Şimdi Ara

Canon MX475 - Wifi - Mürekkep 159 TL - Teknosa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
895
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternette en yakın fiyat 209 tl idi. Çok fazla yazdırma işi olmayanlara uygun. Tarayıcı özelliği de var.

http://www.teknosa.com/urunler/125090811/canon-mx475-inkjet-multifunction-yazici

• Baskı maliyeti çok yüksek olacaktır. Kartuşu doluma uygun değilse bedava verilse almamak lazım.
  • sık sık yazdırma işlemim olmuyor ama tarama ve fax göndermeye ihtiyacım oluyor bazen yazdırmam gerekenlerde oluyor acilen..
    elimde son günü yaklaşan 75 tl lik çek vardı 84 tl ye aldım.. normalde bu ürüne 159 vermem çünkü püskürtmeli yazıcı derttir..
    burdan çekle elde ettiğim kar ile belki bimden lazer yazıcı alırım ama belki.. çünkü sık sık çıktı alan biri değilim

bu ürün aynı evde yaşayan üniversite öğrencileri için çok uygun.. ama sadece verilecek 5-10 sayfa ödevler ve taramalar için ideal..
    toplu çıktılarınızı lazer yazıcılı kırtasiyelerden devam.. :)
  • iki kartuşlu tanesi 20 tl olan yazıcılara bakmak lazım
  • fiyat 149 ₺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 1 yildir sorunsuz olarak kullaniyorum. Oldukca memnunum. Kartusu doluma uygun. Internette. 25 tl ye murekkep aldim. Yaklasik 20 kere falan doldurabilcem sanirim. Tavsiye ederim , fiyatida uygun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunların bitmeyen kartuşlu modelleri var. Yaklaşık 300 TL'ye satılıyor. Ben faksı olmayan mg3550 modelini 280 TL'ye aldım okul için. 1000 sayfaya yakın baskı yaptım. Çoğu da A4 fotoğraf çıktısıdır. Henüz tank boşalmadı. 100 ml*4 renk set ise 30 TL yedek mürekkebi. Kartuş bozuluncaya kadar 3000 sayfa çıktı alsam, 10 kuruş/sayfa maliyeti ile yazıcı kendini amorti etmiş olacak. Çok çıktı alanlara bitmeyen kartuşlu modelleri öneririm..
  • Doldurmaya uygun ama doldurmak pek randıman vermiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.