Şimdi Ara

Yeni Steve Jobs filminin ikinci fragmanı yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Yeni Steve Jobs filminin ikinci fragmanı yayınlandı

Geçtiğimiz yıl Steve Jobs'un hayatını konu alan bir film vizyona girmiş ancak eleştirilere maruz kalmıştı. Bunun üzerine Universal Studios ünlü iş adamının biyografini konu alan yeni bir film için kolları sıvadı. Senaryosunu Walter Isaacson'un yazdığı filmde Steve Jobs rolünü Michael Fassbender, Steve Wozniak’ı Seth Rogen ve Joana Hoffman’ı Kate Winslet canlandıracak.

Yönetmenlik koltuğunda ise Slumdog Millionaire ve 127 Hours filmlerinden tanıdığımız Danny Boyle oturuyor. 11 Aralık tarihinde ülkemizde vizyona girecek yeni filmin ikinci fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

• Bi bitmediniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamı benzetemedim

• Adamın steve jobsla yakından uzaktan alakası yok

• Ulan adama yaşasada ülke kursa bayrağı altında yaşayacak çok adam tanıyorum. Nedir bu tapış ?

• quote:

Orijinalden alıntı: silver0021

Ulan adama yaşasada ülke kursa bayrağı altında yaşayacak çok adam tanıyorum. Nedir bu tapış ?

Parası çok olana tapmak kapitalizmin doğal bir sonucudur . Bunda şaşacak bir şey yok.
  • bu adama bence haddinden fazla ilgi önem verildi nedir bu adama HAŞA ALLAH'MI? BU SEVGİ ÖNEM NEDİR YAHU....

• adamın hiç alakası yok lan :D

• Adamı benzetemedim diyenlere sesleniyorum Michael Fassbender bu rolün altından kalkabilecek en iyi oyunculardan biri. İlla bire bir benzemesi gerekmiyor bana kalırsa

• quote:

Ulan adama yaşasada ülke kursa bayrağı altında yaşayacak çok adam tanıyorum. Nedir bu tapış ?

Bunun sebebi adamın zeki ve birçok şeyi başarmış olmasıdır bugün Apple mobil pazarda dünyada en öndeyse Steve Jobs'ın payı büyüktür, işte bu adam ülke kursa insanlar bilinç altı olarak çok iyi yöneteceğine inanıyor sonuçta siyaset ile iş ayrı bir olay ama bana göre açıklaması budur, ne hoş ama Bill Gates çok daha başarılı bana göre..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Atatürke tapanlar yada gidip Tayyibe tapanlara ne demeli? Bu adam en azından başarılarını hepimizin olduğu zamanda gözlerimiz önünde göstermiş. Jobs'a tapan biri varsa ben o insanı Atatürk'e tapana da Tayyibe tapana da tercih ederim arkadaş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adam paranin kopegidir teknolojiye ne kattigi acikcasi umrumda degil calistirdigi cocuk iscilere verdigi 1er dolar maasla zengin olmus teknolojiyi gelistirmis bananee..

• Mesele benzeyip benzememesi degil ki.

Onceki Jobs filminde cok benzedi de adam beceremedi. Onemli olan o yuku kaldirabilmek. Oyunculukta benzemek onemli degil,o karaktere burunebilmek;onun kendisi olmak.

• steve jobsın hikayesi fecebook hikayesi kadar heyecan vermedi bana, ya da o filmde daha iyi anlattılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: PsychicPower

quote:

Atatürke tapanlar yada gidip Tayyibe tapanlara ne demeli? Bu adam en azından başarılarını hepimizin olduğu zamanda gözlerimiz önünde göstermiş. Jobs'a tapan biri varsa ben o insanı Atatürk'e tapana da Tayyibe tapana da tercih ederim arkadaş.

Aferin sana.
  • metroid kullanıcısına yanıt
    Ben her zaman insanların iyiliğine çalıştım çalışma sözü verdim güzel bir teknoloji bulursam tabii ki Türkiye'nin adını duyurmak isterim. Umutsuz olmak bana göre değil

Desteğiniz için teşekkürler
    Yeni Steve Jobs filminin ikinci fragmanı yayınlandı
  • Bu adam ölmeseydi kovulmuştu appledan öldüde biraz iphone a ios a can geldi vizyonu dar uçuk fikirlerini kabul ettirmek için egosundan vazgeçemeyen kendini begenmişin teki filme gelince 6s öncesi reklam kampanyası ilgi ve hayranlık uyandırmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Michael Fassbender eleştirmenlerce Oscar'ın en büyük adayı bu sene, filme sallamadan önce bi' izlemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nepenthe*

Michael Fassbender eleştirmenlerce Oscar'ın en büyük adayı bu sene, filme sallamadan önce bi' izlemek lazım.

Oscar adayları henüz açıklanmadı, daha Fassbender'in aday olup olmadığı bile belli değil. Eleştirmenler istediğini diyebilir bir şey farketmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metroid -- 20 Eylül 2015; 0:42:05 >
  • metroid kullanıcısına yanıt
    Nasıl bu şekilde anladınız merak ediyorum. Türk toplumundan bahsediyorum.
    Neyse anlayasınız diye şu şekilde değiştiriyorum mesajı:
    Türk toplumunun da ne kadar olgun olduğu her halinden belli oluyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.