Şimdi Ara

\ıı/ DH GENİŞ KATILIMLI HEAVY METAL TURNUVASI \ıı/ (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.388
Cevap
12
Favori
29.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Domine: 0
  • pelerinli kullanıcısına yanıt
    Hocam 13 jüride devamlı katılım göstermeyen üyeler var. 5 ya da 6 makul bir sayı.
  • Burada esrarlı işler dönmeye başlamış uğramayalı gene (?)

Dinlediğim en iyi karanlık power metal albümlerinden biridir Champion Eternal, diğer yandan Blood of the Nations'ın rifflerine baktığımda bayağılık gani gani akmakta.

Accept 6
    Domine 1
  • Bir tek bitlikarınca'nın katılmayacağını biliyoruz, diğerleri de söylerse "ben şu mazeretim dolayısıyla katılamam", beni oy vermedikçe saymayın diye, o zaman dediğin gibi sayı düşer. Ama şimdi onları yok saymak da olmaz. Mesela kapatsaydım nasılsa altı aldı diye bobafett oyunu veremeyecekti ve onun oyuna saygısızlık olurdu, hem bakarsın domine bir anda geri döner ve bitlikarınca da domine'ye verirse alır eşleşmeyi

@bobafett yapma gözünü seveyim, Domine hakkında dediğine katılıyorum ancak Blood of the Nations albümündeki rifflerdeki gaza da baygın diyorsan seni ne paklar bilmiyorum, Dio çarpar adamı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelerinli -- 8 Kasım 2015; 20:38:33 >

• Kusura bakmayın vizelerim vardi.Albumleri dinleme sansi ancak bugun bulabildim.

Oyum Accept'a.Iki albumde cok guzel ama Accept'in kini daha çok beğendim.

Accept-7
    Domine-1

Bazen okulda yogun oluyoruz.O yuzden foruma falan giremiyorum. Oy veremezsem beni saymayin arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, sıkıntı yok, beni yanlış anlamayın. Tabii ki hepimizin meşguliyetleri oluyor, en büyük örnek, hoşgörünüze sığındım da önceki eşleşmeyi 4 güne uzattım kendi meşguliyetimden. Sadece baktınız eşleşme kitlenecek, oy veremeyeceğinizi haber edin ki ona göre oy çoğunluğu arayım
    Ayrıca iki albüm de kaliteli olunca nasıl da aktı yarışma bir günde
    Neyse, şimdiki kapışanlar albüm kapağında Voldemort ve Mystique ile Thundersteel ve albüm kapağında Black Panther ile Black Wings
     \ıı/ DH GENİŞ KATILIMLI HEAVY METAL TURNUVASI \ıı/

Riot - ThunderSteel (1988)

VS

Wolf- Black Wings (2002)
     \ıı/ DH GENİŞ KATILIMLI HEAVY METAL TURNUVASI \ıı/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelerinli -- 20 Kasım 2015; 14:04:03 >

• Riotun vokali cok kotu

• Biri orijinal, diğeri klasikleri kopyalayan bir grup ve albümü;

Riot 1

Wolf 0
  • Wolf un albüm çakma çukma mı bilmiyorum ama ilk iki parça, '' Day walker '' Night Stalker, ve Demon Bell benim çok hoşuma gitti. Ama diğer tarafta Riot var. Run for your life der kaçarım

Riot 2
    wolf 0
  • Arkadaslar, affiniza siginarak biraz aksattigimi belirtmek istiyorum. Bugun ben dinleyip oyumu vermeye calisacagim, eger diger arkadaslar da katilim gosterirse bugun eslesmeyi kapatir yeni maci koyarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riot: 3
    Wolf: 0
  • Wolf 1
    Riot 3

• Albümleri dinlemem imkansız sınavlara çalışmam lazım bu seferlik beni yok sayın arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın dinler veririm oyumu. Gitar almak istiyorum. Tavsiyeleriniz varsa konuma davet ediyorum.http://forum.donanimhaber.com/m_111786385/f_//tm.htm#111796157
  • Riot'un albümü kulağıma daha hoş geldi.Thundersteel,Run for your life güzel şarkılar,solistin sesi Geoff Tate'i(ex Queensryche) andırdı bana Sound olarak Helloween,Iron Maiden tarzı melodiler hissettim.Oyum Riot'a

Wolf 1
    Riot 4
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockxmetalever

Yarın dinler veririm oyumu. Gitar almak istiyorum. Tavsiyeleriniz varsa konuma davet ediyorum.http://forum.donanimhaber.com/m_111786385/f_//tm.htm#111796157

Bekle dolar insin bende amfi alacaktim ama fiyatlar asiri pahali dolat yuzunden.

• rockxmetalever R kullanıcısına yanıt
    Eğer evde çalacaksan bence amfi değil. Pedal yada processor al. Yanınada güzel bir kulaklık. Daha ne olsun. Ben öyle takılıyorum, ve 2. el al ilk kez çalacaksan. Boşuna sıfır olsun tribine girme hiç.
  • Ne zaman iner ki?
  • quote:

Ne zaman iner ki?

Bilmiyorum ki, 800 lira butce dolar su durumdayken az gorundu maalesef

• quote:

Yarın dinler veririm oyumu. Gitar almak istiyorum. Tavsiyeleriniz varsa konuma davet ediyorum.http://forum.donanimhaber.com/m_111786385/f_//tm.htm#111796157

Ben sana söyleyim ben o bütçenin yarısıyla ikinci el şu gitarı aldım (375e):

https://www.youtube.com/watch?v=H-zB8Docg1c

hiç öyle ikinci el almam deme, oturmuş ikinci el güzeldir

Oyumu Riot'a veriyorum, iki albüm de güzel ancak Wolf'un yıllar geçtikten sonra biraz daha güzel bir şey çıkarmasını bekledim sanırım. Yine de iki albümü de incelemek isteyenlere tavsiye ederim, özellikle akıcılık bakımından uyumlu albümler.

Riot: 5
    Wolf: 1

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.