Şimdi Ara

ZTE'nin CEO'su ile konuştuk: Türkiye için hazırlıkları ve gelecek planları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakında ülkemiz pazarına girmeye hazırlanan ZTE'nin bir numaralı ismi ile ülkemiz pazarına giriş yönündeki hazırlıklarını ve bu yöndeki gelecek planlarını konuştuk, detaylar videomuzda.

• sürekli çok iyi bir tasarım ekibine sahibiz en iyi tasarım bizde deyip duruyor ama yaptıkları bütün telefonlar apple,sony çakması

• Kısa , öz ve net bir röportaj...

• çinli ceo abimizi sevdim. diğer türkiye bölge müdürlerinden farklı olarak net ve gerçekçi bilgiler verdi. keşke herkes böyle olsa

• Amerikada 4. Olduklarini soyledi bana pek inandırıcı gelmedi acikcasi 1-apple , 2-samsung ,3-lg sony htc huawei vs 4 zor .

• dayı bizim yerlilerin yapamadığını 7dkda anlatmış helal olsun

• 30 saniyede bir Turkey dedi abimiz helal olsun, bir yerli üreticiyle yaptığınız röportajda CEO'ları pek bilgili degildi. Koca ZTE'nin ceosu bizim ufak pazarımız hakkında bülbül gibi şakıyor.

• Adam bir çok röportaj tecrübesine sahip herhalde, önceden bu röportaja hazırlanmış gibi konuştu. Ayrıca telefon piyasasını çok iyi biliyor ve analiz ediyor. Gerçekten doyurucu bir konuşmaydı. Teşekkürler.

• Daha pazara girmeden benim sempatimi kazandı ZTE.

Planlarını gerçekleştirip Türkiye'ye de katma değer katarak büyürler umarım.
  • Güzel bir röportaj olmuş eğer zte uygun fiyattan telefon sayarsak güzel olur

• Röportaj çok güzel olmuş ama abi almanca konuşuyor sanki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gayet net ve açık mesaj verdiğine inanıyorum.zte köklü bir firma olmasının yanı sıra gerçek anlamda;gerek satış sonrası hizmet,gerek donanım olarak sağlam cihazlar üretiyor. umarız daha fazla beklemeyiz : )

• Gerçekten ZTE CEO'su ile yapılan röportaj büyük başarıdır. İlerde Türkiye de yeni markalar görmek rekabeti artıracaktır. Xiaomi de keşke Türkiye'ye gelse.

• Allah'ına kurban olayım. Dürüst bir insan olduğunu belli ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ceo gerçekten çok net ve öz cevaplar vermiş. Diğer Röportaj yapılan yerli üreticiler gibi kaçamak değildi.

• ZTE'nin gelmesinden çok memnun olurum fakat Turkcell'in durumu ne olacak merak ediyorum. Sonuçta Turkcell ZTE'nin telefonlarını alıyor Türk malı(!) deyip arkasına Turkcell logosu koyup yazılımda ufak değişiklikler ile millete satıyorlar.

• ZTE'nin Axon serisini özellikle de amiral gemisi telefonların tümünden bir kılıf daha yüksek başarıma sahip ses yongası ve yurtdışındaki kutulamasında bulunan JBL marka kulaklığı ile gerçekten heyecanla bekliyorum.

Diğer özellikleri ve donanımlarından artık şahsen bahsetmeyi bile gerek görmüyorum, amiral gemisi sınıfındaki telefonların özellikleri, ayırt edici tek tük nitelikleri haricinde, hemen hemen aynı.

Ellerine sağlık.

• sadece blade serisiyle gelmesinler bence sınırlı stokda olsa şuan güncel olan telefonlarınıda sunsunlar hem piyasanın göstereceği tepkiyide ölçerler sonradan 1-2 yıl önce çıkarılmış telefonu getirirlerse kimse ilgilenmez öyle bir kaç firma yaptı ve halende yapmaya devam ediyor hallerini görüyoruz

• CEO dediğin böyle olur cevaplar açık ve net. Bir vestel genel müdürüne bak bir de bu adama.

• Hiç lafı gevelemeden nokta cevaplar verdi.Tebrik ediyorum.Bizdeki malum yöneticilere 50 dk konuşmasına izin versen bile 1 tane net cevap bulamazsın.Lafı döndürdükçe döndürüyorlar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.