Şimdi Ara

Xbox Patronu PS4'e Kış Sezonu Öncesinde Fiyat İndirimi Bekliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Geçtiğimiz günlerde TGS'de Japonya için PS4 adına fiyat indirimini duyuran Sony'nin şimdilik Batı ülkelerinde benzer bir planı yok. Ancak Xbox patronu Phil Spencer Sony'den müjdeli haberin yakında geleceğini düşünüyor.

IGN'e verdiği röportajda konuşan Spencer, "Kesinlikle PlayStation 4'e yakında bir fiyat indirimi bekliyorum. Sony'nin geçmiş nesillerde yaptığı taktikleri düşünürsek yılbaşındaki tatil sezonu öncesinde bir fiyat indirimi yapacaklardır. Tarih tekerrür ederse çok yakında bir fiyat indirim haberi bekliyoruz." sözlerini söyledi.

• Spencer : "Evet, kabul ediyorum icimde gizli bir PlayStation Hayranligi var ",

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bu adamı niye ilgilendiriyor ki kendiside indirimden ps4 alcak galiba :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Xbox patronu samimi bir adam

• Aslında yeni yıldan önce yüzümüzü güldürecek bir indirim iyi olur :)

• quote:

Orjinalden alıntı: RaiTrQ

Bu adamı niye ilgilendiriyor ki kendiside indirimden ps4 alcak galiba :)

Rakip konsol canım kardeşim.İlgilendirmesinde ne yapsın

• 50 dolar bir indirim kesin görürüz

• kap hemen bir tane spencer

• e tamam rakibin hakkında algı oluşturmak için birşeyler söylemişsin, iyi güzel.
    Peki sen bu hamlelerine karşılık ne yapacaksan Phil efendi?
    Sen bize onu söyle.
  • Phil artik sende bir indirim yaparsin o zaman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kışa kalmadı zaten burda iki kol ile birlikte 349€. Kalıcı fiyatmı bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bize etki etmez.Kur artışından dolayı zam konuşuluyordu ancak onu karşılar ve fiyatlar sabit kalır

• Kendisi indirmeyecek fiyatı anlaşılan.

• Xbox one kasım ayı itibariyle hem güncellemeler olsun hem geriye uyumluluk olsun hemde çıkan ve çıkacak exc. oyunları olsun çok iyi gidiyor umarım satışlarda da aynı hareketliliği görürüz. Bir ps4 kullanıcısı olarak Sony'nin de atılımlar yapması gerektiğini düşünüyorum zafer sarhoşluğu yaşıyor resmen...

• quote:

Orjinalden alıntı: aytugsasal

Xbox one kasım ayı itibariyle hem güncellemeler olsun hem geriye uyumluluk olsun hemde çıkan ve çıkacak exc. oyunları olsun çok iyi gidiyor umarım satışlarda da aynı hareketliliği görürüz. Bir ps4 kullanıcısı olarak Sony'nin de atılımlar yapması gerektiğini düşünüyorum zafer sarhoşluğu yaşıyor resmen...

Cok iyi gidiyor hercekten.
    Phil de basa gecti cihaz sahlandi.
    Dx12 geldi yakinda dx12 li oyunlarda gelir sede saha gahar cihaz.

