yok

Ne diyeceğim. Geçen mercyful fate'in albünü dinliyorum (cidden beğendiğimi belirtmiştim), bir başladı "upan a kıros anan vil be hengd" diye, aha dedim güzel parça geldi. Bir baktım önümde oturan amca açmış cep Kuran'ı okuyor, yanındaki başı kapalı bir teyze namazında niyazında belli. Dedim gene müzik uğruna sabah sabah günaha giriyoruz Bir anda metro bir sallandı öne arkaya, lambalar titreşti, belli mesaj geldi Caner ayağını denk al diye. Direkt tırstım kapattım müziği, hadi ben çarpılırım ama o insanlar masum
    Sen iyi öyle töbe est nick ve avatar almışsın, korkmadan

• quote:

iyi o zaman ya sıkıntı yok

Ne diyeceğim. Geçen mercyful fate'in albünü dinliyorum (cidden beğendiğimi belirtmiştim), bir başladı "upan a kıros anan vil be hengd" diye, aha dedim güzel parça geldi. Bir baktım önümde oturan amca açmış cep Kuran'ı okuyor, yanındaki başı kapalı bir teyze namazında niyazında belli. Dedim gene müzik uğruna sabah sabah günaha giriyoruz Bir anda metro bir sallandı öne arkaya, lambalar titreşti, belli mesaj geldi Caner ayağını denk al diye. Direkt tırstım kapattım müziği, hadi ben çarpılırım ama o insanlar masum
    Sen iyi öyle töbe est nick ve avatar almışsın, korkmadan

Hocam Mercyful Fate'de bunu yaşadıysan Vital Remains'te neler yaşarsın kim bilir, işin black metal kısmına hiç girmiyorumBir ara Vital Remains'in Where is your God now? isimli şarkısını dinle adamlar Tanrıya protest şarkı yazmış resmenNickime gelince benim metale başlama serüvenim Sakis abi ve ekibiyle olmuştur, sık sık Türkiye'ye geliyorlar sen biliyorsundur zaten.Eskiden çok sıkı şarkılar çıkarırlardı şimdi bozdular baya.Onlar da garip temalar işliyorlarTaksim Kemancıda satanistlerle takıla takıla(bir kere albüm dinletme bahanesiyle çağırdılar bile, ben yer miyim yemem) biz de bu hale geldik işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Che. -- 18 Kasım 2015; 22:32:43 >

• Toplu tasima araclarinda Amon Amarth, Slayer, Opeth dinleyemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayret, pelerinli başkan ile aynı adama oy attık, tarihe geçmesi gereken bir durum
  • geç olduğu için kusura bakmayın. anca biraz zaman bulabildim. iki albüm arasında bana göre çok bir fark yok. ama belki burun farkıyla

Exciter: 4
  • Ana mesajı bugün güncelleyeceğim arkadaşlar hangi maçlar nasıl sonuçlandı diye.

W.A.S.P.'ın albümünde sondan iki şarkı olan "Savage" ve "Mississippi Queen" bonus parçalardır, buna göre değerlendirmenizi istiyorum
    Accept'in "The Curse" adlı şarkısı ülkenizde gösterilemiyor diyor, ancak canlı versiyonu bulunmakta (eğer bir şekilde ülke sıkıntısını halledemezseniz)

\ıı/ DH GENİŞ KATILIMLI HEAVY METAL TURNUVASI \ıı/

Accept - Blind Rage (2014))

VS

W.A.S.P. - The Last Command (1985)
     \ıı/ DH GENİŞ KATILIMLI HEAVY METAL TURNUVASI \ıı/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelerinli -- 20 Kasım 2015; 14:14:22 >

• İyi de Horacle'ı değiştirmedik mi be başkan ??
  • Koy Horacle yerine Metal Church'ü de ilk maçtan harcayalım, bobafett hocam çıldırsın
  • Harcarız valla i am a wild child come and love me, i want youuuuuuuu diye diye
  • bobafett kullanıcısına yanıt
    anaaa, maçı hızlı hızlı koyacağım diye ona dikkat etmedim ben. Pardon arkadaşlar maçı yeniliyorum
  • Bu eşleşmede oyumu o kadar da beğenmediğim Blind Rage'e vereceğim. Normalde daha klasik hareketler benim gözümde iyiyken W.A.S.P'ın sürekli olarak aynı düzen içinde gitmesi bence albümün kalitesini düşürmüş ve albüm Blind Rage'in verdiği gazdan da yoksun. Çok söylenecek bir şey yok, W.A.S.P da Accept de kalitesini gösteremedikleri, püf noktasını kaçırdıkları albümler yapmışlar.

Accept: 1
    W.A.S.P.: 0
  • Normalde Accept'i severim ama oyum W.A.S.P.'a,Albüm Wild Child gibi gaz bir şarkı ile açılıyor.Albümde WASP'ın ilk dinlediğim Şarkısı Cries In The Night'ta yer alıyor.Bu şarkı ile tanışmıştım WASP ile.Albüm aynı tek düzelikte gitsede ben sound olarak WASP'ı daha çok beğendim.

W.A.S.P.: 1
  • Grup bazında Accept favorimdir. Ancak bu albümlerin kapışmasında oyum W.A.S.P'e gidecek.

W.A.S.P: 2
  • Accept: 2
    W.A.S.P.: 2

Geçtiğimiz senenin en güzel albümlerinden birisiydi şüphesiz Blind Rage. Stampede gibi bir gazla açılıp, cennet gibi devam ediyor. Fall of the Empire, Bloodbath Mastermind, From the Ashes We Rise gibi 10/10'luk şarkılar var. Bunları da Dying Breed, The Dark Side of My Heart, Wanna Be Free gibi şarkılarla gayet güzel kombinleyip Final Journey ile tokadı vuruyor. W.A.S.P.'ı bu albümle kıyasladığımda anca uykumu getirdi.
  • Monotonluk konusunda başkanla düşüncelerim aynı, bir yerden sonra aynı parçanın farklı versiyonunu dinliyormuşum gibi hissettiriyor, iyi bir durum değil.

Accept 3
    W.A.S.P 2
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.