Şimdi Ara

Canon mp160 kullananlar yardım! Nasıl kartuş takılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
30.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, bugün canon mp160 yazıcı aldım ama içinden çıkan kartuşları bir türlü yerine takamadım. İçinden çıkan şemalara baktım ama takılacak yer çok geniş ve kartuşun takılı olacağı yer, çentik vs. göremedim. Karşı tarafta da kartuşu sabitleyecek bir şey yok. Kullananlar yardım edebilirlerse çok sevinirim.

• dostum yazıcı çalıştırman lazım önce.çalıştırdıktan sonra kapağı aç kartuş yuvası gelir önüne oraya takacaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: canozpinar

dostum yazıcı çalıştırman lazım önce.çalıştırdıktan sonra kapağı aç kartuş yuvası gelir önüne oraya takacaksın
    Evet çalıştırmam lazımmış, çok teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: gtok

Merhabalar, bugün canon mp160 yazıcı aldım ama içinden çıkan kartuşları bir türlü yerine takamadım. İçinden çıkan şemalara baktım ama takılacak yer çok geniş ve kartuşun takılı olacağı yer, çentik vs. göremedim. Karşı tarafta da kartuşu sabitleyecek bir şey yok. Kullananlar yardım edebilirlerse çok sevinirim.

aynı sorun bendede vardı
    tam 2 saat uğraştım ama düğmeye basmak aklıma gelmedi
    bastım düğmeye ve kartuş gelince müşterilerin içinde hay ......
    rezil olduk tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaguar19

quote:

Merhabalar, bugün canon mp160 yazıcı aldım ama içinden çıkan kartuşları bir türlü yerine takamadım. İçinden çıkan şemalara baktım ama takılacak yer çok geniş ve kartuşun takılı olacağı yer, çentik vs. göremedim. Karşı tarafta da kartuşu sabitleyecek bir şey yok. Kullananlar yardım edebilirlerse çok sevinirim.

aynı sorun bendede vardı
    rezil olduk tabi
    quote:

Orjinalden alıntı: jaguar19

quote:

aynı sorun bendede vardı
    rezil olduk tabi

neyse canım en azından sorunu halletmişin yoksa tam rezillik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canozpinar -- 25 Aralık 2006; 17:14:44 >
  • merhaba ben de canon mp460 aldım ama kartuşları takamıyorum. yardım ederseniz çok sevincem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlgdnc

merhaba ben de canon mp460 aldım ama kartuşları takamıyorum. yardım ederseniz çok sevincem.
    arkadaslar bende bu yazicidan almayi dusunuyom. nasil memnun musunuz? eve icinde odevlerim icin falan kullanacam . kartuslari ekonomik kullaniyo mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baranmehmet884

arkadaslar bende bu yazicidan almayi dusunuyom. nasil memnun musunuz? eve icinde odevlerim icin falan kullanacam . kartuslari ekonomik kullaniyo mu?

Alıntıları Göster
    2pl damlacık miktarıyla canon gerçekten ekonomik ve kaliteli bir cihaz düşünmeden alabilirsin
  • quote:

2pl damlacık miktarıyla canon gerçekten ekonomik ve kaliteli bir cihaz düşünmeden alabilirsin

Alıntıları Göster
    bende almayı düşünüyorum da kartuşları doldurulabiliyormu bir fikriniz varmı? yenisi 60 civarı çünkü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkel2001

bende almayı düşünüyorum da kartuşları doldurulabiliyormu bir fikriniz varmı? yenisi 60 civarı çünkü?

Alıntıları Göster
    ewet kartuşları doldurulabiliyor.
  • quote:

ewet kartuşları doldurulabiliyor.

Alıntıları Göster
    Yazıcıyı epey kullanma fırsatım oldu, ve kalitesinden, hızından gayet memnunum. 100 sayfadan fazla cikti aldim, kartuşum 2/3 dolu gözüküyor. Laser yazıcılar kadar ekonomik olamasa da bu da benim için gayet yeterli. Yazıcı almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim.
  • quote:

dostum yazıcı çalıştırman lazım önce.çalıştırdıktan sonra kapağı aç kartuş yuvası gelir önüne oraya takacaksın
    quote:

Orjinalden alıntı: canozpinar

Allah razı olsun.bende diyordum neden bunlar boşta duruyor teknoloji bu kadar geliştimi yau..
  • quote:

Orijinalden alıntı: EliNTeR

quote:

Orjinalden alıntı: canozpinar

Allah razı olsun.bende diyordum neden bunlar boşta duruyor teknoloji bu kadar geliştimi yau..