• Yani spotçulardan alırsanız zaten indirimde sayılır..Ben ps4 ü migrostan 1150'tlye almıştım..2 yıl garantili şuan 1 yılı doldu,hala taş gibi çalışıyor..Ama ps4 fanboyları kusura bakmayın bu alet çok uzun dayanmaz witcher 3 oynuyorum ilk defa aleti bu kadar zorlayan bir oyun gördüm hani grafikleride güzel oyun ama bu kadar zorlaması anormal değilmi.. İnfamous second son veya gta 5 oynarken hiç böyle şeyler olmuyordu..Abim alırken demişti ps4 para tuzağı diye ama senin gönlünde varsa alak diye gerçektende para tuzağıymış.. online'na para verme çok saçma bana sunduğunuz online deneyimi ps3 tende kötü..Ps3 te gta 5 online'na giriş süreleri ps4 ten daha kısaydı..Zaten şu Uncharted 4 gelsin,yeni bir PC kurmaya başlayacam..Kardeşim alın pc rahatınıza bakın 2000 tl ye ps4 ten çok daha performanslı pc kurulur keşke bu nesil konsolların mimarileri pc ye benzemeseydi.. Ha aynı fiyata pc almışsın ha konsol ikiside aynı oynatıyor,o zaman bu konsol ne işe yarıyor..Kardeşim akıl var mantık var.ben ne pc ne de ps4 fanboyuyum ama bu saatten sonra pc almak çok daha mantıklı, bırakın 2-3 exc. oyun için konsol almaya değmez..Oğuzsasi gibi psfanboy bir adamı bile pc ye yöneltti bu konsollar adam haklı pc almakta...Konsolun pahalı oyunları ayrı dert, para vermemize rağmen yavaş onlinenı ayrı dert...Ben burdan daha ps4 almamış kişilere sesleniyorum vazgeçin para tuzağı.. Alanlarda biliyordur o yavaşlamaları ama fanboy olan kişiler hala ps4 ün pc ile rekabet edebileceğini zannediyor...Kardeşim bırakın bu konsolu övmeyi sizde biliyorsunuz dediğim sorunları, daha alet başta böyle yapıyorsa vay haline alanların..Bu aleti 1080p için zorluyorlar sonrada fps düşüşlerinden oyunları oynayamıyoruz..Örneğin witcher 3...

• Microsoft önce sen xbox one'a indirim yap 2100 tl ye konsol mu olurmuş.

• Bu adam xboxtan çok playstationla ilgileniyor.

• 50$ indirim gelebilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Yani spotçulardan alırsanız zaten indirimde sayılır..Ben ps4 ü migrostan 1150'tlye almıştım..2 yıl garantili şuan 1 yılı doldu,hala taş gibi çalışıyor..Ama ps4 fanboyları kusura bakmayın bu alet çok uzun dayanmaz witcher 3 oynuyorum ilk defa aleti bu kadar zorlayan bir oyun gördüm hani grafikleride güzel oyun ama bu kadar zorlaması anormal değilmi.. İnfamous second son veya gta 5 oynarken hiç böyle şeyler olmuyordu..Abim alırken demişti ps4 para tuzağı diye ama senin gönlünde varsa alak diye gerçektende para tuzağıymış.. online'na para verme çok saçma bana sunduğunuz online deneyimi ps3 tende kötü..Ps3 te gta 5 online'na giriş süreleri ps4 ten daha kısaydı..Zaten şu Uncharted 4 gelsin,yeni bir PC kurmaya başlayacam..Kardeşim alın pc rahatınıza bakın 2000 tl ye ps4 ten çok daha performanslı pc kurulur keşke bu nesil konsolların mimarileri pc ye benzemeseydi.. Ha aynı fiyata pc almışsın ha konsol ikiside aynı oynatıyor,o zaman bu konsol ne işe yarıyor..Kardeşim akıl var mantık var.ben ne pc ne de ps4 fanboyuyum ama bu saatten sonra pc almak çok daha mantıklı, bırakın 2-3 exc. oyun için konsol almaya değmez..Oğuzsasi gibi psfanboy bir adamı bile pc ye yöneltti bu konsollar adam haklı pc almakta...Konsolun pahalı oyunları ayrı dert, para vermemize rağmen yavaş onlinenı ayrı dert...Ben burdan daha ps4 almamış kişilere sesleniyorum vazgeçin para tuzağı.. Alanlarda biliyordur o yavaşlamaları ama fanboy olan kişiler hala ps4 ün pc ile rekabet edebileceğini zannediyor...Kardeşim bırakın bu konsolu övmeyi sizde biliyorsunuz dediğim sorunları, daha alet başta böyle yapıyorsa vay haline alanların..Bu aleti 1080p için zorluyorlar sonrada fps düşüşlerinden oyunları oynayamıyoruz..Örneğin witcher 3...

"1 yılı doldu halen taş gibi çalışıyor".

Hacı benim PS2 de halen çalışıyor. Ne gibi bir beklentin vardı?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.