Şimdi Ara

PlayStation VR'ın Fiyatı Yeni Bir Konsol Fiyatı Seviyesinde Olacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Sanal gerçekçilik cihazları için gelen haberleri ve yorumları birçoğumuz büyük ilgiyle takip ediyor ancak fiyat konusunda hiçbir firma net bir açıklama yapmıyor. Sony kanadının sanal gerçekçilik cihazı PlayStation VR'ın fiyatıyla ilgili açıklama, Sony'nin CEO'sundan geldi.

Yaptığı açıklamalarda Andrew House, PlayStation VR'ın fiyatının, yeni bir konsol fiyatıyla aynı seviyede olacağını söyledi. Bu açıklamaya bakarsak en azından çıkış dönemi için PlayStation VR'ı satın almak her yiğidin harcı olmayacak.

• ne bekliyordunuz ,ezik 4k oynatamayan bir konsolu bir avuc paraya satan sony den bunun icin ucuz bir fiyat beklemek cok iyimserlik olur, adam zenginleri bir yolacak bitirecek sonra orta kesime az bir fiyat indirimi ile yuklenecek buda en az 2 sene demek

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Tamam konsolları sevmem falan ama şuana kadar açıklanmış bütün VR'ların fiyatı aynı. Mesela SteamVR 400$ civarında olacağı tahmin ediliyor. Oculus rift developer kit 720$. Ama bu Playstation VR gücünü konsoldan alacağı için vereceği performans çok önemli, dediklerine göre 60FPS şart gibi bir şey ve 1200P olması gerektiğini söylüyorlardı standartların. Konsollarda nasıl işleyecek bu iş merak ediyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: weNM

Tamam konsolları sevmem falan ama şuana kadar açıklanmış bütün VR'ların fiyatı aynı. Mesela SteamVR 400$ civarında olacağı tahmin ediliyor. Oculus rift developer kit 720$. Ama bu Playstation VR gücünü konsoldan alacağı için vereceği performans çok önemli, dediklerine göre 60FPS şart gibi bir şey ve 1200P olması gerektiğini söylüyorlardı standartların. Konsollarda nasıl işleyecek bu iş merak ediyorum.

Herif halen sonyi savunuyuor bu nasıl bir yüzsüzlüktür.Bu kadarda fanboy olunmaz.

• Bunlarda iyice Apple'a bağladı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: konsoldede

ne bekliyordunuz ,ezik 4k oynatamayan bir konsolu bir avuc paraya satan sony den bunun icin ucuz bir fiyat beklemek cok iyimserlik olur, adam zenginleri bir yolacak bitirecek sonra orta kesime az bir fiyat indirimi ile yuklenecek buda en az 2 sene demek

Tamam okey sony kazikci diyelim de OCulus dan gelen aciklamalar olmasa ben de sana inanayim da oculusun aciklamasina neden hic deginmezsiniz ?

Oculus un aciklamasinda oculus + 2k destekli bir pc nin fiyatinin 1400 dolar olacagini soyledi firma. Buna ne diyorsunuz ?

• Kardesim kafa basmiyor mu ?
    Sana orda oculus ornegini veriyoruz sen hala fan falan diyip gek gekliyorsun.
    Varmi oculus ornegine karsi bir savunman.
    Acikca soruyorum bu teknolojiyi 300 dolarin altinda bekleyen var miydi ?
    Cidden soruyorum var mi sitede senden baska 150 dolardan falan bekleyen agzi acik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasatka -- 18 Eylül 2015; 18:56:44 >
  • fiyatı benim beklediğim gibi çıktı
  • Beklendiği gibi pahalı oldu ama sanki diğer vr cihazları 100 150 dolardan fiyatlanmış gibi Sony'e sövmeye çalışan fanboylara ne denir bilmiyorum ps4 alınca fanatiği olan, konsolu satınca en büyük düşmanı olan amcalar konuşmasın lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kasatka

Kardesim kafa basmiyor mu ?
    Sana orda oculus ornegini veriyoruz sen hala fan falan diyip gek gekliyorsun.
    Varmi oculus ornegine karsi bir savunman.
    Acikca soruyorum bu teknolojiyi 300 dolarin altinda bekleyen var miydi ?
    Cidden soruyorum var mi sitede senden baska 150 dolardan falan bekleyen agzi acik.

