Şimdi Ara

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
1.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Big Boss, 30 yıllık mücadeleye son vermek için bir kez daha, son defa savaş alanında!

• muhtemelen şarkıyı sorcaklar için

https://www.youtube.com/watch?v=7XmDYJBZZdc

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • şu oyun puanını aşağı alın abi biraz sıpoylır oluyor böyle
    cidden hevesim kaçıyor

• Tşk :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arnold_sivasta_Ne_GEZER

şu oyun puanını aşağı alın abi biraz sıpoylır oluyor böyle
    cidden hevesim kaçıyor

Reklamları engellemezsen hevesin kaçmaz
    [sizer=red]Metal Gear Solid V: The Phantom Pain Video İnceleme

• İnceleme süper olmuş,oyunda süper.Ama oyun olarak süper MGS olarak 3 hala favorim

• İzlemeye başlıyorum.
  • razzraziel kullanıcısına yanıt

Sonda çalan müziğin ismi nedir acaba?
  • uzun zamandır izlediğim en akıcı video inceleme. süpersin Talha Aynacı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gaussfire -- 19 Eylül 2015; 22:03:55 >
  • Spoiler olabilir

Seslendirmenin bi sebebi var talha bitirince anlarsınayrıca bir mgs fanı olarak hayalkırıklığı malesef senaryo tutarsız gerçi kojima yine bir ilki başardı onlarca saat oyunu keyif alarak oyna sonucunda hüsran bir kez daha oynucaktım ama gördüklerimden sonra oynayamam bir daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeofoking -- 19 Eylül 2015; 22:04:23 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel bir inceleme olmuş Talha. Sanki TV programı gibi :)

• quote:

Orjinalden alıntı: Arnold_sivasta_Ne_GEZER

Sonda çalan müziğin ismi nedir acaba?

a phantom pain

• Inceleme hakkinda eklemek zorunda hissetigim bir kac nokta var:
    Oyun tamamen oyuncuyu takip altinda tutyor ve uyguladigniz tüm takttiklere karsi davranis cesitliligi gösteriyor, örnek sürekli saklanarak, alarm vermeden bölümleri bitirmeye basladignizda gecis rotaniz üzerinde mayinlar dösemeye basliyor, yada fultonla ulu orta kacirmaya basladiginizda bir süre sonra balona ates etmeye basliyorlar yada sürekli kafa atisi yapiyorsaniz ilk basta normal ardindan cam korumali kask takmaya basliyorlar, aslinda bu duruma müdahale etmek mümkün örnegin mother base'deki akserlerinizi özel görevlere göndere biliyorsunuz ve kask, kamera, dürbünlü gibi malzeme tedariginin önüne kismen gecilebiliyor. Eger suan güncel olarak oynuyan arakadaslar varsa askerlerin reaksiyounu haritanin sag üst kismindaki 5-6 kücük simgenin renginden takip edebilir. Bu arada The Big Boss seslendirmesi .... (bu kismi oyunu bitirmeden kavramak zor) herhangi bir bilgi vermek istemiyorum ve oyunun asil keyif veren kismi ise belirli bir bölüm sayisini gectikten sonra özel zorluklarla bazi görevleri tekrar edebiliyorsunuz ki bunu denemeden oyunun asil aksiyon mekanikleri konusmak zor örnegin "hayatta kalma" zorlugunda girdigniz bir bölümde hic bir silah, yardimci yada ekipman olmadan göreve baslamak zorundasiniz ki düsman icin ise durum tam tersi sadece ekipman olarak degil davranislari tepkilerinin bile degistigni görmek mümkün.
    Buraya kadar bahsettigim tüm noktalar pozitif degerlendirilebilir ama youtube'da görmüs oldugum bir video oyunun bir noktadan sonra yarim birakildigi hissini uyandirdi, söz konusu video oyunun dosyalarinin icinde bulmak mümkün, ama ne yazikki oyunun icinde filen bulunmuyor. (Her durumda agir bilgi icerdigi video iceriginden bashetmek istemiyorum)

Birde bulmus oldugnuz kasetlerin kendine has özellikleri var örnegin, "afgan ninisi" adi gecen bir sarkiyi sesli olarak askerlerin yaninda calarsaniz bir anda uykuya daliyorlar. Yalniz kullandiktan sonra kaseti tekrar ayni yerden tedarik etmek gerekiyor.

• talha abi quiet i açamadın de mi dogru soyle:D
  • Güzel oyun ama tarzı bana göre değil.
    Şu yukardan gelen karton olayına hala gülüyorum :)
  • Yine Talha Aynacı, yine harika ötesi bir inceleme!
  • 18:30 da çalmaya başlayan şarkının adı ne acaba

• Hala Afganistan bölümündeyim . Tüm Görevleri ve Yan görevleri bitire bitire ileriyorum :) .

Zaten MGS serisi : MGS 4 ile Bitti bana kalrisa. MGSV(5) sadece o boslugu doldurdu.

Bence Oyunun Büyüklügü yüzünden ara sahneler az geldi (gibi gibi) bize , diye düsünüyorum.

Dogal olarak, Son oyun oldugu icin Bolca Oynanis vaad etmis Kojima Reyiz.

• SPOILER!

Talha, başlarda ana karaktere sürekli Big Boss demişsin, fanlar olarak yaramıza birde sen tuz basma... Zaten Kojima bizi iyi kandırdı birde sen, gaza getirme... :D Talha oyun dinamiklerini anlatmış, bende sağlam bir MGS fanı olarak hikayeye, görevlere değineyim. Hikaye... MGS evreninde nerdeyse hiç birşey ifade etmiyor diyebilirim. Güzel kurgular, bilimsel araştırmalarla MGS atmosferine uyuyor fakat, trailerlarda vaat edilen hikayeden gram eser yok. Görevlerin %50sinden fazlası heralde hikaye olarak hiç birşey vermiyordur. Yan görevlerin süslenmiş hallerini ana görev diye yapıp gazlamışlar. Yan görevler adam fultonla, tank fultonla, zombi öldür/fultonla başka bişey yok, sarı renkli hikayesel 3-5 yan görev dışında tabii. MGS hayranı değilseniz, mükemmel bir oyun ama hikaye böyleyken neyleyim oynayışı... Ama stealth hisside çok efsaneydi orası ayrı.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Arkadaşlar merhaba,

Konu MGS olunca haliyle pek çok tartışma yaşanıyor ama sizden ricam halen oynamamış, bitirmemiş olanlar göz önüne alarak yorum yapmanız. Ben makalemi sonuna göre yazmadım hikaye hakkında spoiler vermemek için. Hikayeyi de genel haliyle anlattım. İncelemede de söylediğim gibi hikaye kritik noktada duruyor. "Sebebi şu, sebebi bu, bitir anlarsın." Derseniz keyif kaçırmış sayılırsınız bir noktada. Ancak ayrı bir videoda oturup tartışılacak bir mesele bu.

Talha Aynacı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.