Alıntıları Göster
    Bende herkese tavsiye ederim alalı 2 hafta oldu gayet memnunum ev de kullanmak için ideal...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurcan83

Bende herkese tavsiye ederim alalı 2 hafta oldu gayet memnunum ev de kullanmak için ideal...

Alıntıları Göster
    bende dün vatandan bilgi aldım canon mp180 ve hp 3180 hakkında baya bilgiler verdiler bana ve canon mp180 almaya kararverdim yada mp160 çünki;
    mp180 de boş kağıdı üsten koyup altan alıyorsunuz 3180 de önünde bi el gibi kapak açmak zorundasınız ve kapak baya bi uzun ve kağıdı önden koyup önden alıyorsunuz yani kağıtların karışma gibi bi ihtimali var,mp180 daha küçük olduğunu söylediler ölçüler kağıtda 3180 den daha küçük gözüküyor ama yanyana getirdiğinizde 3180 daha küçükmüş gibi duruyor ya gözlerim yanlış görüyor yada benim gördüğüm doğru,kartuşları canonun daha fazla basmaya imkan sağlıyor şimdi tam hatırlamıyorum kartuş başına kaç sayfa batığına ama hp daha az sayfa yazıyor,canonun fotokopi kapağı ayağa kalkabiliyor yani kalın bir kitabı rahatlıkla fotokopi edebilirsiniz ama hp de fotokopi kapağı sabit yani kalkmıyor,ve en önemli farkda hp nin fotoğraf kartuşuyla fotoraf basmak zorundasınız ama canonda kendi kartuşlarıylada fotoğraf basabiliyorsunuz,birde bastığı resimleri gördüm heriki markanında gerçekten çok güzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gazef

bende dün vatandan bilgi aldım canon mp180 ve hp 3180 hakkında baya bilgiler verdiler bana ve canon mp180 almaya kararverdim yada mp160 çünki;
    mp180 de boş kağıdı üsten koyup altan alıyorsunuz 3180 de önünde bi el gibi kapak açmak zorundasınız ve kapak baya bi uzun ve kağıdı önden koyup önden alıyorsunuz yani kağıtların karışma gibi bi ihtimali var,mp180 daha küçük olduğunu söylediler ölçüler kağıtda 3180 den daha küçük gözüküyor ama yanyana getirdiğinizde 3180 daha küçükmüş gibi duruyor ya gözlerim yanlış görüyor yada benim gördüğüm doğru,kartuşları canonun daha fazla basmaya imkan sağlıyor şimdi tam hatırlamıyorum kartuş başına kaç sayfa batığına ama hp daha az sayfa yazıyor,canonun fotokopi kapağı ayağa kalkabiliyor yani kalın bir kitabı rahatlıkla fotokopi edebilirsiniz ama hp de fotokopi kapağı sabit yani kalkmıyor,ve en önemli farkda hp nin fotoğraf kartuşuyla fotoraf basmak zorundasınız ama canonda kendi kartuşlarıylada fotoğraf basabiliyorsunuz,birde bastığı resimleri gördüm heriki markanında gerçekten çok güzeldi.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bu pg-40 kartuşlarından ortalama kaç sayfa çıktı alınabilir.
    a4 kağıda normal yazı boyutunda normal kalitede sadece yazı olarak sizce kaç çıktı alınır.?

kartuş bayağı bi büyük çok çıktı alınır gibi geliyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaguar19 -- 18 Mayıs 2007; 14:54:20 >
  • quote:

a4 kağıda normal yazı boyutunda normal kalitede sadece yazı olarak sizce kaç çıktı alınır.?

Alıntıları Göster
    quote:

walla hocam ben ilk gelen orjinal siyah kartuşla yaklaşık 300-400 sayfa basmıştım..
  • arkadaşlar yeni aldığım mp 160 5010 servis hatası veriyor sebebini bilen biri varsa yardımcı olursa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cepciniz83

quote:

walla hocam ben ilk gelen orjinal siyah kartuşla yaklaşık 300-400 sayfa basmıştım..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: barisozer83

quote:

300 400 mü abi bi yanlışlık olmasın.
    eğer böyleyse süper valla.
    ben hiç dikkat etmemiştim.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: barisozer83

quote:

300 400 mü abi bi yanlışlık olmasın.
    eğer böyleyse süper valla.
    ben hiç dikkat etmemiştim.

Alıntıları Göster
    %5 yoğunlukta 400 küsür bişiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cremisiastro

%5 yoğunlukta 400 küsür bişiydi

Alıntıları Göster
    valla hocam ben 2 gün önce yaklaşık bir 370 sayfa falan bastım daha bitmedi kartuş ama uyarı veriyor kartuşunuz bitior die

kesinlikle tavsiye ediorum kullanım kolaylığı gerçekten süper
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.