Ulan sony değilmiydi yeni nesilin başında tüm kullanıcıların sahip olabileceği en uygun fiyattan çıakrcaz diyen.Twitchte canlı yayınlarda sony bas bas reklamını yapyıordu birde piyasadaki fiyattarı eleştiriyordu.Şimdi konsol fiyatına satıyor.Sen fansın fanında dibisin.Senin gibiler sayesinde ülkede elektronik pazarı rezil bir durum.İnşallah dolar artarda sizin gibi fanların fiyatala ağladığı dönemleri görürüz.Bu arada şuan htc vive'ın sadece dev kitleri dağıtılıyor.Kullanıcı piyasasına çıkışta fiyat aralığı 200-400 arası olucak.Yani fiyat şuan belirlenmemiş bile sen belirsiz bir fiyatı nasıl olurda karşılaştırmak için yazarsın anlamış değilim.He doğru senbir o sonyboysun.Bu arada ben türkiyede yaşıyorum bu fiyatları savunmak için buna orantılı gelirim olmalı olsa bile savunulucak bir tarafı yok heleki kdv ekleninceki halini düşününce.

• Herkes bu fiyatta bekliyordu zaten.

• [
    PlayStation VR'ın Fiyatı Yeni Bir Konsol Fiyatı Seviyesinde Olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: SenJi

quote:

Orjinalden alıntı: weNM

Tamam konsolları sevmem falan ama şuana kadar açıklanmış bütün VR'ların fiyatı aynı. Mesela SteamVR 400$ civarında olacağı tahmin ediliyor. Oculus rift developer kit 720$. Ama bu Playstation VR gücünü konsoldan alacağı için vereceği performans çok önemli, dediklerine göre 60FPS şart gibi bir şey ve 1200P olması gerektiğini söylüyorlardı standartların. Konsollarda nasıl işleyecek bu iş merak ediyorum.

Herif halen sonyi savunuyuor bu nasıl bir yüzsüzlüktür.Bu kadarda fanboy olunmaz.

Yeni bir teknoloji ve vr gözlükler açısından teknik özellik olarak kağıt üstünde en iyisi. Ne bekliyordun 199 dolar falan mı ki söylemişler oculus bundan çok daha pahalı olacak. Bunun fiyatı maksimum 399 dolar ama 350 dolara da satabilirler. Biz sony fanboyu değiliz de belli sende bir düşmanlık var. He bende o da şu da ister bu alet 50 dolar olsun herkes alsın ama polyanacılık yapmaya gerek yok. Bende alamayacağım bu fiyatlarla.

• cihaz 2016 da cikacak o zaman a ps4 fiyatida dusecektir ps4 fiyatını gececegini sanmıyorum 300 dolar gibi bir fiyat olacaktır daha once 250-300 dolar seviyeleri isaret edilmisti tr fiyatii döviz ucmazsa 1000 lira olur. htc vive'den pahali olmaz neden bu kadar gaza geldiniz anlamak zor.
  • 30 FPS ile nasıl bir sanal gerçeklik yaşayacaklar halâ anlamış değilim

• Atma Ziya. Belki geçiçi bir heves , nerden biliyorsun?

Kimse de demesin bukadar: sanal gözlük çıkacak , herkes rekabet etsin. Fiyatlar insin. Ama içerik olarak bekleneni versin . Bunun için Daha fazla cokomel yemeleri Lazım .
    Gran Tourismo , Sanal gözlük ile çıkacak tek AAA oyunu olacak tahminim PS4'te . Ama o oyunu oynamaya o Kadar'da hevesli Değilim.

Oculust rift içinde tüketiçinin ala bilecek seviyeye çekeceğiz(çekmeye çalışıyoruz) dediler ama yok işte Nede Valve (HTC Vive) adam gibi bir fiyat belirledi zaten.

Rekabet falan yok . Samsung belki ucuza çıkartır , ama içerik bakımından dışarıdan beslenir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 18 Eylül 2015; 20:10:52 >
  • Güzel haber, bu fiyatlarda bekleniyordu zaten.
  • pc xikler ölücek arkadaş kıskançlıkdan bunlar nasıl insan ya aklım almıyor

• Böyle bir aleti sony ölse bin liranın altında çıkarmaz zaten.

• benim için 1500'e kadar yolu vardı. 1300 civarı bir fiyat bekliyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.