Şimdi Ara

Alfa Romeo Giulietta mı VW Scirocco mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spor model araba istiyorum. Öncelik ikisi başka bir öneri de olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Giulietta'nın tasarımını ben çok beğeniyorum o yüzden hiçbirşey düşünmeden onu seçerdim ama sadece tasarım da değil araçta ki 170hp lik motor gayet seri ve direksiyon tepkileri gayet iyi, eğer kastın zaten QV versiyonu ise bu karşılaştırma bile hata düşünmeden Giu seçilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasarım olarak scirocco. rcz bakabilirsin

• Şirokkoya oturunca daha bir sportif havası var.

• İçine binip giuliettayı beğenirseniz
    Giulietta diyorum. Tasarımı çok güzel içi vasat, 170 hp motor performanslı

• quote:

Orijinalden alıntı: xrebelliousx

tasarım olarak scirocco. rcz bakabilirsin

Rcz bunların yanında hafif geliyor bana. Dış tasarım tamam da ön konsol o paraya değmez gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: he_man

İçine binip giuliettayı beğenirseniz

İçi dışına oranla beklentileri karşılamıyor doğru ama cd çalar yerine ekran koyunca da fena olmuyor. Bi de güzel olan kasa değişmiyor, araba değer kaybetmiyor

• Giulietta'yı öneririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Şirokkoya oturunca daha bir sportif havası var.

Doğru VW olması da başka bir artısı. Çok arada kaldım ben de

• quote:

Orijinalden alıntı: orktas

Giulietta'nın tasarımını ben çok beğeniyorum o yüzden hiçbirşey düşünmeden onu seçerdim ama sadece tasarım da değil araçta ki 170hp lik motor gayet seri ve direksiyon tepkileri gayet iyi, eğer kastın zaten QV versiyonu ise bu karşılaştırma bile hata düşünmeden Giu seçilir.

Scirocco nun 1.4 DSG 160 lık modeli içinde motoru konusunda iyi diyorlar ikisini de sürmeden karar vermek zor

• quote:

Orijinalden alıntı: Juejo

quote:

Orijinalden alıntı: he_man

İçine binip giuliettayı beğenirseniz

İçi dışına oranla beklentileri karşılamıyor doğru ama cd çalar yerine ekran koyunca da fena olmuyor. Bi de güzel olan kasa değişmiyor, araba değer kaybetmiyor

Kasa değişimi ztn zarar ettirmez ama giulietta ve mazdayı 0 alırsanız aldığınız fiyata satmanız niraz zor haberiniz olsun. Giu düşünürseniz temiz 2. El bakın bence

• Giuliettanin farkli bir surus keyfi var, scirocco kullanmadim o yuzden yorum yapamayacagim.Ben 4 aydir Giu sahibiyim dynamic modda surus keyfi benim kullandigim a3,leon astra gibi araclardan ustun.Ben almadan oncr test surusu yapip yol tutusu ve surus dynamiclerine asik olup aldim.Ic mekan malzeme kalitesi ile olumsuz yorumlar duyacaksiniz o yorumlar bence makyajli kasa icin gecerli degil.Test etmenizde fayda var.

• Scirocco yolda çok güzel duruyor be. Özellikle mavisi

• quote:

Orijinalden alıntı: boltman34

Giuliettanin farkli bir surus keyfi var, scirocco kullanmadim o yuzden yorum yapamayacagim.Ben 4 aydir Giu sahibiyim dynamic modda surus keyfi benim kullandigim a3,leon astra gibi araclardan ustun.Ben almadan oncr test surusu yapip yol tutusu ve surus dynamiclerine asik olup aldim.Ic mekan malzeme kalitesi ile olumsuz yorumlar duyacaksiniz o yorumlar bence makyajli kasa icin gecerli degil.Test etmenizde fayda var.

Araç kaç model? Bir de yakıt olarak nasıl?

• Delimisin soruya bak tabikide VOLSVAGIN .
  • Ben olsam düşünmeden giulietta alırdım. Bi kere o tasarım nedir öyle stop lambalar falan tam bi İtalyan estetiği. Scirocco çok var piyasada, biraz farklı olmak lazım. Giulietta yi trafikte gördüğümde acayip hoşuma gitti çok dikkat çekici bi araç. İkisini de test et karar ver

• 2015 model dizel distincive

• Giuletta tabi ki

Muhtemelen gösteriş yapacaksın, yolda bi adama scirocco göstersen "Golfü napacan" der. Sıradan duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 24 Eylül 2015; 10:41:37 >
  • guilettayı ben de çok araştırdım ama sahibinden vs girince otomatikte çok az araba çıkıyor sebebi ne ? otomatik şanzımanı tutulmuyor mu
  • İkisi de çöp.Giulietta nedir yav? İçi linea,dışı da bişeye benzese.Motorlar fiat motoru. Şirokko leş oldu. rcz bakın gerçek spor otomobil keyfini tadın

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.