Şimdi Ara

HTC'nin 'kahraman' modelinin fiyatı ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC'nin 'kahraman' modelinin fiyatı ortaya çıktı 

HTC'nin kurtarıcı olarak gördüğü One A9 modeli son günlerde oldukça sık gündeme gelmeye başladı. Son olarak bu bağlantıda akıllı telefonun bu yıl içinde çıkacağı ve Android 6.0 sürümü ile birlikte geleceği iddia edilmişti. Yeni haberler ise çıkış tarihinin yakınlaştığını doğrular nitelikte.

One A9'u bu kez gündeme taşıyan olay ise Hollanda merkezli bir internet mağazası tarafından listelenmesi. Fiyata göz attığımızda ise 706€'luk bir etiket görüyoruz. iPhone 6S (740€) ve Galaxy S6 Edge'in (700€) Avrupa fiyatları ile kıyasladığımız zaman yeni modelin bu anlamda üst seviyeye konumlandırıldığını görüyoruz. Ancak daha önce sızıntı kaynakları One A9'un amiral gemi modeli olmayacağını da dile getirmişti. 

Modelin beklenen özellikleri şimdilik 2.5D olarak anılan kenarları kıvrımlı 5.5" ekran, Mediatek Helio X20 çipset, 4 GB bellek ve yeni "güçlü" bir kamera şeklinde. Çıkış tarihi ise Ekim-Kasım ayları olarak gösteriliyor.

• Biraz ucuza satsan telefonları kapış kapış gider giden bu fiyata s6 edge yada biraz üstüne para koyup iphone alır

• Htc her telefona kurtarici gozu ile bakiyor son 3 yildir ancak nedense hic gerceklesmedi. Ne diyelim, bol sans!

• Htc'den bi cacık olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar M7 ile yukari dogru ivme yasadi simdi yine cakilmaya basladi piyasada bir ton modeli var ama eksikler dolu ayrica tam bir tasarim faciasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 19 Eylül 2015; 1:15:57 >
  • Bol şans Htc Ne Diyim 3 yıldır kurtarıcı diyorsun sonuç kurtaramıyor...sen her seferinde belki tutar diyipte iddaa oynayan insanlar gibisin ya tutarsa.....

• Sızıntı resimlerine göre edge ve iphone6 çakması telefon geliyor

• Batsın Bu HTC bi desire x aldım daha 1 sene olmadan dokunmatik sorunu basladı.

• Halen m7 kullanıyorum ve tasarım olarak halen cihazım hoşuma gidiyor.m8 çıkınca geçeriz belki dedim alt bar facia oldu.M9 dedim m7ye daha çok benzemiş ve alt bar yine işlevsiz ve kalın. Onu da es geçtik.
    Bakalım m10u bekliyoruz o da heralde bir şahin parasına çıkacak,bu demektir ki benim yakışıklı ile daha yolum uzun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3000 euro maaş alan avrupalılara 700 euro hiçbirşey. Ama ülkeme bu döviz kurlarıyla hiç gelmesin...
  • Mediatek işlemci ve 700 euro mu ? saçmalık.

• Bu fiyatlar ile seni SJ bile kurtaramazdı HTC.

• Çok pahalı, naptın be HTC.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bİ DAHAki yıla cıkardıgı telefon bitip bitmedigi anlasılacak bu telefonda satılmıycak .
    seeneye yeni bi şeylerle gelmezse htcde bitti sensationdan beri takip eddiyorum .güzel bişeyler yap htc seneeye bekliyorum

• valla halen yüksek fiyat politikasıyla girerim diyorlarsa bu telefon savaşa girmeden gazi olur benden demesi

• quote:

Orijinalden alıntı: GodisCoking

Halen m7 kullanıyorum ve tasarım olarak halen cihazım hoşuma gidiyor.m8 çıkınca geçeriz belki dedim alt bar facia oldu.M9 dedim m7ye daha çok benzemiş ve alt bar yine işlevsiz ve kalın. Onu da es geçtik.
    Bakalım m10u bekliyoruz o da heralde bir şahin parasına çıkacak,bu demektir ki benim yakışıklı ile daha yolum uzun.

Bana gore bu s6 edge plus cikana kadar en şık telefon hala m7 ydi, cok guzel tasarimi ama bataryasinin cabuk bitmesinden bikip g2 ile degistim

• 820 ile gelseydi, belki.

• Qualcomm la gelmemesi iyi haber. Helio çok daha başarılı.

• 700€ !!!!!!!!! Meizu mx5 3 tane alırsın çinden üzerinede harçlık kalır ne farkı var

• Çok para

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.