Şimdi Ara

okuma icin tablet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. Ben buyuj oranda okuma isi icin kullanicagim bi tablet ariyorum. Reader'lar da gayet kullanisli ve guzelmis ama renk yokmus onlarda sanirim. Ben daha cok akademik yayinlari kullanacagim icin renk ve resim gerekiyor ne yazik ki. Ben de minik tabletlere yonelmeye karar verdim ama bu konuda gercekten cok cahilim. hic bi fikrim yok yani. Ipadlere baktim biraz, retina ekran falanmis goz yormazmis. Onun gibi baska modeller de var mi?
    dort temel seye ihtiyacim var; pdf vs. formatindaki dosyalari iyi acmali. pili uzun dayanmali. Gozu yormamali. Bide uzun omurlu olmali. Yani 2-3 hatta 4 sene sorun cikmadan kullanmak istiyorum.
    Butcem de 1000 liraya kadar.
    Internet hatti olup olmamasi onemli degil, sanirim fiyatlari etkiliyormus. Sadece wi-fi olsa yeterli yani :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam 1000 lira bütcen varsa al bi iPad mini 2 en az 32 GB 4 seneye kadar hem güncelleme al hem de stabil kullan. Ben de PDF amaçlı kullanıyorum tableti ve android tabletlerin pcden dosya atma kolaylığı dışında bir artısı yok.

• androtuna kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim tavsiyen ve yardimin icin. Yalniz bir sey sorucaktim; ipad'lere bilgisayardan dosya atamiyor muyuz? Mesela su an benim elimde birkac pdf var, toplam 5-6 gblik yaklasik. Ipad'e de indirebilirim tekrardan ama bilgisayardan atmak daha kolay olur tabi.
    Sanirim bluetooth varmis ama onunla buyuk dosyalari atamiyoruz galiba.
    Yani ozetle bilgisayardan tablete dosya atma isi olmuyor mu ipadde?

• Oluyor tabii ki hocam. kabloyu bağlayıp USB disk gibi kopyaları yapıştır yapamazsın sadece.Bu androidden mümkün. İpadde atmak için iTunes kullanman gerekir ek olarak. Veya wifo üzerinden de atmak mümkün. Öncelikle PDF acacagin uygulamayı ipade indirip iTunes üzerinden istediğin kadar pdfyi uygulama içerisine atabilirsin

• ipadmini retina var bende ..tavsiye etmıyorum ios9 u guncelledim ....

guncellemez olaydım....makına traktor hızında calısıyor......

şu iyi... yada... bu iyi diyemeyecegim.....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.